Nuomojame vietą reklamai internete

Kodėl populiarėja drabužiai internetu

Kodėl drabužiai internetu pradėjo taip populiarėti pastaraisiais metais? Yra keletas priežasčių, kodėl žmonės dažniau įsigyja rūbus interneto parduotuvėse. Štai, mūsų manymu, kelios pagrindinės:

 • El. komercijos sąmoningumo lygis padidėjo. Žmonės iš esmės dažniau perka internetu. Tam įtakos turėjo grupinių nuolaidų portalai, nes jų dėka el. komercija tapo nebe tokia baisi. Žmonės nebebijo pirkti ir dėl patikimo Mokejimai.lt sistemos darbo bei naudojimosi internetinės bankininkystės sprendimais. Kreditinėmis kortelėmis lietuviai atsiskaitinėja vis dar gana retai.
 • Padidėjo rūbų asortimentas interneto parduotuvėse. Tai įtakojo krizė ir suaktyvėję Lenkijos tiekėjai.
 • El. parduotuvių sukūrimas smarkiai atpigo. Dabar el. parduotuvę galima paleisti vos už 500-1500 litų. Tiesa, ji nebus itin išvaizdi, nes naudojami nemokami el. parduotuvių sprendimai su tam tikrais dizaino šablonų apribojimais.
 • Palankios sąlygos prekes grąžinti. Pagal Europos Sąjungos direktyvas, nepatikusią prekę pirkėjas gali grąžinti per 7 dienas, o brokuotą – per 30 dienų. Tokia tvarka padidino pasitikėjimą rūbų el. parduotuvėmis, kadangi didelis trūkumas yra tas, kad rūbų negalima pasimatuoti gyvai. Realiose parduotuvėse su prekės grąžinimu kyla daugiau problemų.
 • Tikslūs išmatavimai ir dydžių lentelės. Kai rūbų matuotis negalima, labai praverčia tikslios matmenų lentelės, kuriose pateikiami tikslūs išmatavimai centimetrais. Taip galima paprasčiau apsispręsti, kokius dydžius pirkti.
 • Konkurencinga kaina. Tikriausiai tai tiekėjų ir konkurencijos nuopelnas, nes Lietuvoje veikia daugiau nei 50 rūbų parduotuvių, neskaitant apatinio trikotažo ir avalynės specializuotų parduotuvių. Drabužiai internetu nėra labai brangūs, tad realiai gali konkuruoti ir su vietiniais turgumis, kur karaliauja produkcija iš Turkijos.
 • Išaugusi padėvėtų rūbų prekyba taip pat įtakojo rūbų pirkimą internete, nes tai vienas iš būdų sutaupyti ir įsigyti kokybiškus, nors ir ne naujus drabužius. Drabužiai internetu pardavinėjami specialiuose skelbimų puslapiuose ir prekybos bendruomenėse. Tarp padėvėtų prekiaujama ir naujais drabužiais.
 • Padidėjusi pirkimo galia taip pat yra pastebima, nes krizė eina į pabaigą ir žmonės turi daugiau pinigų.

Šios kelios priežastys yra labai svarbios prekiaujant rūbais internetu. Aišku, tai nėra tokia išvystyta sritis, kaip elektronika, buitinė technika ar lėktuvų bilietai, tačiau pamažu ši rinka auga, konkurencija aršėja, todėl galima stebėti džiuginančius rezultatus ir teigiamas prognozes.

4 thoughts on “Kodėl populiarėja drabužiai internetu

 1. Išties rimtas straipsnis, apie vyriškus drabužius. Manau tai puiki vieta jų įsigyti.

 2. Internetu apsipirkti labai patogu, nereikia stovėti eilėse ir gali palyginti kainas su kitų internetinių parduotuvių. Ypač tai vyrams aktualu, kurie nemėgsta vaikščioti iš vienos parduotuvės į kitą.

 3. Drabužiai internetu populiarėja mano manymu dėl kainos ir laiko.Viskas daug pigiau ir nereikia vaikščioti ir ieškoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.