Nuomojame vietą reklamai internete

SMS kreditas kelionei

sms kreditas

sms kreditasŠių laikų mada – po mokyklos arba universiteto baigimo padaryti tarpą ir iškeliauti kažkur po pasaulį pasibastyti. Net jeigu tokią svajonę įgyvendinti padeda tik SMS kreditas.

 Agnė iškeliavo dirbti į Graikiją 

Agnė buvo studentė, kai ji sužinojo apie galimybę iškeliauti padirbti į Graikiją. Mergina nekentė lietuviškos žiemos ir jau seniai svajojo apie saulėtą bei malonią graikišką pasaulį. Todėl sms kreditas jai tapo galimybe pabandyti padaryti tai, ko nori. Jai tiesiog reikėjo nueiti į tam tikrą įdarbinimo agentūrą ir ten sumokėti startinį mokestį. Ji puikiai suprato, kad gali nieko ir nesigauti. Bet nusprendė surizikuoti. Principas buvo toks, kad ta įdarbinimo agentūra turėjo nuolat siųsti darbo pasiūlymus, ir mergina turėjo rinktis, kas jai įdomu. Deja, ji negalėjo rasti jų tokių, kokių norėjo pati, taigi, nusprendė, kad gal padės agentūra. Ji suvokė, kad tas jos sms kreditas gali būti paimtas ir tiek, o jokio tikrai tinkamo darbo pasiūlymo ji gal net negautų. Tačiau visgi jai nusišypsojo laimė ir sms kreditas tapo tikrai investicija į darbą saulėtoje Graikijoje. Ji nuvažiavo ten tik vasarai, bet liko ilgesniam laikui, nes tapo vadinamąja meilės emigrante.

Eglė skynė braškes

Eglei teko kelti sparnus į šlapią Škotiją ir ten laukuose lenkti nugarą. Jai taip pat pasirodė, kad tai geriausia, ką ji gali padaryti. Į kelionę ji nusprendė išvažiuoti tiesiai po vidurinės mokyklos. Sms kreditas akcija kaip tik vyko, taigi, ji pasiskolino pinigų internetu. Tėvai nepalaikė jos sprendimo išvykti, o pinigų reikėjo ir skrydžiui, ir būtiniems daiktams, ir šiaip tai pradžiai, kol gyveni svetimoje šalyje, bet dar nebūni ten nieko uždirbusi. Taigi, sms kreditas (akcija) Eglei leido įsigyti šiuos būtinus dalykus ir turėti tam tikrą stabilų kapitalą. Ji labai džiaugėsi, kai nukeliavusi į Škotiją pamatė, kad viskas joje vyksta sklandžiai, kad ji ten gana gerai uždirba. Jau po kelių savaičių sms kreditas (akcija) buvo grąžintas, o Eglė džiaugėsi, kad šis sms kreditas telefonu jai išvis padėjo iškeliauti. Ji iš pradžių dirbo laukuose, kur skynė braškes ir avietes. Vėliau dėl savo gerai mokamos anglų kalbos buvo perkalta į fabriką, kur gavo šiek tiek geresnį darbą.

Tomas keliavo į Norvegiją 

Dar viena istorija apie tai, kaip sms kreditas nuo 18 metu padėjo pasijusti suaugusiu. Tomas taip pat sugalvojo keliauti užsidirbti į užsienį, ir taip pat negavo jokio giminių palaikymo. Todėl jam buvo būtinas sms kreditas. Atsiliepimai apie vietą Norvegijoje, į kurią jis turėjo vykti dirbti, buvo visai neblogi. Keletas draugų ten jau buvo dirbę anksčiau ir minėję, kad ten yra gana geros gyvenimo sąlygos. Vieniems darbas atrodo per sunkus, kitiems, jeigu darbas tinka, tada viskas buvo nuostabu. Kokį darbą ten visi dirbo? Pagrinde žuvies fabrike. Ten buvo labai daug visokių darbų, kuriuos reikėjo dirbti, taigi, Tomui norėjosi gyventi geriau, o darbo jis nebijojo. Atvyko ir apsigyveno su lietuviais ir ukrainiečiais viename name. Tada prasidėjo sunkus darbas ir linksmas gyvenimas. Jis pasijuto kaip namuose, nes buvo labai daug lietuvių. Kadangi tai buvo glaudi bendruomenė, tai visi vieni kitiems labai padėjo, stengėsi būti draugiški. Aišku, ir apkalbų daug būdavo, bet į jas labiau vėlėsi moterys, o Tomas džiaugėsi, kad po dviejų mėnesių galėjo ir atsiųsti pinigų tėvams į Lietuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.