Tag Archive: skrydžiai

Keliaujant sutaupyti padeda pigių skrydžių bendrovės

 

Šiuo metu žmonės yra išties užimti, tad vietoj kelionių autobusais, automobiliais, traukiniais ar laivais verčiau perka lėktuvu bilietus. Palyginkime: į Didžiąją Britaniją automobiliu keliauti reikės apie pusantros paros, o lėktuvas į šią šalį nuskrenda vos per kelias valandas.

Galima pirkti įprastus brangius bilietus, tačiau kur kas geresnį pasiūlymą gausite iš bendrovių, kurių pagrindinės teikiamos paslaugos – tai pigūs skrydžiai. Tai reiškia, kad kelionė kainuos net du – tris kartus pigiau, nei sumokėtumėte įprastai.

Kaip žinia, pigūs skrydžiai organizuojami tomis kryptimis, kurios yra populiariausios. Taip užtikrinama, kad beveik visi lėktuvų bilietai bus išpirkti ir skrydis nebus nuostolingas. Dėl šios priežasties pigūs skrydžiai vykdomi tame pačiame žemyne, nes, pavyzdžiui, iš Europos nuskraidinti į JAV ar Kiniją kainuotų išties brangiai.

Žinoma, irgi yra galimybė į kitus žemynus nuskristi pigiau, tačiau reikės keliauti ne vienu, bet dviem ar trim lėktuvais, persėsti, dėl to kelionė pailgės, o keliautojai labiau nuvargs. Beje, tolimuosius skrydžius prireiks įsigyti iš anksto, lėktuvų bilietai kainuos santykinai brangiai. Žinoma, gali būti, kad bilietą galėsite įsigyti ir likus kelioms dienoms iki skrydžio tačiau rizikuoti nereikėtų, ypač jei kelionė yra tikrai svarbi.

Na o pigių skrydžių bendrovės paskutinės minutės pasiūlymų gali pateikti rečiau, nes daugelis bilietų čia išperkami dar iki skrydžio. Visgi nėra vienareikšmio atsakymo, kada labiau apsimoka pirkti bilietus.

 

Lektuvo bilietai

 

lektuvo bilietaiLektuvo bilietai, kurie suteikia galimybę patogiai, greitai ir saugiai atsidurti pageidaujamoje šalyje, esančioje beveik visame pasaulyje, yra puikus šiuolaikinės, modernios civilizacijos privalumas. Juk šiuo metu sudėtinga ir įsivaizduoti, kad lektuvo bilietai, prieinami kiekvienam, eiliniam gyventojui, dar visiškai neseniai galėjo atrodyti kaip keistuolio susapnuoto sapno fragmentas, kuris niekada negalėtų tapti realybe. Šiuo metu tokie populiarūs ir reikalingi komercinio lektuvo skrydžiai buvo pradėti siūlyti tik praėjusio amžiaus viduryje ir toli gražu nebuvo prieinami kiekvienam žmogui pirmiausia dėl to, kad įsigyti bilietai buvo retas ir nepigus malonumas, jau neskaitant to, kad buvo baiminamasi, jog tokia kelionė gali būti nesaugi. Atsižvelgiant į šiuos faktus, džiugu žinoti, jog esamuoju laiku oro linijų kompanijų yra tiek daug, kad konkuruoja jau nebe asmenys, norintys įsigyti vietą skrydžio salone, bet kelionės oru paslaugas siūlančios bendrovės – dėl keleivių. Taigi, kokie bilietai yra patys perkamiausi, be kokių lektuvo skrydžių būtų labai pasunkinta šiuolaikinio pasaulio žmogaus kasdienybė ir ar šiuo metu yra pakankamai užtikrinamas keleivių saugumas?

Šiuo metu Lietuvoje, dėl itin dideliais mastais emigravusių į labiau ekonomiškai išsivysčiusias šalis žmonių, yra labai atpigę lektuvo bilietai i Airija, Angliją, Vokietiją ar kitas tokio tipo šalis. Pavyzdžiui, tokioms kryptims skirti pigus lektuvo bilietai is Kauno, Karmėlavos oro uosto yra itin dažnai perkami ne tik pačių emigrantų, bet ir giminių, draugų, norinčių aplankyti pažįstamus ir kartu susipažinti su svetimos šalies kultūra, taip pat moksleivių, norinčių mokytis užsienyje bei kitų asmenų, pačiais įvairiausiais tikslais trumpam pamatyti tokias, ganėtinai įprastas tarp lietuvių vietas. Juk tikriausiai mažai kas galėtų ginčytis, jog lektuvo bilietai Anglija – Lietuva yra šiuo metu tokie pat įprasti kaip ir vasaros atostogų metu organizuojama lietuvio kelionė į Palangą. Panašu, kad tikrai neįmanoma nieko nustebinti, jog kišenėje šiuo metu saugiai ilsisi ir lektuvo bilietai i Vokietija, o juk būtent tokios reakcijos eilinis lietuvis sulaukdavo vos prieš trisdešimt metų.

Šiuo metu labai pageidaujami lektuvo bilietai Oslas – Lietuva yra labai perkami ir keleivių, norinčių turistiniais tikslais susipažinti su nepaprasto grožio Norvegijos gamta, pamatyti legendines baltąsias naktis ar tvirtai įėjusių į istoriją karingųjų vikingų dar išlikusių laivų nuolaužas. Taip pat ganėtinai dažnai perkami pigus lektuvo bilietai JAV, kurie atskraidina į seniai matytą tėvynę ir kitus, ankstesnės emigracijos bangos lietuvius ar jų palikuonis, norinčius tiesiogiai susipažinti su nematytais giminaičiais ir pamatyti, kur yra jų šaknys. Juk nebrangiai kainuojantys lektuvo bilietai greitai susirado savo rinką ir nuo pat tokio tipo paslaugas siūlančių oro linijų kompanijų atsiradimo, jomis džiaugiasi daugybė viso pasaulio šalių gyventojų, norinčių sutaupyti dėka paprastai papildomai pridedamų paslaugų skrydžio metu, kurios dažnai yra mažai kam reikalingos. Žinoma, faktas, jog skrendama už mažesnę kainą, jokiu būdu nereiškia, jog savikaina yra mažinama saugumo požiūriu. Tarkime, pigiausi lektuvo bilietai Cikaga – Lietuva nuo daugiausiai kainuojančių gali skirtis tikrai ne vienu šimtu litų, tačiau saugumas visada yra pirmoje vietoje ir, galima teigti, jog šiuolaikiniai skrydžiai, nepriklausomai nuo kainų yra beveik visiškai nepavojingi. Beje, kad ir kaip būtų keista, manoma, kad didžiausią pavojų lėktuvams kelia paukščiai, kurie gali sugadinti reaktyvinį variklį. Dėl šios ir kitų, panašių pavojų saugumui, paprastai yra įrengiami du tokio tipo varikliai, taigi sugedus vienam, kitas gali tam tikrą laiką atlikti pirmojo funkciją.

Taigi, galima teigti, jog lektuvo bilietai, skirti skrydžiams į pačias įvairiausias, daugiau ar mažiau ekonomiškai išsivysčiusias šalis, dalinai formuoja šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą. Taip pat, tokie lektuvo bilietai beveik šimtu procentų užtikrina keleiio saugumą, nepriklausomai nuo jų kainos.