Tag Archive: draudimas

Suskubkite apdrausti automobilį

 

draudimas

Vieniems automobilis – transporto priemonė, prie kurios vairo kasdien vykstama į darbą. Kitiems patinka krapštytis garaže, taisyti, gal net ruošti kokioms nors lenktynėms. Kai kuriems žmonėms automobilis – tai darbas (gal dirbate servise, gal naujų mašinų atstovybėje, o gal esate naudotų automobilių pardavėjas). Kad ir koks atsakymo variantas jums tiktų, draudimas yra visiems bendra, visiems aktuali tema (prireikus poliso verta kreiptis į https://www.edrauda.lt/).

Suskubti ar delsti?

Kalbant apie draudimą kyla įdomus klausimas – suskubti ar delsti? Akivaizdu, kad apdrausti mašiną būtina, todėl geriau suskubti. Kodėl nereikėtų pasilikti šio reikalo paskutinei minutei? Pavyzdžiui, jei draudimas galioja iki balandžio 9 d., kodėl geriau įsigyti naują polisą bent prieš kelias dienas? Ogi todėl, kad šitaip lengviau ir sklandžiau.

Jokiu būdu nesakome, kad nauju draudimu turėtumėte susirūpinti prieš tris mėnesius. Bet pasilikti paskutinei minutei – ne pats geriausias variantas. Lyg ir prisimenate, kad kažkurią dieną baigsis galiojimas. O pasitikrinus paaiškėja, kad ta „kažkuri diena“ buvo vakar…

Internetu – ne tik paprasta, bet ir greita

Galbūt nekyla rankos ir todėl delsiama? Artėja draudimo pabaiga, bet kažkodėl neprisiruošiama apsilankyti draudimo bendrovėje. Atsakymas paprastas. Dar gana dažnai tai siejama su sudėtingumu. Tačiau dabartiniais laikais apsidrausti itin paprasta, o ir laiko daug neprireikia. Keli mygtukų paspaudimai ir jau turite naują polisą.

Net kainų kilimo kontekste internetinis variantas išlieka patrauklus finansiškai. Ir ne tik finansiškai – juk tai ir komfortas. Kiek laiko prireiktų vykstant iš vienos draudimo bendrovės į kitą ir lyginant kainas bei sąlygas?..

Aišku, net ir draudžiantis internetu gali kilti papildomų klausimų. Nors sistema ištobulinta lyg juvelyrinis dirbinys, žmonės galbūt nori pasiteirauti apie ką nors, ko nėra DUK skiltyje. Kadangi kontaktai laisvai prieinami, susisiekus sužinoma visa aktuali informacija – tiek apie sąlygas, tiek apie draudimo rinkos kontekstą.

Jei kyla klausimų, būtinai užsukite į https://www.edrauda.lt/. Galite susisiekti puslapyje nurodytais kontaktais ir gauti atsakymus apie rūpimus dalykus. Kaip jau rašėme, paprasta ir greita.

 

 

Investicinis gyvybės draudimas – Jūsų ateities garantas

 

Kuomet šalyje besikeičianti ekonomika verčia žmones vis dažniau sunerimti dėl savo ateities, žmonėms užtikrinti ramų gyvenimą padeda gyvybės draudimas. Lietuvoje tai ypač populiari paslauga tiems, kurie nori žinoti, jog jų laukia rami ateitis. Draudimo brokeriai teigia, jog investicinis gyvybės draudimas šiandien yra vienas patikimiausių garantų ne tik atsidėti pinigų juodai dienai, bet ir ramiam pensininko gyvenimui.

Nedidelė kaina – didelis garantas

Ekspertai pabrėžia, jog vienas pagrindinių investicinio gyvybės draudimo privalumų – nedidelė jo kaina. Tiesą sakant, tai tokia draudimo paslauga, kuomet mėnesinį draudimo įnašą galite pasirinkti patys. Jei pastebėjote, jog kiekvieną mėnesį galite leisti sau į šoną atsidėti 50, 100 ar daugiau litų, pamąstykite, ar nebūtų naudinga pradėti kaupti investicinį draudimą. Jei šie pinigėliai tampa Jūsų mėnesio pajamų pertekliumi, ilgainiui jie gali puikiai apsitarnauti Jūsų ateityje. Tokio tipo gyvybės draudimas tuo ir patrauklus, jog į jį galite kas mėnesį įnešti sumą pinigų, kuri Jums nėra reikšminga, tačiau po ilgo laiko susikaupusi pinigų suma galės padėti įgyvendinti savo tikslus ar tiesiog ramiai gyventi.

Palankios kryptys

Pradėdami kaupti investicinį gyvybės draudimą turėsite sudaryti draudimo sutartį. Nuo jos priklausys Jūsų kaupimo laikas ir kitos detalės. Pagrindinis sutarties aspektas – investavimo kryptys. Investicinis gyvybės draudimas yra tarsi ilgalaikis užšaldytas indėlis. Bankas gali naudoti Jūsų pinigus iki to laiko, kuris yra numatytas kaip sutarties pabaiga. Kaip bankas naudos Jūsų pinigus ir kur juos investuos, galite pasirinkti patys. Nuo to priklausys Jūsų sutarties rizikos faktorius, pagal kurį ir pinigai su laiku gali padidėti ar pasilikti tokioje pačioje vietoje. Draudimo specialistai pastebi ir kitą su rizika susijusį dalyką – naudojantis investiciniu draudimu kasmet galite deklaruoti pajamas ir susigrąžinti Gyventojų pajamų mokestį. Tačiau grąžintina jo suma taip pat priklausys nuo sutarties rizikos faktorių.

Paguoda senatvėje

Specialistų teigimu, pastebima, jog paskutiniais metais vis daugiau žmonių renkasi investicinį draudimą kaip senatvės pensijos kaupimo būdą. Esą dabartinė šalies situacija, kuomet senjorai, užtarnavę savo senatvės pensijas, negali išsiprašyti jų iš valdžios atstovų, tiesiog nemotyvuoja kitų gyventojų mokėti mokesčius ir kaupti pensijas. Todėl bankai pastebi didėjančią investicinio draudimo paklausą, kuomet šio tipo gyvybės draudimas pasirenkamas kaip pensijos pakaitalas. Be to, bankas dažniausiai tokio tipo draudimą paverčia paveldimu. Taigi, bet kokiu atveju, Jūsų sukaupti pinigėliai pasieks jei ne Jus, tai Jūsų artimuosius.