Nuomojame vietą reklamai internete

Kuo skiriasi dušo kabinos?

dušo kabina

Vonios kambarys yra erdvė, kurioje norima pailsėti po sunkios dienos ar intensyvios treniruotės ir atlikti kasdienes higienos procedūras. Dušo kabinos pasirinkimas reikalauja ypatingo mūsų dėmesio – dušas turi būti ne tik patogus, bet ir atrodyti stilingai, padėti racionaliai išnaudoti vonios kambario plotą ir suteikti komfortą, kurio ieškome. Šiandien dušo kabinų pasirinkimas iš tiesų platus, todėl nesunkiai surasite jūsų poreikius atitinkantį dušą, kuris idealiai prisitaikys prie jūsų vonios kambario erdvės, net ir tuo atveju, jei ši yra vos kelių kvadratinių metrų.

Standartinės vs. masažinės dušo kabinos

Daugelis žmonių mano, kad dušo kabina skirta tik greitam nusiprausimui ir negali suteikti jokio papildomo komforto, tačiau laikai pasikeitė ir šiuolaikiniai dušai išsiskiria itin plačiomis funkcinėmis galimybės. Modernioje dušo kabinoje montuojami oro purkštukai, kabinos turi garų funkcijas, galima nusipirkti kabinas su aromaterapija, „tropinio dušo“ lietumi ir kitais privalumais.

Dušo kabinos su žemais ir aukštais padėklais

Dušo kabinos gali turėti tiek žemus, tiek aukštus padėklus. Pastarieji virsta nedidelėmis voniomis, kuriose patogu maudyti vaikus, kadangi jie gali ne tik pasimėgauti vonia, bet ir žaisti su plūduriuojančiais žaislais. Tiesa, suaugusiems tokia vonia gali būti ne itin patogi, nors daug kas priklauso nuo dušo kabinos išmatavimų. Žemi dušo padėklai rekomenduojami vyresniems ar judėjimo negalią turintiems žmonėms, kadangi judėti tokiame duše bus kur kas patogiau.

Dušo kabinos dydis ir formos

Dušo kabinos gali skirtis savo išmatavimais ir formomis, kurios prisitaiko prie konkrečios erdvės reikalavimų. Mažam vonios kambariui rekomenduojamos kampinės dušo kabinos su suapvalintais dėklais. Erdvesniame vonios kambaryje puikiai atrodys stačiakampės ir pailgos dušo kabinos, kurios gali būti įrengiamos su erdviomis lentynomis ar sėdėjimui skirtomis vietomis. Be to, tokios dušo kabinos gali turėti į išorę atveriamas duris, kuriomis patogu naudotis. Jei vonios kambarys nedidelis, rekomenduojame rinktis stumdomas dušo duris arba duris, atveriamas į vidų, padėsiančias taupyti vietą.

Dušo kabinos dizainas

Dušo kabinos skiriasi savo dizaino sprendimais. Labai svarbu pagalvoti apie dušo spalvą. Ankštą kambario erdvę išplės šviesių spalvų kabinos, pvz., smėlio, baltos, šviesiai melsvos spalvos. Permatomas dušo kabinos stiklas taip pat vizualiai padidins erdvę ir atrodys stilingai, tačiau nepamirškite, kad rūpintis tokiu stiklu reikės daugiau laiko ir pastangų. Tamsios spalvos rekomenduojamos erdviems kambariams, siekiant suteikti aplinkai prabangos įspūdžio. Nepamirškite, kad įranga turi būti derinama su bendra vonios kambario interjero atmosfera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.