Tag Archive: paskola

Paskolų refinansavimas internetu: Ar tikrai įmanoma sumažinti įmokas?

 

paskolų refinansavimas internetuMilžiniškas įmokas ir palūkanas kredito įstaigoms mokantys asmenys dabar gali palengvinti savo naštą – paskolų refinansavimas internetu leidžia tai padaryti vos per keliolika minučių. Ši finansinė paslauga dabar yra dažniau pasirenkama nei įprasti vartojimo kreditai. Taip yra dėl to, kad dėl pernai sumažintų palūkanų paskolos tiesiog yra atpigusios, o vartotojai dabar perkelia skolas ten, kur tos palūkanos yra mažiausios. Tai tiesiog yra skolų perkėlimas į kitas kredito įstaigas ir tiek. Refinansavimo privalumas yra tas, kad juo pasinaudojus, asmuo pradeda mokėti nebe tokias pačias, o daug mažesnes įmokas. Sumažėja ir mokamų palūkanų sumos, todėl bendra skola sumažėja ženkliai.

Paskolų refinansavimas internetu turi būti pasitelkiamas ne paskutinę minutę.

Verta pabrėžti, kad refinansavimui skirtos paskolos išduodamos tomis pačiomis sąlygomis kaip ir vartojamieji kreditai. Aiškiau kalbant, šias paskolas gauti gali tikrai ne visi. Pirmiausia teks pereiti kreditingumo vertinimą iš naujo. Nesvarbu, kad prieš tai kitose bendrovėse jūsų kreditingumas buvo įvertintas – norint gauti refinansavimo kreditą, jis turės būti įvertinamas iš naujo. Kiekviena paskola išduodama tik po asmens mokumo galimybių įvertinimo, nes mat kiekvienas įsipareigojimas tas galimybes pablogina.

Kredito įstaigos nurodo, kad jeigu refinansavimo atveju asmens kreditingumas nebus įvertintas teigiamai, tai jam jokios paskolos gauti nepavyks. Kredito įstaigos negalės išduoti paskolos, nes tai draudžiama. Jeigu jūs dėl refinansavimo kreipiatės tik tuomet kai jau vėluojate įmokėti įmokas, tai tiesiog negaiškite laiko – niekas jums paslaugų nenorės teikti. Ekspertai pataria dėl refinansavimo kreditų kreiptis tuomet kai įmokos dar mokamos laiku, nes jeigu bus matomas vėlavimas, tai tuomet jokios finansinės paslaugos nebėra teikiamos.

Paskolų refinansavimas internetu gali būti pasitelkiamas ir tik įmokų sumažinimui.

Jeigu galvojate, kad refinansavimo atveju įmokos mažėtų tik dėl mažesnių palūkanų, tai labai klystate. Palūkanos neretai mažėja ir dėl to, kad prailginamas įmokų mokėjimo grafikas. Kuo ilgesnį refinansavimo kredito laikotarpį pasirinksite, tuo labiau kris palūkanų normą. Tai sumažintų ir mėnesinių įmokų sumas. Jas galėtumėte mokėti daug lengviau net jeigu jūsų pajamos yra labai ribotos.

 

Greitieji kreditai: kas, kur, kaip kada?

 

greita paskolaKas gelbsti, kai finansinės problemos tiesiog „įvaro į kampą“? Kas padeda, kai reikia papildomų pinigų pragyvenimui ar ką nors įsigyti? Greita paskola – štai kas gali padėti, kai iškyla panašios bėdos. Tai paprasta, patogi ir naudinga paslauga, galinti padėti efektyviai pašalinti bet kokius finansinius nesklandumus ar įgyvendinti troškimus, kuriems reikalingi pinigai. Trumpai apie tai, kas svarbiausia: kas toji greita paskola be palukanu, kas svarbiausia skolinantis ir kaip nepamiršti apie vieną svarbiausių įsipareigojimų pasiskolinus – grąžinimą?

Kur ieškoti atsakymų į klausimus?

Nors, rodos, informacijos apie kreditus, ar tai būtų paprastoji paskola, ar „greita“, netrūksta. Ir, vis dėlto, daugeliui kyla nemažai su tuo susijusių klausimų. Pavyzdžiui, ar greita paskola turintiems skolu gali būti teikiama? Ką reiškia kreditas be palūkanų? Kam suteikiama galimybė pasiskolinti? Kokie reikalavimai keliami tiems, kurie nori gauti paskolą? Iš tiesų, visi atsakymai į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su greita paskola, nurodomi paskolas teikiančių bendrovių interneto puslapiuose. Ten galima išsamiai paskaityti ne tik apie pačius kreditus, bet ir apie tai, kaip įmonė juos teikia: kokias sąlygas privalo atitikti jų klientai, kokie paskolų grąžinimo terminai, kaip galima juos pratęsti ar kitaip koreguoti sutarčių sąlygas? Žinoma, tiems, kam patogiau visą informaciją išklausyti iš kredito bendrovių konsultantų, visuomet gali kreiptis nurodytais informacijos numeriais ar keliauti tiesiai į paskolų teikėjos biurą. Ten galima ne tik sužinoti visa, kas domina, bet ir užpildyti paraišką paskolai gauti. Greita paskola internetu, biure ir net trumpąja SMS žinute teikiama paslauga. Taigi sau patogiausią būdą pasiskolinti ras visi be išimties klientai.

Paskolos skiriasi

Greita paskola telefonu ir greita paskola sms  – anksčiau toks kredito teikimo būdas būtų skambėjęs juokingai. Dabar tai reali, prieinama paslauga, kurios patogumą įvertino daugybė žmonių. Greita paskola visiems pirmiausia reiškia galimybę įgyvendinti tikslus, kuriems reikalingos papildomos lėšos. Tačiau, kai kalba pasisuka apie grąžinimą, daugeliui kyla nerimas – kaip tinkamai pasirinkti terminą? Greita paskola gali būti grąžinta tiek per vieną, du mėnesius, tiek per pusę metų ar net metus. Viskas priklauso nuo jos dydžio ir konkrečios įmonės skolinimo sąlygų. Štai greita paskola uk gali būti teikiama su vienu standartiniu grąžinimo terminu, o Lietuvoje – visai kitokiu. Tad būtina iš anksto pasidomėti, kokia skolinimo sistema veikia toje, kuriai patikėsite savo finansinius reikalus. Greita paskola anglijoje neturėtų iš esmės skirtis nuo kredito Lietuvoje, tačiau neatitikimai galimi. Kad vėliau nereikėtų „graužti nagų“, verčiau viską išsiaiškinti iš anksto.

Sąlygos ir reikalavimai

Greita ir paprastoji paskola – kuo skiriasi šie kreditai? Paprastai bankuose teikiamos paskolos vadinamos įprastomis, o greitosios prilyginamos greitiesiems kreditams. Juos gali gauti tie, kurie atitinka minimalius klientams keliamus reikalavimus. Visų pirma, asmuo, norintis pasiskolinti, turi būti pilnametystės sulaukęs Lietuvos Respublikos pilietis. Be to, jis turi būti dirbantis žmogus, t.y. turi nurodyti oficialią savo darbovietę. Ketvirtas ne mažiau svarbus reikalavimas – įsiskolinimų neturėjimas. Jeigu žmogus nėra grąžinęs anksčiau imto kredito ar yra skolingas kitoms institucijos, apie jo galimybes gauti naują paskolą sprendžia pati kreditų įmonė. Nereikėtų nustebti jei skolingo asmens prašymas bus atmestas – taip veikia dauguma kredito bendrovių, siekiančių užtikrinti abipusiai efektyvų bendradarbiavimą. Kaip bebūtų, greita paskola – finansinis įsipareigojimas, patvirtinamas oficialia sutartimi, tad turi būtų įvykdytas pagal iš anksto numatytas sąlygas. Bet kokį jų keitimą būtina derinti su paskolos teikėja.

 

 

Greitieji kreditai – kaip neapsigauti?

 

greitieji kreditaiAplink sklando daugybė pasakojimų apie greituosius kreditus. Žinoma, sklando ne tik pasakojimai, bet ir daugybė reklamų, siūlančių pačius įvairiausius greitųjų paskolų pasiūlymus. Šiandien greitieji kreditai plačiai paplitę šiuolaikinėje visuomenėje, kur pinigų gali pritrūkti visai netikėtai. Tačiau neverta apsigauti žibančia antrašte, svarbu pasverti savo galimybes ir nenugrimzti į dar didesnę finansinę duobę.

Įvairios kredito bendrovės gali tikinti, jog skolintis yra įprasta ir kad tai visiškai neįpareigoja. Tai klaidinga nuomonė, kuria patiki ne vienas. Skolintis reikia tik tuomet, kai tai galite sau leisti – t.y. turite stabilias pajamas ir sugebate valdyti savo turimą turtą. Priešingu atveju paskola gali tapti didele našta, už kurią neišvengiamai reikės mokėti duoklę kiekvieną mėnesį. Taigi, greitosios paskolos įpareigoja gyventoją elgtis atsakingai, jos moko tinkamai tvarkyti savo turtą ir nedaryti klaidingų sprendimų.

Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į greitųjų kreditų sutarties sąlygas, kurios dažniausiai nusako pačios paskolos dydį, komisinį procentą ir pinigų grąžinimo terminą. Šiandien klientas turi plačias pasirinkimo galimybes ir gali laisvai rinktis šiuos dalykus. Lanksčios sutarties sąlygos leidžia pasirinkti daug palankesnį paskolos variantą, tačiau tokie greitieji kreditai turi skirtingą komisinių dydį, į ką ir reikėtų atkreipti dėmesį. Per ilgas paskolos grąžinimo terminas ar per didelė pinigų sumą gali priversti už kredito bendrovių paslaugas sumokėti daug daugiau, todėl neapsigaukite.

Ir svarbiausia, reikia atkreipti dėmesį į pačių įmonių reputaciją ir populiarumą. Reklama toli gražu neatspindi tikrojo bendrovės įvaizdžio ir jos teikiamų paslaugų kokybės, tad pasikonsultuoti galite su jau buvusiais klientais, konsultantais ar internautais. Bet koks atsiliepimas padės susidaryti atitinkamą kredito bendrovės įvaizdį. Taip galėsite įvertinti ir nuspręsti, ar tikrai verta naudotis jų paskolos paslaugomis. Jei įmonė nepasižymi gerais atsiliepimais ar reputacija, geriau jos vengti, nes galite netikėtai patekti į keblią situaciją.

Kadangi greitieji kreditai sukelia daug dvejonių ir neretai klaidina klientus, svarbu pasverti savo galimybes, susipažinti su sutarties sąlygomis ir, žinoma, pasidomėti pačios įmonės reputacija bei teikiamų paslaugų kokybe. Visa tai padės neapsigauti, išvengsite nemalonumų bei gausite kokybiškas kompanijos pagalbą.