Nuomojame vietą reklamai internete

Fiskars įrankiai į pagalbą sodininkui

Fiskars

FiskarsNusprendėte pirkti naujus sodo įrankius? Svarstote, kokius gi pasirinkti? Siūlome pasidomėti Suomijos gamintojo Fiskars gaminama produkcija. Kokį gi sodo inventorių siūlo Fiskars ir kuo gi jis išsiskiria?

Fiskars įmonės metalo apdorojimo ir įrankių gamybos tradicijos formavosi ir kaupėsi kelis amžius. Šios įmonės istorija prasidėjo dar 1649 metais, kai buvo atidaryta pirmoji jų gamykla. Per visus tuos darbo metus metalo liejimo bei metalinių instrumentų dalių apdirbimo technologijos buvo pastoviai tobulinamos. Tad mūsų dienomis sukauptos didžiulės patirties dėka gaminama aukščiausios kokybės ilgaamžiška produkcija. Jeigu norite savo sode dirbti su kokybiškais, patikimais ir ergonomiškais įrankiais, tai Fiskars kaip tik tokius jums ir siūlo.

Fiskars savo gamybos procese naudoja unikalias medžiagas, taip pat didelį dėmesį skiria įprastų medžiagų savybių tobulinimui, ypač tų, kurios naudojamos įrankių rankenoms. Fiskars įrankių rankenos pasižymi amortizaciniu efektu ir apsaugo delnus nuo slydimo. Įvairios Fiskars įrankių dalys gaminamos iš unikalios – lengvos, bet tuo pat metu ypač tvirtos – medžiagos, kuri gali atlaikyti smūgius ir minusinę temperatūrą. Fiskars įrankiai išsiskiria savo ryškia išvaizda ir ergonomiška konstrukcija. Jie yra įvertinti daugybe apdovanojimų už geriausią dizainą. Šiuos įrankius labai mėgsta ir renkasi įvairių Europos šalių sodininkai.

Kasti ir purenti žemę, sodinti sodinukus, sukasti lysves – tai tikrai nelengvi sodininkų darbai. Todėl labai svarbu, kad juo dirbant, kuo mažiau pavargtų rankos, nepaskaustų nugara, o delnuose nepritrintumėte pūslių. Fiskars įrankiai padeda viso to išvengti. Darbas su šiais įrankiais – tiesiog malonumas. Kiekvienam konkrečiam sodo darbui, kad jį būtų kuo lengviau nudirbti, gamintojas siūlo specialiai pritaikytus šiuolaikinius ergonominius įrankius.

Pavyzdžiui, Fiskars gamina įvairius kastuvų modelius. Kiekvienas modelis sukurtas konkrečiam darbui. Kastuvai, skirti kasti kietą žemę yra tiesūs su aštriais kraštais ir D formos rankena, visa tai palengvina sodininko pastangas. Kitos rūšies kastuvų kraštai ties pagrindu kiek lenkti – taip lengviau, kastuvą laikant horizontalioje padėtyje, pernešti žemę, smėlį, trąšas ar šiukšles.

Skirtingiems darbams atlikti galite pasirinkti ir skirtingus grėblius: vieni su plastikine grėbimo dalimi skirti sugrėbti sausus lapus ir šiukšles, kiti skirti šalinti piktžolėms su specialiais dantukais, kad užkabintų šaknis – lengvu rankos judesiu išrausite piktžoles, o teleskopinę rankeną galėsite patogiai pritaikyti pagal savo ūgį. Galima rinktis ir universalius grėblius, su jais galėsite grėbti lapus, lyginti ir purenti dirvą.

Fiskars šakės tinka tvarkyti šieną, žoles ir trąšas, taip pat purenti kietą dirvožemį. Keturi šakių dantys pagaminti iš specialaus tvirto plieno, tad šie įrankiai ypač patvarūs ir atlaiko dideles apkrovas. Šakių rankenos gaminamos Y arba D formos, kad būtų lengviau išlaikyti įrankį. Taip pat yra modelių su teleskopinėmis rankenomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.