Nuomojame vietą reklamai internete

Nuolat populiarėjanti baidarių nuoma: augantis pelnas verslinkams, kokybiškesnės paslaugos klientams

baidarių nuoma

baidarių nuomaPastebima tendencija, jog lietuviai vis aktyviau atranda savą kraštą ir galimybes čia turiningai praleisti laisvalaikį.  Greta Lietuvos pajūrio, muziejų lankymo, dviračių takų bei kitų pramogų formų, sparčiai populiarėja ir baidarės: tikriausiai atsirastų mažai žmonių, kurie nebūtų bent kartą išbandę šios veiklos. Reaguojant į vis augančią paklausą, plečiasi ir baidarių nuoma užsiimančių verslininkų ratas.

Tradiciškai daugiausia baidarių entuziastų sulaukdavo Dzūkijos kraštas, bet šiandien ši galimybė prieinama ir kituose Lietuvos regionuose, kur tik teka sraunesnė upė. Iš principo plaukimui baidarėmis yra tinkamos dauguma upių, esminis klausimas – ko iš išvykos nori patys baidarininkai: relaksacijos plaukiant ramia upės vaga ar išbandymų plaukiant “charakteringesniu” vandens telkiniu? Atsižvelgiant į tai, verslininkai savo klientams siūlo atitinkamus maršrutus, kurie yra pritaikyti konkrečiai datai (laikotarpis gali lemti upės sraunumą ir tinkamumą šiam užsiėmimui) bei orienuoti į minėtų klientų poreikių patenkinimą. Atsižvelgiant į tai, ko asmuo nori, yra parenkamos ir tinkamos baidarės – pradedantiesiems ar pažengusiems, ketinantiems susigrumti su galinga vandens stichija.

Baidarių nuoma užsiimantieji, kaip minėta, susiduria su aršia konkurencija. Tiesa, išlieka tik patys stipriausieji, siūlantys klientams:

  • Kokybišką inventorių. Nuo baidarių būklės bei kokybės didele dalimi priklauso, ar kelionė atneš teigiamus įspūdžius.
  • Papildomas paslaugos bei kitus, plaukimui reikalingus daiktus. Klientai, besidomintys baidarių nuoma, yra suinteresuoti gauti visą paslaugų paketą vienoje vietoje. Pastariesiems neabejotinai aktualu pristatymas į reikiamą vietą bei jų išvežimas maršruto pabaigoje, kai kuriais atvejais – ir žmonių vežimas. Gelbėjimosi liemenėmis, kelionei tinkama apranga bei avalyne, hermetiniais maišeliais, pagalvėle sėdėjimui bei kitais reikalingais daiktais gali pasirūpinti patys keliaujantieji, tačiau idealu, jei nuomos paslaugas teikiantieji gali pasirūpinti ir tuo.
  • Kitas pramogas ir nakvynės galimybę. Baidarių nuoma užsiimantieji verslininkai savo klientams, kurie leidžiasi į kelių dienų kelionę, dažnai pasiūlo ir vietą, kur galima pernakvoti bei pasinaudoti kitomis galimybėmis – piknikai, kubilas, pirtis ir panašiai. Išradingi asmenys, siekiantys populiarumo, siūlo ir tokias pramogas kaip naktinės išvykos baidarėmis.

Kelionės baidarėmis – dažno mėgiamas šiltojo sezono laisvalaikio leidimo būdas. Sparčiai augantis nuomos punktų skaičius yra palankus faktorius šios pramogos entuziastams – jie viliojami paslaugų kokybės įvairove ir augimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.