Nuomojame vietą reklamai internete

Klasikiniai virtuvės baldai moderniame interjere

Įsirengdami naują būstą arba renovuodami seną  žmonės dažnai pykstasi ir barasi, nes nesutaria, koks stilius vyraus patalpose. Vienas nori šiuolaikinio dizaino baldų, o kitas mėgsta klasiką, todėl tikrai neatsisakys tėvų dovanotų interjero detalių. Galime nuraminti ir kartu pradžiuginti, nes visa tai yra suderinama. Viskas, kas reikalinga – tai profesionalus interjero dizaineris bei patyręs projektuotojas. Jeigu nusprendėte, kad Jūsų būste bus modernus minimalistinis interjeras, o erdvėje, kur gaminamas maistas stovės klasikiniai virtuvės baldai, tuomet skaitykite toliau ir sužinosite keletą svarbių patarimų, kuriais vadovaujantis įsirengsite tikrai jaukius ir šiltus namus.

Situacija, kuomet sutuoktiniai arba viename būste gyvenantys asmenys nesutaria dėl būsimų baldų bei stiliaus yra visiškai normali ir suprantama. Kiekvienas iš mūsų  esame skirtingi, todėl turime vis kitus poreikius ir pasaulį  matome kitokį. Tad visiškai suprantama, kad vienas gali norėti minimalistinių bei modernių baldų, o kitas pirmenybę teikia minkštiems, jaukiems ir klasika alsuojantiems baldams. Tačiau dažniausiai didžiausiu galvos skausmu tampa virtuvės erdvė, nes vienas mėgsta joje gaminti, o kitas – pagamintą maistą degustuoti. Nuo šios būsto dalies dažnai ir pradedamas kurti namų interjeras, nes čia praleidžiame nemažai laiko ne tik gamindami, bet ir valgydami su šeima ar bendraudami su svečiais. Klasikiniai virtuvės baldai tikrai gali būti pritaikyti moderniame interjere. Kompromisas tikrai bus rastas.

Jeigu visame būste vyraus modernus interjeras, tam, kad klasikiniai virtuvės baldai “neišliptų iš konteksto”, suteikite būsto erdvei keletą klasikinių užuominų. Tai gali būti pagrindinėje erdvėje atsirandantis židinys, dekoruotas klasikinių formų gipsine apdaila, sienos papuoštos karnizais, atsirandanti gipsinė apdaila kitose vietose. Tokiame interjere tikrai “neiškris” nei modernios spintos, nei stilingos lentynos ar komodos. Stengiantis išlaikyti harmoniją, tikrai šiuos du priešingus stilius galite suvaldyti.

Klasikiniai virtuvės baldai ir modernus interjeras – tai garantuotas individualus stilius Jūsų namuose.  Viena iš pagrindinių taisyklių, kurios privalu laikytis derinant du skirtingus stilius – tai panašių detalių, tekstūrų bei formų parinkimas. Šie elementai sukurs harmoniją patalpoje. Nebijokite kurti ir improvizuoti. Tai – Jūsų namai ir Jūsų virtuvė, kurioje gaminsite bei valgysite tik Jūs ir artimi žmonės, todėl viskas turi atitikti Jūsų poreikius ir norus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.