Tag Archive: moterys

Aukštakulniai batai, skirti kiekvienai dienai ir šventei

 

Ar žinojote, kad nuo šiol išskirtinius aukštakulnius batus kas dienai ar būsimai šventei gali įsigyti net mažiau nei už 100 Lt? Taip, tai tikra tiesa ir niekur toli keliauti nereikia. Internetinė prekyba kiekvieną dieną auga ir varle.lt, užsiimanti užsakomųjų parduotuvėlių tinklu, gali pasiūlyti konkurencingas kainas ne tik batams, bet ir didesniems pirkiniams. Tačiau šįkart grįžkime prie aukštakulnių.

   

Puikiai žinome, kad aukštakulniai moteris tarsi pakylėja. Jų kojų raumenys įsitempia, dar labiau išryškėja ir ji pati jaučiasi labiau pasitikinti savimi. Pasaulis akimirksniu nusidažo šviesiomis spalvomis. Ar žinojote, kad batų dizaineriai nori, jog moterys dailiai atrodyti ne tik švenčių metu, bet ir kiekvieną dieną darbe. Dėl šios priežasties jie sukūrė aibę aukštakulnių, kurie gali būti pasirenkami dėvėti kasdien. Bateliai moterims yra būtini, jeigu dirba ofisinį darbą ir tenka bendrauti su klientais. Jie nebūtinai turi būti aukšta pakulne, tačiau svarbu, kad būtų patogūs ir moteris galėtų laisvai judėti, išsirinkti batai nespaustų ir netrintų.

Šiuo metu prekyboje tiek aukštakulniai bateliai, tiek paprastesni batai moterims yra siūlomi pačių įvairiausių spalvų ir dizainų. Nesunkiai juos galėsite išsirinkti ir derinti vis prie kito drabužių komplekto. Tačiau atminkite, kad nėra būtinybės, jog aukštakulniai batai būtų griežtai tokios pat spalvos kaip ir Jūsų rankinė, kostiumėlis, pirštinės ar pėdkelnės. Juos galite rinktis labai laisvai. Jeigu patiko vienas ar kitas modelis, nedvejodama juos įsigykite, nes juk puikiai žinote, kaip po to tenka gailėtis pražiopsojus puikią progą įsigyti naują batų porą.

Kadangi kiekvienu metu laiku yra draugų, švenčiančių  gimimo dienas, kitas sukaktis ar net vestuves, todėl privaloma spintoje turėti ir keletą proginių batelių. Aukštakulniai batai moterims neatsiejamas atributas ruošiantis į šventę. Šiuo metu vis dar „ant bangos“ aukštakulniai „žudikai“, kurie Jus greitai pakels nuo žemės ir su jais galite būti visais 10 centimetrų aukštesnė. Jie puikiai tiks keliaujant į bet kurias draugų vestuves, gimtadienio šventę ar pasilinksminimą bare su draugais. Bateliai gali būti puošti pačiomis įvairiausiomis detalėmis: kaspinėliais, gėlytėmis, ažūro elementais, sagtimis, metalinėmis detalėmis ir pan. Jų dizainą rinkitės pagal būsimos šventės nuotaiką, Jūsų aprangos stiliaus ir visų kitų detalių.

 

Kaip švenčiamas mergvakaris?

 

Tikriausiai daugeliui pirmoji šovusi į galvą mintis – daug linksmybių. Visiškai teisingai, mergvakaris neatsiejamas nuo pasilinksminimų ir jie visi turi būti vykdomi „iš dūšios“, kad šios dienos būsima jaunoji ilgam nepamirštų. Būdų, kaip paminėti mergvakarį yra tikrai ne viena, jų neužteks suskaičiuoti ir abiejų rankų pirštų. Visi mergvakariai turi būti skirti ir susiję tik su to vakaro kaltininke.

Mergvakario renginių organizavimas dažniausiai būna ištekančios merginos draugių pareiga ir kartu galvos skausmas. Tenka galvoti ir svarstyti, kaip tą svarbią personą nustebinti, sužavėti ir ką padaryti, kad ji šios ypatingos dienos niekada nepamirštų. Taigi tiek mergvakaris, tiek bernvakaris ypatinga šventė jauniesiems, todėl ji turi būti skirta ir asocijuota būtent šių asmenų garbei. Rengdami ir planuodami vieną iš šių švenčių, paimkite lapą popieriaus ir susirašykite jaunosios ar jaunojo būdo savybes, tuomet pomėgius, neįvykdytus planus, aplankytas ir dar kartu neatrastas vietas. Prisiminkite, ką ji ar jis nori išmėginti, tačiau niekada nedrįso. Tai ir gali būti svarbiausiu vakaro „vinimi“.

Dar galima pradėti mergvakarį organizuoti nuo temos. Tai gali būti susiję ne tik su bendra dalyvių apranga, detalėmis, bet su susijusia tema vykdomos užduotys. Tarkime, jei pasirinkote policijos temą: galite rengtis kaip pareigūnai ir gaudyti nusikaltėlius, t.y. priešingos lyties asmenis ir „pripaišyti“ jiems tam tikrą nusikaltimą (tai jau bus jaunosios ar jaunojo pareiga). O kad šių pareigų būsimas šventės kaltininkas būtų nusipelnęs, jam būtina pereiti tam tikrą pasirengimą. Tad visi kartu galėsite išmėginti alpinizmo pamoką ar atrakcionų parką, sporto salę ir pan.

Kita idėja gali būti švęsti mergavakarį pagal senovės liaudies tradicijas. Tai pastaruoju metu labai populiaru, bet nedaug kas susipažinęs su tokia istorija ir žino, kaip mervakarius švęsdavo mūsų močiutės ar prosenelės. Bus tikrai smagus ir prasmingas, įsimintinas vakaras visoms šventės dalyvėms.

Bet kokiu atveju visos mergvakarių idėjos yra vertos dėmesio ir tinkamos. O kaip jas įgyvendinsite, priklauso tik nuo Jūsų išradingumo, pomėgių ir bendro susitarimo. Pasistenkite, kad šis mergvakaris būtų kupinas staigmenų, netikėtų žaidimų, pramogų ir dar neatrastų vietų lankymas. Juk įspūdžiai – svarbiausia. Tokį mergvakarį jaunoji prisimins ilgam ir bus visąlaik dėkinga draugėms.

 

Kordicepsas ir jo vartojimas

 

Ar pastebėjote, kad Kinijos piliečiai nuolat atrodo energingi ir laimingi? Jie visada kupini jėgų, pasitikėjimo savimi ir sveikatos. Kur jų paslaptis? Kodėl Europiečiai nuolat atrodo pikti ir pavargę? Tikras kinas atsakys, kad jų paslaptis yra nuolatinės treniruotės ir kininis grybas kordicepsas. Tai ypač keistas, tačiau labai naudingas augalas. Rytų medicinoje jis naudojamas jau daugiau kaip tūkstantį metų, o į vakarietišką kultūrą priimtas tik prieš pora šimtų metų. Apie šį nuostabų augalą jau rašomos knygos ir mokslo darbai, atlikti tyrimai. Pasirodo, kad tai kone šiandieninis išsigelbėjimas nuo visų ligų. Ar kartais nesvajojate, kad būtų gerai, jog viena tabletė gelbėtų nuo visų ligų ir negalavimų? Jūsų svajonės išsipildė. Preparatai iš kordicepso beveik taip ir veikia.

Fohow kordicepso gaminamos tabletės ar eliksyrai palaiko pačias įvairiausias žmogaus organų funkcijas: inkstų veiklą, kepenų veiklą, valo plaučius, kraują, palaiko odos elastingumą ir tonusą, širdies ir kraujotakos veiklą, potenciją. Kordicepsas netgi padeda nuo peršalimo, gydantis nuo depresijos ar išsekimo, taip pat cukraligės ar nevaisingumo.

Kaip vartoti?

Specialistai teigia, kad preparatai iš kordicepso nekenksmingi. Net kūdikiui galima skirti po lašą į dieną, sukakus mėnesiui po 0,1 ml, o metų laiko – 1 ml per parą. Su amžiumi kiekis didinamas pagal specialius patarimus ir normas, kuriuos rasite preparato vartojimo lapelyje. Vartojant skystuosius preparatus, geriausia juos gerti anksti ryte vos nubudus. Prieš tai patariama gerai išvalyti dantis ir liežuvį bei burną  praskalauti šiltu vandeniu. Kad galėtumėte tinkamai dozuoti skystį, patariama naudoti šiaudelį arba švirkštą be adatos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad norint, jog preparatas išliktų efektyvus, jį reikia laikyti šaldytuve, kad jo nepasiektų tiesioginiai saulės spinduliai.

Specialistai teigia, kad kordicepsas toks efektyvus, kad jo nebūtina vartoti ilgą laiką ar be paliovos. Dažniausiai poveikis pastebimas jau po pirmų kartų, tad prieš perkant preparatą, išsirinkite sau tinkamiausią, nereikia užsisakyti daug ir visokių. Lietuvoje jau yra kelios kompanijos, kurios siūlo preparatus iš kordicepso internete, tad Jums nereikės sugaišti daug laiko apsipirkimui, o prekes gausite tiesiai į namus. Žinoma, dėl vartojimo ir pasirinkimo patartina pasitarti su konsultantu, kuris yra geriau susipažinęs su siūlomais gaminiais.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…