Tag Archive: vestuvės

Vestuvių planuotojas: kodėl verta pasinaudoti jų paslaugomis?

 

Meileslegendos.ltSuorganizuoti gražias vestuves yra labai daug laiko bei darbo reikalaujantis procesas. Tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šios šventės organizavimas gali priminti paprasčiausią gimtadienį, tik kad kai kuriais atvejais svečių būna kur kas daugiau. Išties, klaidinga yra taip galvoti, kadangi norint tokių vestuvių apie kokias svajojote – reikės įvertinti labai daug kriterijų. Tik jų visuma gali garantuoti, kad susikursite ypatingą šventę. Meileslegendos.lt – vestuvių planavimo pasaugas teikianti įmonė, kurios tikslas, kad kiekviena jaunųjų pora pasijaustų esantys ypatingi ir kiekvienas jų noras būtų įgyvendinamas viršijus 100 procentų.

Kol vienoms poroms atrodo akivaizdu, kad verta samdytis profesionalą, tuo tarpu kitos galvoja, kad neverta papildomai mokėti pinigų, kai visus darbus galite atlikti patys. Žinoma, vestuvės yra brangi šventė, kad nieko keisto, kad daugelis ieško būdų kaip sutaupyti. Visgi, šiuo atveju rekomenduojame taupyti kitoje srityje, kadangi vestuvių planuotojas perkels jūsų šventę į visai kitą lygį. Gausite tokią kokybę, kurios nesitikėjote. Aišku, tokiu atveju labai svarbu pasirinkti gerus savo srities profesionalus.

  1. Vestuvių planuotojas visus darbus atliks kur kas greičiau, kadangi patirtis jam leidžia efektyviai įgyvendinti tam tikrus procesus. Labai dažnai nuotakos pamato, kad joms niekaip nepavyksta susitvarkyti su organizavimu ir tik tuomet kreipiasi į specialistus. Deja, kai lieka mažai laiko – paslaugos būna kur kas brangesnės, tad ar ne geriau iškart įvertinti specialistų kokybę.
  2. Daugelis žmonių nori konkrečių paslaugų arba siekia, kad jų visos idėjos būtų įgyvendintos, tačiau nežino, kaip pasiekti norimą rezultatą. Šiuo atveju vėl labai pasitarnauja profesionalai, kadangi jie puikiai išmano šio pobūdžio darbus ir geba įgyvendinti net ir pačius išrankiausius klientų poreikius.
  3. Specialistai dažniausiai žino, kur pigiau galima gauti tam tikras paslaugas. Tai reiškia, kad investuodami į vestuvių planuotoją jūs galite ženkliai sutaupyti muzikantams arba kitiems paslaugas siūlantiems asmenims. Akivaizdu, kad tokiu atveju pinigų sumą susilygins, o jūs papildomai dar ir gausite paslaugas.
  4. Lygiai taip pat kaip vestuvių fotografija Kaune turi būti atliekama savo srities profesionalų, taip ir pačią šventę turėtų planuoti būtent savo srities specialistas. Natūralu, kad maksimumą pasiekti galima tik pasikliovus specialistais.
  5. Jeigu jūsų šventės biudžetas yra mažas ir nežinote, kaip pasiskirstyti pajamas, kad šventė būtų puiki, tokiu atveju specialisto samdymas dar labiau reikalingas. Paprasčiausiai, jis puikiai žino kam labiausiai verta investuoti ir be ko vestuvių svečiai apsieis. Taigi, labai dažnai norėdami sutaupyti atsisakydami vestuvių planuotojo žmonės padaro labai didelę klaidą. Pasirodo, kad reikia elgtis priešingai. Jeigu norite sutaupyti – samdykite jį.

Meileslegendos.lt – profesionalūs vestuvių planuotojai, kurių darbas yra pasirūpinti nuo šventės pamatų iki mažiausių smulkmenų. Planuotojai dalyvaus ne tik organizavime, tačiau ir jūsų vestuvėse. Taip jie stengsis užtikrinti, kad viskas būtų taip, kaip norima. Juk tik palikus darbus savo srities specialistams galite būti tikri, kad Jūsų vestuvių šventė bus tikra svajonė.

Tuokiatės tik kartą gyvenime. Tegul ši diena pranoksta Jūsų lūkesčius.

 

Vestuvės – šventė paliekanti įspūdį visam gyvenimui!

 

vestuvėsKiekvienas iš mūsų supranta, kad laiminga santuoka turi būti paminėta taip, kad visiems būtų aišku jog jūs esate laimingi. Ne veltui žmonės leidžia milžiniškas sumas pinigų norėdami įrodyti sau ir kitiems kiek daug jiems reiškia ši šventė. Manoma, kad vestuvės ne visada būna smagios išleidus daug pinigų, svarbioji vestuvių dalis yra tikros emocijos jaunųjų veiduose ir veiksmuose. Dažnas žmogus džiaugiasi pamatęs laimingus žmones aplink save, tai ir parodo, jog vestuvėse nėra pagrindas daug vaišių ir prabangos, tačiau tai tik patvirtina faktą, kad nesvarbu kokio lygio bus vestuvės, bet jos tiesiog privalo būti.

Tradicija kuri nenustos gyvuoti, kitaip vadinama net pareiga. Tiek jaunimas, tiek ir vyresnio amžiaus žmonės supranta vestuvių svarbą išlikusią nuo senų laikų, todėl nė vienas nedrįsta prieštarauti šiam procesui. Anaiptol, beveik visi jaunavedžiai savo vestuves planuoja ir apie jas svajoja dar gerokai anksčiau nei turėtų. Ši šventė dažnai atrodo per daug sureikšminta, o ypač tada, kai ji būna paversta grandiozine. Vestuvės kuriose dalyvauja šimtai žmonių dažnai būna kur kas prasčiau pasisekusios, nes daugumos nuomone, kuo vestuvės didesnės, tuo jos bus geresnės. Esant žmonių pertekliui sunkiau sukontroliuoti minią ir jų dėmesį, todėl kaip taisyklė lieka kažko neišgirdusių ar nepamačiusių svečių kurie turbūt nepraleis galimybės papriekaištauti. Organizuojant savo vestuves jums gali pagelbėti Didysis vestuvių katalogas – internetinis įmonių katalogas, kuriame šiuo metu rasite daugiau nei 6000 skelbimų, susijusių su vestuvėmis.

Šventės svarba nematuojama pačio renginio dydžiu ar biudžetu, todėl kiekvienas ją daro pagal savo galimybes. Būna atvejų kuomet žmonės stengiasi parodyti savo meilės stiprumą ir dydį vestuvių šventės masyvumu, tačiau tokie atvejai neapskaičiavus finansinių ir organizacinių galimybių gali tapti ir nelabai sėkmingų vestuvių pavyzdžiu. Todėl kiekvienas žmogus planuojantis savo vestuves turėtų išlaikyti realistišką mąstymą ir nepasiduodi gražioms, bet sunkiai įkandamoms svajonėms. Kad ir kaip ten bebūtų, visuomet reikėtų pastebėti ir tai, kad rasti alternatyvų, tarkime, tais atvejais, kai pritrūksta pinigėlių, tikrai yra įmanoma, mat ne vien tik kreditorių bendrovės tokiose situacijose jums norėtų padėti, tačiau taip pat ir bankai – vis dėlto, privalu suvokti tai, ar investuojami pinigai, o šiuo atveju net paskola, tikrai yra verta to, apie ką jus galvojate? Natūralu, kad didesnės apimties paskolos galėtų jūsų finansiniam šeimos stabilumui prikurti tikrai ne pyragų, jeigu būtų galima taip pasakyti, todėl natūralu, kad šioje situacijoje reiktų įnirtingai pagalvoti – kreditai, kaip ir buvome užsiminę, didesnių sumų yra suteikiami ilgesniam, nei kelių metų laikotarpiui, o nuolatos atidavinėti paskolą, suvokiant tai, kad pinigus būtų galima ir kitur paskirti, ypač bendrojo gyvenimo pradžioje, tikrai ne visiems piliečiams yra priimtina, tikrai ne visi žmonės norėtų tokių padarinių. Taigi, kaip ir sakėme, šiuo atveju privalu pasverti visus niuansus ir išsiaiškinti, ar teikiami pasiūlymai kreditorių jums yra vertingi – lygiai taip pat, kokia yra ir pačios šventės kaina?

Vestuvės niekada netaps banalia švente vien dėl to, kad ši proga ne kaip kitos reiškia naujo, šeimyninio gyvenimo pradžią kuomet jaunieji prisižada amžiams būti vienas kito ramsčiu sunkumuose ir džiaugsme. Kaip ir šie žodžiai taip ir pati vestuvių ceremonija užgniaužia svečių bei artimųjų kvapą ir ne retai išspaudžia laimės ašaras, todėl nė neverta abejoti, kad radus žmogų su kuriuo nusprendžiate gyventi visą savo likusį gyvenimą turite tai pasakyti visiems ir garsiai. Šeima tai nuostabus reiškinys, o vestuvės tai šeimos pradžios pamatas, tad švęskime ir būkime laimingi.

 

Kur švęsti artėjančias vestuves?

 

sodyba vestuvėmsIšsirinkti vietą, kurioje vyks vestuvių šventė, yra išties nelengva. Tai priklauso ne tik nuo planuojamo pakviesti svečių skaičiaus, bet ir nuo pačios šventės idėjos bei planuojamos vakaro eigos. Vis dėlto, šiandien pabandysime palengvinti jūsų pasirinkimą ir apžvelgsime pačias populiariausias ir lietuvių pamėgtas vestuvių šventės organizavimo vietas. Taip galėsite pasirinkti jums labiau priimtiną variantą ir iš karto atmesti blogiausius pasirinkimus.

Sodyba

Vestuvių tendencijos organizuoti šią šventę nuošaliose vietose įsikūrusiose sodybose pamažu tampa nebe tendencija, o tikra lietuviška klasika. Taip yra dėl to, kad įprastos patalpos, neatsikratant miesto šurmulio, tampa ne tik banalios, tačiau ir erzinančios. Šiais laikais nemaža dalis svečių ar net jaunųjų grįžta iš darbų užsienyje, taigi nori atsipalaiduoti ir pašėlti. Šiuo atveju nuošali sodyba vestuvėms siūlo ne tik milžinišką atvirą erdvę, ne tik ramią aplinką, bet ir puikų kraštovaizdį bei galimybę atsipalaiduoti, o tai yra idealus komplektas tų dalykų, kurie yra reikalingi vestuvių šventės metu. Galima lengvai rasti sodybas su nakvyne ir kitomis pramogomis, kur šėlsmas vyksta net kelias dienas.

Restoranas

Išsinuomoti restoraną dar prieš keletą metų buvo ypatingai originalus ir netikėtas sprendimas. Vis dėlto, laikas bėga labai greitai, todėl jau dabar išgirdus apie tai, jog žmonės savo vedybų šventę organizavo restorane, nebėra jokia staigmena. Taip pat, šis sprendimas tikrai ne kiekvienam. Išsinuomoti (tai yra uždaryti visą restoraną visam vakarui) gerą restoraną su rimta virtuve ir geru virtuvės šefu yra išties brangu, todėl didžioji dalis žmonių net ir norėdami negali sau leisti šios prabangos. Vis dėlto, žmonių finansinė situacija gerėja su kiekvienais metais, todėl realu, jog jau po keleto metų vestuvių organizavimas restorane taps viena iš tikriausių šiuolaikinių vestuvių tendencijų, kalbant apie šventės organizavimo vietą.

Atvira gamta

Jau minėjome vestuvių organizavimą sodyboje, kurią žmonės dažniausiai renkasi būtent dėl galimybės šventę sutikti nuošaliai gamtoje. Vis dėlto, kai kuriems žmonėms minėtos vestuvių sprendimo neužtenka ir jie renkasi dar atviresnį šventės organizavimo variantą gamtos atžvilgiu – vedybų organizavimą atviroje gamtoje. Nesakome, kad tai neįmanoma, tačiau tai dar nereiškia, jog šventės dalyviai tostus sako pakildami nuo kelmų, o karališką vakarienę profesionalūs virėjai verda ant iš jaunikio nukirstų medžių sukurto laužo. Galbūt viskas būtent taip ir vyko prieš keletą tūkstantmečių, tačiau šiuo metu to tikėtis nereikėtų, kadangi viskas vyksta daug civilizuočiau ir moderniau. Galime sakyti, jog toks šventės organizavimas praktiškai nesiskiria nuo organizavimo sodyboje – medinius namelius pakeičia tvirtos palapinės, o ąžuolinius stalus – dažniausiai plastikinės kėdės bei stalai. Vis dėlto, nors aplinka ir skiriasi minimaliai, tačiau visa atmosfera, kurią sukuria buvimas medžių bei laukų apsuptyje, yra tiesiog nepakartojama. Be abejo, ne vien puiki atmosfera verčia žmones rinktis šventės organizavimą tokiu būdu – prie to prisideda ir tai, jog organizuoti šventę atviroje gamtoje yra išties nebrangu.

 

Profesionalus vestuvių fotografas Jūsų šventei

 

Vestuvės yra svarbiausia gyvenimo šventė ir šią dieną viskas turi vykti nepriekaištingai. Jaunieji tokią dieną yra svarbiausi ir viskas turi vykti pagal Jų norus. Kad šventė vyktų sklandžiai ir būtų įsimintina, dažniausiai iš anksto reikia pasirūpinti viskuo: maistu, sale, muzikantais, fotografais. Pastarieji yra bene svarbiausi šventės svečiai, nes vestuvių fotografas yra atsakingas už šventės įamžinimą. Būtent ieškodami fotografų, jaunieji dažniausiai kruopščiai ir smulkmeniškai sprendžia, kokį geriausia pasirinkti. Juk tokios dienos gražus ir kokybiškas atsiminimas yra labai svarbus.

Vestuvių fotografas dažniausiai atvyksta dar į pačius šventės užkulisius. Kai pamergės ir nuotaka ruošiasi šventei ir puošiasi, fotografas fiksuoja visas įsimintinas akimirkas nuo pat ryto. Būtent šios paruošiamosios akimirkos yra labai žavios ir reikalingos. Jas jaunieji po daug laiko jau gali būti primiršę, fotografo padarytos nuotraukos padės prisiminti kiekvieną smulkmeną.

Kita svarbi fotografo darbo dalis – svečių ir jaunojo atvykimas. Pagal lietuviškąsias tradicijas, vestuvių rytą jaunikis atvyksta pas nuotaką ir pasikviečia ją į kelionę. Tai labai svarbi vestuvių dalis, todėl fotografas čia turi nuolat fiksuoti ir rūpintis, kad ši dalis jokiu būdų nebūtų praleista.

Svarbiausia vestuvių dalis – ceremonija. Tai akimirkos, kuomet niekas neturi laiko ir visi yra susikaupę, tad fotografas šiuo laiku turi būti itin darbštus. Kiekviena ceremonijos akimirka jauniesiems yra labai brangi ir jie žinoma nori turėti kuo daugiau šios akimirkos prisiminimų.

Vėliau vyksta vakarinė vestuvių dalis ir fotografas šioje šventės dalyje dalyvauja ne visada. Kai kurie žmonės nori pasilikti tik oficialiosios dalies atsiminimus, o šventės įspūdžiais linkę pasitenkinti ir užfiksuotais ne tokių profesionalių fotoapratų. Kita žmonių dalis kaip tik samdo fotografus visai dienai, kad būtų įamžintos ir vakarinės šventės akimirkos.

Šventei apsibaigus svečiai skirstosi namo, o vestuvių fotografas sėda prie darbo. Darbo medžiagos apdorojimas, montavimas ir retušavimas yra kone atsakingesnis ir kruopštesnis fotografo darbas nei pačios ceremonijos fiksavimas. Darbo rezultatas turi būti kokybiškas ir patenkinti jaunųjų lūkesčius. Dažniausiai fotografai retušuoja gražiausias atrinktas šventės nuotraukas ir jauniesiemas pateikia kelis šimtus skirtingų profesionaliai sutvarkytų kadrų iš jų šventės. Prie nuotraukų taip pat pridedamas ir profesionaliai sumontuotas video filmas, kuris net po daugelio metų sugrąžins Jus į tą stebuklingą dieną ir leis dar kartą pajusti laimės jausmą.

 

Kaip švenčiamas mergvakaris?

 

Tikriausiai daugeliui pirmoji šovusi į galvą mintis – daug linksmybių. Visiškai teisingai, mergvakaris neatsiejamas nuo pasilinksminimų ir jie visi turi būti vykdomi „iš dūšios“, kad šios dienos būsima jaunoji ilgam nepamirštų. Būdų, kaip paminėti mergvakarį yra tikrai ne viena, jų neužteks suskaičiuoti ir abiejų rankų pirštų. Visi mergvakariai turi būti skirti ir susiję tik su to vakaro kaltininke.

Mergvakario renginių organizavimas dažniausiai būna ištekančios merginos draugių pareiga ir kartu galvos skausmas. Tenka galvoti ir svarstyti, kaip tą svarbią personą nustebinti, sužavėti ir ką padaryti, kad ji šios ypatingos dienos niekada nepamirštų. Taigi tiek mergvakaris, tiek bernvakaris ypatinga šventė jauniesiems, todėl ji turi būti skirta ir asocijuota būtent šių asmenų garbei. Rengdami ir planuodami vieną iš šių švenčių, paimkite lapą popieriaus ir susirašykite jaunosios ar jaunojo būdo savybes, tuomet pomėgius, neįvykdytus planus, aplankytas ir dar kartu neatrastas vietas. Prisiminkite, ką ji ar jis nori išmėginti, tačiau niekada nedrįso. Tai ir gali būti svarbiausiu vakaro „vinimi“.

Dar galima pradėti mergvakarį organizuoti nuo temos. Tai gali būti susiję ne tik su bendra dalyvių apranga, detalėmis, bet su susijusia tema vykdomos užduotys. Tarkime, jei pasirinkote policijos temą: galite rengtis kaip pareigūnai ir gaudyti nusikaltėlius, t.y. priešingos lyties asmenis ir „pripaišyti“ jiems tam tikrą nusikaltimą (tai jau bus jaunosios ar jaunojo pareiga). O kad šių pareigų būsimas šventės kaltininkas būtų nusipelnęs, jam būtina pereiti tam tikrą pasirengimą. Tad visi kartu galėsite išmėginti alpinizmo pamoką ar atrakcionų parką, sporto salę ir pan.

Kita idėja gali būti švęsti mergavakarį pagal senovės liaudies tradicijas. Tai pastaruoju metu labai populiaru, bet nedaug kas susipažinęs su tokia istorija ir žino, kaip mervakarius švęsdavo mūsų močiutės ar prosenelės. Bus tikrai smagus ir prasmingas, įsimintinas vakaras visoms šventės dalyvėms.

Bet kokiu atveju visos mergvakarių idėjos yra vertos dėmesio ir tinkamos. O kaip jas įgyvendinsite, priklauso tik nuo Jūsų išradingumo, pomėgių ir bendro susitarimo. Pasistenkite, kad šis mergvakaris būtų kupinas staigmenų, netikėtų žaidimų, pramogų ir dar neatrastų vietų lankymas. Juk įspūdžiai – svarbiausia. Tokį mergvakarį jaunoji prisimins ilgam ir bus visąlaik dėkinga draugėms.