Tag Archive: virtuvė

Kokybiški ir modernūs virtuvės baldai – investicija, kuri atsiperka

 

virtuves baldai

Kai kalbama apie virtuvės baldus, didžiausias dėmesys turi būti skiriamas jų kokybei ir dizainui. Praktika rodo, kad šiuo metu didžiausio pirkėjų palankumo sulaukia modernūs virtuvės baldai. Tiesa, jei nusprendėte investuoti į baldus, turite rinktis kokybę, funkcionalumą ir ilgai išliekančią estetiką, kitaip jūsų išlaidos taps neapgalvotos ir laikui bėgant suprasite, kad permokėjote, arba būsite priversti investuoti į naujus baldus.

 

Investicijos atsipirks, jei rinksitės kokybę

Ne paslaptis, kad lietuviai – taupi tauta, nenorinti išlaidauti net ir tuomet, kai kalbama apie baldus. Šiuo atveju reikėtų prisiminti, kad svarbu vertinti ne pradinę baldų kainą, o žiūrėti į ilgalaikę perspektyvą. Nors kokybiški baldai reikalauja kiek didesnių išlaidų, pvz., jei lygintume juos su masiškai gaminama produkcija, tačiau laikui bėgant tokie baldai išlaikys pirmines savo savybes, todėl jums nereikės investuoti į jų taisymą, atnaujinimą ar keitimą. Be to, kokybiški baldai džiugins savo funkcionalumu ir praktišku naudojimu.

 

Klasikiniai vs. modernūs virtuvės baldai

Planuodami virtuvės interjerą, privalote galvoti apie baldų dizainą. Klasikiniai virtuvės baldai atrodo elegantiškai, rafinuotai ir prabangiai, tačiau toks dizainas reikalauja gana didelių išlaidų. Kad klasikiniai baldai iš tiesų atrodytų stilingai, būtina rinktis prabangius dekoro elementus ir raštus, kokybišką medį ir rankų darbo sprendimus. Vis dėlto, toks interjeras tinka ne kiekvienam būstui, kadangi reikalauja gana daug erdvės, be to, klasikiniai baldai turi būti itin kruopščiai prižiūrimi.

Modernūs baldai yra puikus sprendimas daugeliui virtuvės erdvių. Gana plati dizaino pasiūla leidžia realizuoti individualius stiliaus sprendimus. Be to, virtuvės komplektų ar korpusinių baldų gamyba atliekama naudojant aukštos kokybės medžiagas, todėl tokie baldai ilgai išlaikys pirmines savo savybes. Galiausiai, modernus interjeras, ypač, jei jis derinamas su skandinaviško minimalizmo idėjomis, atrodo itin šiuolaikiškai, elegantiškai ir švariai. Paprastai tokie baldai nereikalauja sudėtingos priežiūros, tačiau atitinka specifinius virtuvės erdvės reikalavimus – nepamirškite, kad virtuvė yra nuolatos veikiama drėgmės ir temperatūrų skirtumų, todėl baldai turi prisitaikyti prie šių sąlygų. Vertinantiems nesenstančią klasiką, siūlome pagalvoti apie modernios klasikos sprendimus – tai šiuolaikiškas interjeras, išlaikantis klasikai būdingą eleganciją ir subtilumą.

 

Į ką reikia atkreipti dėmesį perkant virtuvės kėdes?

 

kėdėsValgomajame dažniausiai susirenkame ne tik paskanauti kulinarinių šedevrų, bet ir pabendrauti su namiškiais bei pasidalinti dienos įspūdžiais. Tam, kad bendravimas būtų malonus, svarbu jaustis patogiai ir turėti pakankamai erdvės bent minimaliam judėjimui. Jeigu stalas jau stovi, tereikia išsirinkti tinkamiausias kėdes, kurios padės užtikrinti komfortą.

Pasirinkimas išties gausus, todėl svarbiausia tiksliai žinoti savo poreikius ir įvertinti valgomojo bei stalo dydį. Jeigu namuose stovi baro tipo stalas, tuomet reikėtų rinktis ir specialias baro kėdes, tuo tarpu esant itin mažai valgomojo erdvei, teks pasidairyti kuo mažiau vietos užimančių variantų. Kėdės neturėti kliudyti praėjimo, būti tinkamo aukščio ir pločio. Svarbu, jog atsisėdus ant kėdės patogiai jaustumėtės ne tik Jūs, bet ir aplinkiniai. Taip pat svarbu nuspręsti, ar norėsite minkštų virtuvės kėdžių, ant kurių atsisėdus po sunkios darbo dienos, galėsite atsipalaiduoti ir sėdėti kaip tinkamas, mėgautis maistu bei draugija, ar priešingai – kietos virtuvinės kėdės, ant kurios sėdėsite tiesus it styga, pagal visas gydytojų rekomendacijas.

Kitas svarbus aspektas, kurį reikėtų apgalvoti – kėdžių kiekis, kurio Jums reikės. Galbūt Jūsų giminaičiai ar draugai gyvena Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Jurbarke ar kitame tolimesniame mieste ir į svečius užsuka itin retai, o prie stalo dažniausiai sėdite tik Jūs su antrąja puse? Tokiu atveju kėdžių reikės kur kas mažiau, tačiau bent keletą atsarginių variantų nenumatytiems atvejams vis tiek reikėtų turėti – būtų nemalonu, jeigu atėjus svečiams, neturėtumėte kur jų pasodinti. Būtent todėl namuose rekomenduojama turėti 4 – 6 kėdes.

Kalbant apie dizainą, svarbu išlaikyti bendrą namų stilių ir renkantis kėdes jas derinti ne tik prie stalo, bet ir prie kitų valgomajame ar virtuvėje esančių baldų. Bendras valgomojo baldų komplektas leistų sutaupyti ir laiko, ir papildomų lėšų – tarpusavyje derantys gaminiai gali nustebinti įvairiausiomis formomis, todėl Jums beliks atkreipti dėmesį į kitus aplink stovinčius baldus ir įvertinti bendrą namų stilių. Stalas ir kėdės gali tapti akį traukiančia interjero detale, o įsigijus šiuos gaminius patrauklia kaina, džiaugsitės ne tik Jūs, bet ir Jūsų piniginė.

 

 

Kas byloja apie tai, jog jūsų viryklė sugedo?

 

viryklių remontasViryklė – vienas iš svarbiausių kasdieniškų įrenginių.Dažniausiai šio įrenginio svarbos nesureikšminame, bet realybė yra tokia, jog tai yra vienas iš svarbiausių įrenginių kiekvieno žmogaus gyvenime, kadangi būtent viryklė yra pagrindinis maisto gaminimo įrankis. Būtent dėl to, tinkamai ją prižiūrėti bei išsaugoti jos kokybę norime kiekvienas,ką padaryti pavyksta tikrai ne visados – ypač, jei viryklės gedimai nėra pastebimi laiku,kas veda prie dar didesnių su virykle susijusių keblumų. Būtent šiuo aspektu šiandien jums ir padėsime, apžvelgdami tuos aspektus, į kuriuos, prižiūrint savo viryklę, reikėtų tendencingai atkreipti dėmesį, jei norima pastebėti viryklės gedimus kuo ankščiau. Taigi, kada žinoti, kads yra reikalingas viryklių remontas?

Kaitviečių veikimas

Su vienos ar keleto kaitviečių neveikimu yra tekę susidurti praktiškai visiems žmonėms, kurie asmeninę viryklę turi bent keletą metų. Prisiimkite, kaip elgėtės tokioje situacijoje? Taip, dalis žmonių pastebėję tokią padėtį iš kart kviečia šios srities ekspertą, bet dauguma žmonių tiesiog nusprendžia pataupyti savo lėšas bei susitaikyti su tuo, jog teks naudotis kiek mažesniu viryklės kaitviečių skaičiumi. Tai – labai didelė klaida, kuri bėgant laikui gali privesti ne tik prie dar didesnių viryklės gedimų, bet ir prie kur kas didesnių išlaidų. Būtent dėl to, nenuvertinkite kaitviečių svarbos bei atkreipkite į jas dėmesį ankščiau, nei sulauksite, kol neveiks nei viena iš jų – kvieskite viryklių remonto profesionalus susidūrus su pirmaisiais kaitviečių gedimais. Tai yra ypač svarbu, nes nors dalimi atvejų neveikiančios kaitvietės gali būti vienokio ar kitokio laikino situacijos pakitimo rezultatas, bet dalimi atvejų tai gali byloti ir apie žymiai didesnes viryklės grėsmes, todėl pradėti kovoti su jomis kuo ankščiau yra išties labai svarbu.

Viryklės įsijungimas/išsijungimas

Tikriausiai pamenate tą jūsų psichologinę būseną stipriai trikdančią situaciją, kai viryklė deramai neįsijungė/neišsijungė? Su tuo yra tekę susidurti praktiškai kiekvienam, kadangi tai yra reiškinys, pirmiausia bylojantis apie tai, jog baigėsi viryklei reikalingos dujos, jei kalbėsime apie dujines virykles. Tačiau, ką reiškia, jei viryklė tinkamai neįsijungia/neišsijungia jei dujų talpa yra pilna, arba yra naudojamasi ne dujine, o elektrine virykle? Taip, gali būti ir išimčių, bet dažniausiai tai jus tiesiogiai informuoja apie vienokius ar kitokius nedidelius viryklės gedimus, kurie bėgant laikui gali išaugti iki milžiniškų problemų, kurių remontui prireiks ne tik daugybės laiko, bet ir didelio jūsų finansinių išteklių kiekio. Būtent dėl to, jei norite išvengti viso to, ką tektų paaukoti vardan tokių problemų remonto – stenkitės jų vengti vos pastebėję pirmuosius požymius, pasireiškiančius nekokybiškame viryklės įsijungimo/išsijungimo procese. Su tuo susidūrę bei neturėdami akivaizdaus paaiškinimo, lemiančio tokią padėtį, iš kart kreipkitės į viryklių remonto profesionalus, kurie leis jums išvengti dar didesnių problemų bei išlaidų.