Tag Archive: kreditas internetu

Paskolos mažiausiomis palūkanomis. Kam jos siūlomos?

 

kompas

Esate iš tų, kurie niekaip nesugalvoja kokiu būdu išspręsti finansines bėdas? Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis siūlomos ir tiems, kurie susiduria su ekonominiais iššūkiais. Dabar paskolų sumos, kurias galima gauti internetu, siekia netgi penkiaženkles sumas. Kreditų grąžinimo laikotarpiai taip pat yra ganėtinai ilgi ir jie siekia netgi iki penkerių metu. Aišku, tam, kad jums būtu pateiktas teigiamas atsakymas dėl paskolos suteikimo, pirmiausia teks atlikti specifinius žingsnius pagal kreditorių nurodytą tvarką. Pabrėžtina, kad nevalia klaidinti paskolų teikėjų  – jie tiesą vis tiek išsiaiškina anksčiau ar vėliau. Tuo labiau, kad bandant pagauti kreditorių, galite bėdų prisidaryti ir patys.

Renkantis paskolų teikėją, būtina atsižvelgti į visas sąlygas. Būtų ypač naivu tikėtis, kad visiems paskolos suteikiamos vienodomis sąlygomis. Dažniausiai kreditoriai mėgsta filtruoti klientus – geresnės sąlygos tiems, kurie gauna didžiules pajamas ir kurie turi puikia finansinę reputaciją. Tie asmenys, kurių pajamos yra sumažėjusios ar visai dingusios, susidurs su gerokai didesnėmis kliūtimis. Mat, jau įstatymai pabrėžia, kad paskolų vartojimo poreikiams negali gauti tie, kurie pajamų neturi visai. Tai liečia ir bedarbius asmenis.

Paskolos mažiausiomis palūkanomis įprastai siūlomos asmenims, kurių tvarios mėnesio pajamos yra labai didelės. Taip pat tokių asmenų mėnesio įsipareigojimų suma turėtų būti labai maža. Aišku, reikia atkreipti dėmesį ir į kredito istorijos ataskaitoje esančius įrašus. Praeityje netinkamai įvykdyti sandoriai tampa viena iš kliūčių, neleidžiančių gauti finansavimą. Kredito istoriją reikėtų pasitikrinti ir patiems. Jeigu ten yra negatyvių įrašų apie ankstesnes jūsų skolas, vadinasi bus daug problemų skolinantis. Tikėtina, kad nerasite tokios bendrovės, kuri norėtų išduoti paskolą.

Aišku, finansų sektoriuje pasitaiko visokių išimčių. Tačiau, tai nereiškia, kad tos išimtys daromos pažeidžiant teisės aktus ar galiojančią tvarką. Kreditoriai išimtis daro tik tokiais atvejais, jeigu aiškiai matoma, kad tai nepažeidžia įstatymų. Tad, jeigu naiviai tikitės, kad paskolų teikėjas pro pirštus pažiūrės į tai, kad esate bedarbis, vadinasi smarkiai apsirinkate. Jis tikrai atmes jūsų paskolos paraišką.

Internetu pasiskolinti pinigų lengva tiems, kurie yra atsakingi ir tiek.

 

Kreditai skirtingais sezonais: kam dažniausiai prireikia?

 

kreditasTol, kol kreditas nebūna reikalingas mums patiems, dažniausiai net nesusimąstome, kam jis išvis reikalingas. Tačiau tie, kas valdo kreditų rinkas, galėtų papasakoti labai daug įdomių duomenų apie skolinimosi statistiką ir tendencijas. Mes tos statistikos nenagrinėsime, tačiau paklausime savęs, kam ir kada kreditas reikalingas, keičiantis metų laikams.

Pavasario remontai

Geriausiai remonto darbų atsigavimą pavasarį išgyvena statybininkai, stogdengiai, žinantys, kad tuojau pat prasideda ir darbų sezonas. Mat kreditas internetu būna reikalingas tiems, kas nori kažką pagaliau susiremontuoti, tačiau galbūt neturi pakankamai savo pajamų, pinigų. Štai Elena pasakoja, kad pavasarį ir vėl kilo didelis poreikis susitvarkyti daržinės sodą. „Gyvenu gražiame kaime ir matau kiekvieną pavasarį, kaip vis prasčiau atrodo daržinė. Pietinė stogo dalis gera, tačiau šiaurinė – kiaura, sulūžusi, skylėta, tiesiog baisi. Atrodo, na jau nebegaliu tiesiog taip kentėti, būtinai reikia susitvarkyti. Pavasarį labiausiai tai jaučiasi. Tačiau ir čia kreditas akcija bus būtinas, nes be jo kažin ar įpirkčiau stogdengių darbus. Gerai, kad pavyko rasti gerą stogdengį iš Vilniaus, bet vis tiek kainuos ir jo darbas, ir pačios medžiagos, todėl reikia labai daug galvoti“, – sako ji. Moteris tikina jau suskaičiavusi būsimų darbų kainas, o dabar dar ir ketina pasidomėti, ar planuoja vaikai prisidėti finansiškai prie šio remonto. Tada tiksliai žinos, kokio dydžio kreditas būstui, tiksliau, daržinei remontuoti jai reikalingas. Statistika parodytų, kad pavasarį tikrai suaktyvėja visos statybos, remontai ir tam reikalingos paskolos.

Vasaros atostogos

Vasarą retai kada imamas kreditas verslui. Dažniausiai žmonės nutaria leisti sau atostogauti prabangiau negu leidžia kišenė. Taip pat ir vestuvių surengimas visada šiek tiek pratuština kišenes, o šį sezoną vestuvės tikrai yra populiarios. Taigi, žmonės dažniau skolinasi ne kritiniams dalykams, o maloniems, iš kurių vėliau turi galbūt pačius geriausius prisiminimus. Aišku, vasarą taip pat būna paklausus ir kreditas būsto remontui, nes vieni remontą daro pavasarį, kiti vasaros metu – būna visaip. Taigi, vasaros atostogos kažkam ir būna atostogos, o kažkam – tikras darbymetis. Tačiau tiek ten, tiek ten reikalingi pinigai ir vyksta išlaidos.

Rudens pirkiniai

Rudenį grįžtame pailsėję ir kupini naujų planų, tuomet kreditas be uzstato būna dažnai susijęs su prasidedančiais mokslo metais. Gal po studijų reformos sumažėjus studentų kiekiui ir esamų specialybių kiekiui ir pasikeis daug dalykų, gal ir studentų sumažės, tad ir paskolų reikės mažiau. Tačiau kol kas panašu, kad rudens pirkiniai daug kam pratuština kišenes ar banko sąskaitas. Daugiausiai išleidžia tėvai, ypač vienišos mamos, nes reikia išleisti į mokyklą vaikus. Tačiau kartais tai kainuoja nedaug, o tėvai negali sukrapštyti ir to. Gerai, kad tada padėti gali kreditai, vartojimo  paskolos. Studentai taip pat kartais skolinasi prasidedant naujiems mokslo metams. Jie savo paskolas dažnai grąžina vėliau vasaros metu, kai dirba sezoninius darbus.

Žiemos šventės

Žiemą ir vėl pasipila išlaidų lietus, atsiradęs iš visų kalėdinių švenčių. Visi nori būti geri vieni kitiems. Švęsti, skaniai valgyti, nuveikti kažką smagaus, atostogauti kaip ponams, jaustis gerai. Žiemos šventės suartina ir šeimas, draugus. Tačiau paprastų pokalbių nepakanka – tenka pirkti dovanas. Taigi, visa tai taip pat kainuoja pinigus, o tiems, kas jų neturi, tenka skaudžiai nusivilti ir ieškoti būdų bent šiek tiek padengti išlaidas. Laimei, tuomet taip pat gali pagelbėti kreditai.

 

Kreditas internetu: pagalbos ranka ar skęstančiojo pribaigimas?

 

kreditas internetuPinigai – dar ne viskas.

Šiandieninė visuomenė  smarkiai sumaterialėjusi.

Tokie ir panašūs teiginiai dažniausiai sklinda iš tų žmonių lūpų, kurių piniginis nepriteklius nekankina. Kai tenka gyventi „suveržtais diržais“, aiškiai pajuntama, kokie svarbūs pinigai. Jų neturėjimas sukelia nestabilumą ir netikrumą dėl ateities. Gerai bent tiems, kurie turi užnugarį ir yra  garantuoti, jog ištikus tikrai rimtai nelaimei, atsiras galinčių padėti finansiškai. Didelė dalis neturi ir to. Visgi išeitis  – kreditas internetu. Tiesa, tai vienkartinė pagalba ir prieinama tik asmenims, atitinkantiems paskolos gavėjo kriterijus. Ši paslauga visuomenejė vertinama kontraversiškai: išteisinti ją ar nuteisti?

Privalumai:

  • kreditas internetu neretai tampa vienintele galimybe susidoroti su žaibiško sprendimo reikalaujančiomis problemos: atsiskaitymas už komunalines paslaugas, būtiniausių maisto produktų ar žieminių batų vaikams įsigijimas, išlaidos medikamentams.
  • paskolos proceso ypatybės lemia, jog, teigiamo atsakymo atveju, pinigai greitai atsiduria banko sąskaitoje arba kišenėje. Greitųjų kreditų veikimo žaibiškumas – pastarųjų privalumas lyginant su komerciniais bankais. Gyvenime tikrai pasitaiko situacijų, kai pinigų prireikia čia ir dabar.
  • skolinimasis ir paskolų bendrovės – abiems pusėms naudingas sandoris, o ne išmaldos prašymas. Nereikėtų stebėtis, jog kai kurie žmonės, net ir turėdami savo aplinkoje finansiškai padėti galinčių žmonių, naudojasi greitųjų kreditų bendrovių paslaugomis. Net liaudies išminčiai nepataria nei skolinti artimiems nei iš jų skolintis – nebent norima sugadinti tarpusavio santykius.

Trūkumai:

  • kreditas internetu – tai skola, kurią būtina grąžinti kartu su nustatyto dydžio palūkanomis. Prieš kurį laiką pastarosios buvo tikrai įspūdingos, tačiau Lietuvos bankas nustatė tam tikras, protu suvokiamas ribas. Griežti reikalavimai tam ir reikalingi, jog paskolos gavėjas galėtų ne tik laiku suokėti įmoką, bet ir pasiliktų pakankamai pajamų pragyvenimui.
  • neracionaliai mąstančiam žmogui žaibiškai gauti pinigai gali suformuoti priklausomybę. Kaip minėta, greitąsias paskolas reikėtų vertinti kaip vienkartinę, o ne nuolatinę pagalbą. Reikia ieškoti kitų legalių pajamų didinimo būdų, o ne tikėtis, jog kiekvieną kartą bus galimybė pasiskolinti.
  • paskolos sąlygų nesilaikymas – asmeninės kredito istorijos suteršimas. Asmeniui, nesugebančiam vykdyti finansinių įsipareigojimų, atsiranda kliūtys gauti kitas greitąsias, vartojimo ar būsto paskolas.

Sunku vertinti, kas svaresni – pliusai ar minusai? Tai priklauso nuo kiekvieno besiskolinančio situacijos. Tiesiog reikia įvertinti abi puses – gal tai padės priimti sprendimą, skolintis ar ieškoti kitų galimybių.

 

 

Greitieji kreditai: kas, kur, kaip kada?

 

greita paskolaKas gelbsti, kai finansinės problemos tiesiog „įvaro į kampą“? Kas padeda, kai reikia papildomų pinigų pragyvenimui ar ką nors įsigyti? Greita paskola – štai kas gali padėti, kai iškyla panašios bėdos. Tai paprasta, patogi ir naudinga paslauga, galinti padėti efektyviai pašalinti bet kokius finansinius nesklandumus ar įgyvendinti troškimus, kuriems reikalingi pinigai. Trumpai apie tai, kas svarbiausia: kas toji greita paskola be palukanu, kas svarbiausia skolinantis ir kaip nepamiršti apie vieną svarbiausių įsipareigojimų pasiskolinus – grąžinimą?

Kur ieškoti atsakymų į klausimus?

Nors, rodos, informacijos apie kreditus, ar tai būtų paprastoji paskola, ar „greita“, netrūksta. Ir, vis dėlto, daugeliui kyla nemažai su tuo susijusių klausimų. Pavyzdžiui, ar greita paskola turintiems skolu gali būti teikiama? Ką reiškia kreditas be palūkanų? Kam suteikiama galimybė pasiskolinti? Kokie reikalavimai keliami tiems, kurie nori gauti paskolą? Iš tiesų, visi atsakymai į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su greita paskola, nurodomi paskolas teikiančių bendrovių interneto puslapiuose. Ten galima išsamiai paskaityti ne tik apie pačius kreditus, bet ir apie tai, kaip įmonė juos teikia: kokias sąlygas privalo atitikti jų klientai, kokie paskolų grąžinimo terminai, kaip galima juos pratęsti ar kitaip koreguoti sutarčių sąlygas? Žinoma, tiems, kam patogiau visą informaciją išklausyti iš kredito bendrovių konsultantų, visuomet gali kreiptis nurodytais informacijos numeriais ar keliauti tiesiai į paskolų teikėjos biurą. Ten galima ne tik sužinoti visa, kas domina, bet ir užpildyti paraišką paskolai gauti. Greita paskola internetu, biure ir net trumpąja SMS žinute teikiama paslauga. Taigi sau patogiausią būdą pasiskolinti ras visi be išimties klientai.

Paskolos skiriasi

Greita paskola telefonu ir greita paskola sms  – anksčiau toks kredito teikimo būdas būtų skambėjęs juokingai. Dabar tai reali, prieinama paslauga, kurios patogumą įvertino daugybė žmonių. Greita paskola visiems pirmiausia reiškia galimybę įgyvendinti tikslus, kuriems reikalingos papildomos lėšos. Tačiau, kai kalba pasisuka apie grąžinimą, daugeliui kyla nerimas – kaip tinkamai pasirinkti terminą? Greita paskola gali būti grąžinta tiek per vieną, du mėnesius, tiek per pusę metų ar net metus. Viskas priklauso nuo jos dydžio ir konkrečios įmonės skolinimo sąlygų. Štai greita paskola uk gali būti teikiama su vienu standartiniu grąžinimo terminu, o Lietuvoje – visai kitokiu. Tad būtina iš anksto pasidomėti, kokia skolinimo sistema veikia toje, kuriai patikėsite savo finansinius reikalus. Greita paskola anglijoje neturėtų iš esmės skirtis nuo kredito Lietuvoje, tačiau neatitikimai galimi. Kad vėliau nereikėtų „graužti nagų“, verčiau viską išsiaiškinti iš anksto.

Sąlygos ir reikalavimai

Greita ir paprastoji paskola – kuo skiriasi šie kreditai? Paprastai bankuose teikiamos paskolos vadinamos įprastomis, o greitosios prilyginamos greitiesiems kreditams. Juos gali gauti tie, kurie atitinka minimalius klientams keliamus reikalavimus. Visų pirma, asmuo, norintis pasiskolinti, turi būti pilnametystės sulaukęs Lietuvos Respublikos pilietis. Be to, jis turi būti dirbantis žmogus, t.y. turi nurodyti oficialią savo darbovietę. Ketvirtas ne mažiau svarbus reikalavimas – įsiskolinimų neturėjimas. Jeigu žmogus nėra grąžinęs anksčiau imto kredito ar yra skolingas kitoms institucijos, apie jo galimybes gauti naują paskolą sprendžia pati kreditų įmonė. Nereikėtų nustebti jei skolingo asmens prašymas bus atmestas – taip veikia dauguma kredito bendrovių, siekiančių užtikrinti abipusiai efektyvų bendradarbiavimą. Kaip bebūtų, greita paskola – finansinis įsipareigojimas, patvirtinamas oficialia sutartimi, tad turi būtų įvykdytas pagal iš anksto numatytas sąlygas. Bet kokį jų keitimą būtina derinti su paskolos teikėja.

 

 

Greitieji kreditai – kaip neapsigauti?

 

greitieji kreditaiAplink sklando daugybė pasakojimų apie greituosius kreditus. Žinoma, sklando ne tik pasakojimai, bet ir daugybė reklamų, siūlančių pačius įvairiausius greitųjų paskolų pasiūlymus. Šiandien greitieji kreditai plačiai paplitę šiuolaikinėje visuomenėje, kur pinigų gali pritrūkti visai netikėtai. Tačiau neverta apsigauti žibančia antrašte, svarbu pasverti savo galimybes ir nenugrimzti į dar didesnę finansinę duobę.

Įvairios kredito bendrovės gali tikinti, jog skolintis yra įprasta ir kad tai visiškai neįpareigoja. Tai klaidinga nuomonė, kuria patiki ne vienas. Skolintis reikia tik tuomet, kai tai galite sau leisti – t.y. turite stabilias pajamas ir sugebate valdyti savo turimą turtą. Priešingu atveju paskola gali tapti didele našta, už kurią neišvengiamai reikės mokėti duoklę kiekvieną mėnesį. Taigi, greitosios paskolos įpareigoja gyventoją elgtis atsakingai, jos moko tinkamai tvarkyti savo turtą ir nedaryti klaidingų sprendimų.

Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į greitųjų kreditų sutarties sąlygas, kurios dažniausiai nusako pačios paskolos dydį, komisinį procentą ir pinigų grąžinimo terminą. Šiandien klientas turi plačias pasirinkimo galimybes ir gali laisvai rinktis šiuos dalykus. Lanksčios sutarties sąlygos leidžia pasirinkti daug palankesnį paskolos variantą, tačiau tokie greitieji kreditai turi skirtingą komisinių dydį, į ką ir reikėtų atkreipti dėmesį. Per ilgas paskolos grąžinimo terminas ar per didelė pinigų sumą gali priversti už kredito bendrovių paslaugas sumokėti daug daugiau, todėl neapsigaukite.

Ir svarbiausia, reikia atkreipti dėmesį į pačių įmonių reputaciją ir populiarumą. Reklama toli gražu neatspindi tikrojo bendrovės įvaizdžio ir jos teikiamų paslaugų kokybės, tad pasikonsultuoti galite su jau buvusiais klientais, konsultantais ar internautais. Bet koks atsiliepimas padės susidaryti atitinkamą kredito bendrovės įvaizdį. Taip galėsite įvertinti ir nuspręsti, ar tikrai verta naudotis jų paskolos paslaugomis. Jei įmonė nepasižymi gerais atsiliepimais ar reputacija, geriau jos vengti, nes galite netikėtai patekti į keblią situaciją.

Kadangi greitieji kreditai sukelia daug dvejonių ir neretai klaidina klientus, svarbu pasverti savo galimybes, susipažinti su sutarties sąlygomis ir, žinoma, pasidomėti pačios įmonės reputacija bei teikiamų paslaugų kokybe. Visa tai padės neapsigauti, išvengsite nemalonumų bei gausite kokybiškas kompanijos pagalbą.