Nuomojame vietą reklamai internete

Kada reikalinga nosies operacija?

nosies operacijaPastebime, kad vis dažniau žmonių ryžtasi nosies operacijai ir gana dažnai girdime apie tai, kad dabar ši operacija kainuoja žymiai pigiau, nei anksčiau. Apskritai, anksčiau buvo manoma, kad visos plastinės operacijos yra skirtos tik labai turtingiems žmonėms. Dabar šį mitą labai lengva paneigti, kadangi vis daugiau žmonių naudojasi plastinių operacijų klinikų paslaugomis. Nusprendėme pasikalbėti su vienos iš populiariausių plastinių operacijų klinikų chirurgų, kuris mums atskleidė, dėl kokių priežasčių vis daugiau žmonių nori patobulinti savo nosytę.

Ar dažniau žmonės kreipiasi dėl sveikatos sutrikimų, susijusių su nosimi, ar visgi estetikos faktorius yra dažnesnis?

Nors populiaru manyti, kad dėl sveikatos sumetimų atliekama nosies operacija labai skiriasi nuo grožiui skirtos operacijos, dažniausiai procesas yra labai panašus ir šios operacijos itin susijusios, kadangi niekada nepamatysime kreivos nosies, kurios savininkas džiaugtųsi labai lengvu ir tolygiu kvėpavimu per abidvi šnerves. Taigi, kaip suprantate, nosies grožis ir nosies funkcija yra du dalykai, kurie puikiai dera vienas su kitu. Iš tiesų, operuodami, mes iš pradžių pasistengiame, kad pacientas ateityje galėtų per abidvi šnerves kvėpuoti vienodai, o tuomet jau galvojame apie estetiką.

Jeigu norite žinoti, dėl kokių priežasčių kreipiamasi dažniausiai, tai pasakysiu, kad pati populiariausia operacija yra nosies ašies atstatymas. Kartais kreiva nosies pertvara būna įgimtas dalykas, o kartais nosis išsikreivina po įvairių įvykių, pavyzdžiui, muštynių. Taigi, nieko keisto, kad dažniausiai nosies ašies atstatymo operaciją renkasi būtent vyrai.

Visgi, nereikėtų man jūsų klaidinti sakant, kad vyrai yra dažniausi plastinių nosies operacijų užsakovai. Be jokios abejonės, moterys vis tiek dažniau užsisako tokią paslaugą, tačiau tai būna labiau su grožiu susijusi operacija. Pavyzdžiui, moterys nori, kad būtų pašalinta nosies kuprelė, taip pat neretai nosis būna sumažinama, susmailinama, nors tokią operaciją galima derinti ir su nosies ištiesinimu. Vertėtų pasakyti ir tai, kad atsiranda žmonių, kurie nori vien tik grožio, tačiau įkalbinėja pamiršti gydytojus apie kvėpavimo patogumą. Pavyzdžiui, užsisakoma nosies siaurinimo operacija. Be abejo, nosis atrodys smaili ir daili, tačiau pro ją prakvėpuoti bus sunkiau. Aišku, toli gražu ne visos plastinės chirurgijos klinikos sutinka imtis operacijų po tokių klientų užgaidų.

Kaip žmogui reikėtų elgtis po nosies operacijos?

Pasakysiu gana paprastai – reikia klausyti gydytojų nurodymų. Ne be reikalo sakoma, kad pati nosies operacija yra visiškai nepavojinga, tačiau pavojus atsiranda tada, kai pacientas po operacijos neprižiūri savo nosies, kai ji vis dar yra pažeidžiama. Reikia žinoti, kad audiniai gija apie porą mėnesių, todėl ant nosies jokiu būdu negalima dėti akinių. Taip pat reikia vengti nosies pūtimo ir net čiaudulio. Vadinasi, verčiau vengti vaikščioti dulkėtose patalpose, apskritai, tuos kelis mėnesius geriau daugiau laiko praleisti namie. Dar vienas svarbus dalykas – reikia labai reguliuoti savo fizinį krūvį, niekada per tuos du mėnesius nedirbti pasilenkus. Žinoma, nepamirškime, kad po savaitės ar dešimties dienų (priklauso nuo gydytojo nurodymų) reikia sugrįžti į kliniką, kad būtų išimti siūlai. Taigi, gijimo laikotarpiu svarbu būti atsargiam ir elgtis protingai – tuomet greitai pamatysite puikų rezultatą – gražią ir tiesią savo nosytę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.