Nuomojame vietą reklamai internete

Unikalios savybės ir panaudojimo galimybės, kuriomis pasižymi poliamidas

poliamidas

Įvairių pramonės šakų gamintojams dažnu atveju reikia medžiagos, kuri būtų lengvesnė ir lankstesnė už metalą, tačiau tuo pačiu būtų tvirta. Tokiu atveju poliamidas yra tikras išsigelbėjimas. Tai plastiko tipas, kuris pasižymi lengvu svoriu, tvirtumu ir žema kaina. Dėl šių savybių, jis yra vienas pagrindinių mechaninių detalių gamybos ir kitų įvairių pramonės šakų gamybos pagrindas. Įdomu tai, kad poliamido plastikas, dar kitaip yra vadinamas nailonu.

Poliamidas idealiai tinka naudoti ir esant atšiaurioms sąlygoms, pavyzdžiui įvairios chemijos ir naftos perdirbimo gamyklų bei nuotekų valymo procesuose. Taip yra todėl, kadangi jis pasižymi dideliu atsparumu cheminėms medžiagoms ir puikiai apsaugo esant įvairiomis aplinkybėmis.

Dėl lankstumo, poliamido gaminius patogu lankstyti ir montuoti. Jis išlieka lankstus, net ir po ilgo naudojimo ar ekstremalių temperatūrų poveikio. Verta paminėti, kad juos galima montuoti ir įrengti vietose, kuriose būtų praktiškai neįmanoma įrengti standžių metalo konstrukcijų.

Poliamidas yra palyginus lengva medžiaga, kurią itin lengva montuoti. Nors ir yra lengvas, poliamidas pasižymi itin puikiu atsparumu smūgiams. Įdomu ir tai, kad jis atsparus, net ultravioletinių spindulių ardančiam poveikiui. Jo gaminiai geba išlikti tokiems, kokie buvo pradžioje ir funkcionuoti saulės šviesoje ne vienerius metus.

Šis išties nuostabių savybių turintis plastikas gali būti pritaikomas įvairiausiose pramonės šakose, pradedant nuo automobilių pramonės. Tvirtumas, ilgaamžiškumas ir atsparumas trinčiai yra priežastis, dėl kurios poliamidas yra naudojamas automobilių pramonėje. Iš jo gaminamos įvairios sudedamosioms auto dalys ir mechaniniai elementai, tokie, kaip: ratai, žvakės, guoliai, vožtuvai, sandarinimo žiedai ir daugelis kitų. Jis gali būti naudojamas ir krumpliaračių, skriemulių, įvorių, guolių, sraigtų ir kitų žemės ūkio įrenginių komponentų gamyboje.

Poliamidas idealiai tinka laivų ir kitų jūrinių elementų gamybai. Pavaros ir sraigto velenai, vairo guoliai, vožtuvai, stūmokliai, kamščiai ir kiti mechaniniai komponentai gaminami pasitelkiant poliamidą.

Dėl biologinio suderinamumo, lengvos sterilizacijos ir mechaninių savybių, poliamidas naudojamas net ir medicinoje – medicinos prietaisų komponentams, chirurginiams instrumentams ir implantuojamiems prietaisams gaminti.

Elektros izoliacinės savybės ir šiluminis stabilumas, esantis poliamido plastike, leidžia naudoti jį ir elektros jungtims, izoliatoriams ir kitiems elektros ir elektronikos komponentams gaminti.

Poliamido plokštės, strypai ir kiti gaminiai yra lengvai prieinami kiekvienam https://e-heliopolis.lt  internetinėje parduotuvėje. O jei jums prekės reikia kuo greičiau, puiki žinia, nes užsisakius internetinėje parduotuvėje, prekę gausite vos per keletą darbo dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.