Nuomojame vietą reklamai internete

Greitieji kreditai: kas, kur, kaip kada?

greita paskola

greita paskolaKas gelbsti, kai finansinės problemos tiesiog „įvaro į kampą“? Kas padeda, kai reikia papildomų pinigų pragyvenimui ar ką nors įsigyti? Greita paskola – štai kas gali padėti, kai iškyla panašios bėdos. Tai paprasta, patogi ir naudinga paslauga, galinti padėti efektyviai pašalinti bet kokius finansinius nesklandumus ar įgyvendinti troškimus, kuriems reikalingi pinigai. Trumpai apie tai, kas svarbiausia: kas toji greita paskola be palukanu, kas svarbiausia skolinantis ir kaip nepamiršti apie vieną svarbiausių įsipareigojimų pasiskolinus – grąžinimą?

Kur ieškoti atsakymų į klausimus?

Nors, rodos, informacijos apie kreditus, ar tai būtų paprastoji paskola, ar „greita“, netrūksta. Ir, vis dėlto, daugeliui kyla nemažai su tuo susijusių klausimų. Pavyzdžiui, ar greita paskola turintiems skolu gali būti teikiama? Ką reiškia kreditas be palūkanų? Kam suteikiama galimybė pasiskolinti? Kokie reikalavimai keliami tiems, kurie nori gauti paskolą? Iš tiesų, visi atsakymai į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su greita paskola, nurodomi paskolas teikiančių bendrovių interneto puslapiuose. Ten galima išsamiai paskaityti ne tik apie pačius kreditus, bet ir apie tai, kaip įmonė juos teikia: kokias sąlygas privalo atitikti jų klientai, kokie paskolų grąžinimo terminai, kaip galima juos pratęsti ar kitaip koreguoti sutarčių sąlygas? Žinoma, tiems, kam patogiau visą informaciją išklausyti iš kredito bendrovių konsultantų, visuomet gali kreiptis nurodytais informacijos numeriais ar keliauti tiesiai į paskolų teikėjos biurą. Ten galima ne tik sužinoti visa, kas domina, bet ir užpildyti paraišką paskolai gauti. Greita paskola internetu, biure ir net trumpąja SMS žinute teikiama paslauga. Taigi sau patogiausią būdą pasiskolinti ras visi be išimties klientai.

Paskolos skiriasi

Greita paskola telefonu ir greita paskola sms  – anksčiau toks kredito teikimo būdas būtų skambėjęs juokingai. Dabar tai reali, prieinama paslauga, kurios patogumą įvertino daugybė žmonių. Greita paskola visiems pirmiausia reiškia galimybę įgyvendinti tikslus, kuriems reikalingos papildomos lėšos. Tačiau, kai kalba pasisuka apie grąžinimą, daugeliui kyla nerimas – kaip tinkamai pasirinkti terminą? Greita paskola gali būti grąžinta tiek per vieną, du mėnesius, tiek per pusę metų ar net metus. Viskas priklauso nuo jos dydžio ir konkrečios įmonės skolinimo sąlygų. Štai greita paskola uk gali būti teikiama su vienu standartiniu grąžinimo terminu, o Lietuvoje – visai kitokiu. Tad būtina iš anksto pasidomėti, kokia skolinimo sistema veikia toje, kuriai patikėsite savo finansinius reikalus. Greita paskola anglijoje neturėtų iš esmės skirtis nuo kredito Lietuvoje, tačiau neatitikimai galimi. Kad vėliau nereikėtų „graužti nagų“, verčiau viską išsiaiškinti iš anksto.

Sąlygos ir reikalavimai

Greita ir paprastoji paskola – kuo skiriasi šie kreditai? Paprastai bankuose teikiamos paskolos vadinamos įprastomis, o greitosios prilyginamos greitiesiems kreditams. Juos gali gauti tie, kurie atitinka minimalius klientams keliamus reikalavimus. Visų pirma, asmuo, norintis pasiskolinti, turi būti pilnametystės sulaukęs Lietuvos Respublikos pilietis. Be to, jis turi būti dirbantis žmogus, t.y. turi nurodyti oficialią savo darbovietę. Ketvirtas ne mažiau svarbus reikalavimas – įsiskolinimų neturėjimas. Jeigu žmogus nėra grąžinęs anksčiau imto kredito ar yra skolingas kitoms institucijos, apie jo galimybes gauti naują paskolą sprendžia pati kreditų įmonė. Nereikėtų nustebti jei skolingo asmens prašymas bus atmestas – taip veikia dauguma kredito bendrovių, siekiančių užtikrinti abipusiai efektyvų bendradarbiavimą. Kaip bebūtų, greita paskola – finansinis įsipareigojimas, patvirtinamas oficialia sutartimi, tad turi būtų įvykdytas pagal iš anksto numatytas sąlygas. Bet kokį jų keitimą būtina derinti su paskolos teikėja.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.