Nuomojame vietą reklamai internete

Žaislai mergaitėms – ne tik lėlės

žaislai mergaitėms

žaislai mergaitėmsJei turite dukrą, tai namie tikriausiai yra ne viena lėlė. Juk kalbant apie mergaitėms skirtus žaislus dažniausiai atkreipiamas dėmesys į lėles. Šie žaislai mergaitėms paprastai labai patinka.

Bet ar tik lėlės? Pasirodo, kad yra ir gerokai daugiau daiktų, kuriuos nupirkę dukrai neprašausite pro šalį. Vienas iš variantų yra konstruktorius. Nenustebkite. Tokie žaislai skirti ne tik berniukams. Žėrinti ledo pilis, gyvūnėlių pilis – pora konstruktorių temų. Skirtus mergaitėms galite atskirti iš pakuotės, tiksliau, iš rožinės spalvos.

Labai patraukli prekė – dėlionė. Tai ir naudingas pirkinys, lavinantis koncentraciją, suteikiantis džiaugsmo. Juk dėliojant siekiama tikslo, norisi kuo greičiau sukurti naują paveikslą iš turimų detalių. Tai irgi tarsi konstruktorius, tik kitokios formos.

Minkšti žaislai mergaitėms irgi neabejotinai verti dėmesio. Meškiukai, tigrai, voverytės – keletas pavyzdžių, kokie jaukūs ir įdomūs gali būti minkšti žaislai.

Žaislai mergaitėms spalvingi, turiningi, skatinantys kūrybiškumą, lavinantys mąstymą ir vaizduotę. Tą patį galima pasakyti ir apie berniukiškus žaislus, tačiau daugeliu atveju skiriasi tam tikri bruožai. Pavyzdžiui, aukščiau minėti konstruktoriai dažniausiai būna rožinėse pakuotėse.

Mergaitėms gali patikti ir automobiliai. Jas domina spalvingi lėlėms skirti automobiliukai. Ir tai dar vienas variantas, įrodantis, kad žaislų rinkoje karaliauja ne tik lėlės.

Kad ir kokie žaislai mergaitėms patiktų, tėvai pirkdami atsižvelgia į piniginės turinį. Vienais atvejais išleidžiama mažiau, kitais paskiriama daugiau pinigų. Kartais taip norėtųsi nupirkti ką nors įmantresnio, bet pradėjus skaičiuoti suprantama, kad nepavyks. Tačiau net ir tokiu atveju situacija gali būti išsprendžiama – pirkimas internetu leidžia sutaupyti. Čia labai dažnai prekės pigesnės, o radus kokią akciją kainos apskritai labai patrauklios.

Tai įdomi tema. Ir aktuali ji ne tik prieš gimtadienį ar Kalėdas. Tėvai supranta, kad žaislai – ne tik pramoga, bet ir vaiko lavinimasis. Todėl ši tema neapleidžiama, ieškoma to, kas mažajam šeimos nariui patiktų. Na, o šio straipsnelio turinyje atskleista tiesa, aktuali visiems tėvams, – mergaitėms tinka ne vien lėlės. Jei, pavyzdžiui, artėja gimtadienis, pasirinkimų daugiau, nes žvalgomasi po įvairesnes žaislų kategorijas.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.