Nuomojame vietą reklamai internete

Artėjančios vasaros problemos – spuogai ant nugaros

kaip gydyti spuogus ant nugaros

kaip gydyti spuogus ant nugarosVos atėjus vasaros sezonui daugelį ištinka grožio problemos – vieni mėgina numesti per žiemą užaugintas atsargas nuo pilvo bei šlaunų, o kiti susirūpina aknės problemomis. Veidas nuolatos būna atviras, tad čia esančius spuogus paslėpti itin sunku. Priešingai, ant nugaros esantys spuogai ten tūnoti gali mėnesių mėnesius ir būti nepastebėti. Visgi, prasidėjus maudymosi kostiumėlių laikotarpiui iškyla problema – kaip gydyti spuogus ant nugaros? Visada norėtųsi greito ir efektyvaus rezultato, tačiau tokį pasiekti yra itin sunku. Vis dėlto nieko nėra neįmanomo!

Pradėti gydyti spuogus ant nugaros vertėtų investuojant į tinkamas kasdienes odos priežiūros priemones. Prausiklis turėtų būti antibakterinis, pH nesutrikdantis bei pakankamai švelnus – stiprūs šveitikliai spuogeliais nusėtai odai gali pakenkti dar labiau, pažeisdami pūlinukus ir pernešdami infekciją. Svarbiausia spuogų gydymui yra reguliarus higienos palaikymas. Būtent todėl nugaros prausimas bent du kartus per dieną yra pagrindinis “pirmos pagalbos” bei prevencijos būdas. Taip pat svarbu nuplauti prakaitą iš karto po sporto ar fizinio darbo – taip bakterijos praras galimybes pasidauginti bei užkrėsti nugaros odą. Tam tikros priemonės gali padėti sumažinti spuogus ir per vieną naktį – tai salicilo rūgštis, specialus antibiotikų tepalas ar arbatmedžio aliejus. Panaudojus vieną iš šių priemonių iš vakaro galima tikėtis, jog ryte spuogai bus ne tokie skausmingi bei sumažėję.

Kosmetologinės procedūros taip pat nėra skirtos tik veido odai. Gausu klinikų, siūlančių mechaninį ar cheminį nugaros odos valymą, specialias spuogus gydančias kaukes ar spuogų gydymą aparatais, tokiais kaip lazeriu, ultragarsu ar šviesa. Iš tikrųjų profesionaliai patarti, kaip gydyti spuogus ant nugaros, gali tik gydytojai dermatologai, kurie, apžiūrėję spuogus ir ištyrę odos būklę pritaikys tinkamiausias priemones bei gydymą. Tai gali užtrukti, taigi vasarai pradėti ruoštis reikia bent prieš pusę metų – tai yra optimalus laikas, per kurį įvairiomis odos priežiūros priemonėmis galima pasiekti realių rezultatų, po kurių bus galima drąsiai džiaugtis atvirais drabužiais, nugarą atidengiančiomis suknelėmis ir maudymosi kostiumėliais!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.