Tag Archive: išmanieji telefonai

Naujas ar naudotas – kokį telefoną įsigyti?

 

telefonasIšmanusis telefonas – tai neatsiejama mūsų dalis. Šis prietaisas yra reikalingas kiekvienam, be jo šiuolaikinis pasaulis yra tiesiog neįsivaizduojamas. Šią prekę turi beveik kiekvienas žmogus, todėl nenuostabu, kad pasirinkimas yra nežmoniškai didelis. Kadangi telefonas yra reikalingas kiekvienam, nieko keisto, kad kiekvienas iš mūsų ieško būdų kaip sutaupyti, bet tuo pačiu ir gauti kuo geresnę prekę. Naujo telefono paieškos gali būti išties sunkios, tad nenuostabu, jog kyla klausimas: kokį telefoną vertėtų įsigyti – naują ar naudotą? Galbūt būtų geriau susitaisyti senąjį?

Dažniausias šio prietaiso įsigijimo būdas – tai telefono pirkimas su sutartimi. Nusprendę žengti šį žingsnį, jus įsipareigojate mobiliojo ryšio operatoriui, kurio dėka gausite naują telefoną išsimokėtinai. Šis įsigijimo būdas yra labai populiarus, nes jo dėka galite gauti naują Samsung, Huawei, Apple bei daugybė kitų mobiliųjų telefonų ir jums tereiks prie mėnesinio plano sumokėti papildomai. Naujutėlaitis telefonas yra tikras malonumas, tačiau jei jau nusprendėte šitaip įsigyti telefoną, įsitikinkite, kad jums siūloma sutartis yra taupi. Būtinai pasidomėkite siūlomais modeliais, jų kainomis bei kitais kriterijais, galinčiais įtakoti prekės kainą. Neatidžiai pasirinkus planą vartotojas neatlieka reikiamų skaičiavimų ir stipriai permoka už kur kas pigesnį telefoną. Akylai stebėkite kainas, nes galite pamatyti įvairias akcijas, kurių metu telefonai yra nepaprastai pigūs. Jei viską atliksite teisingai, atsargumas jums padovanos pigų, tačiau naują išmanųjį telefoną.

Naudoto telefono pirkimas yra rizikingas procesas. Jei perkate telefoną per skelbimą, prietaiso kaina bus kur kas mažesnė, nei naujutėlaičio modelio, tačiau šis įsigijimo būdas yra labai neatsargus. Vieną sekundę jūs manote, kad perkate geros būklės, naudotą Iphone telefoną, bet visai netrukus sužinote, kad jo gedimų taisymas brangesnis nei pats prietaisas. Jei įsigyti gero, naujo telefono jums neleidžia finansinės galimybės, geriau paieškokite senesnių variantų išpardavimo metu. Šitaip galėsite pasirinkti tarp daugybės puikių, tačiau šiek tiek senesnių telefono modelių, kurie puikiai atliks visas jūsų trokštamas funkcijas už ženkliai mažesnę kainą.

Tačiau pats patogiausias ir saugiausias būdas gauti išmanųjį telefoną yra viešnagė Bekredito.lt interneto svetainėje. Ši įmonė leidžia savo klientams išsinuomoti telefoną be paskolos, kredito ir lizingo. Jei taip pirksite telefoną, jums nereikės prisiimti jokių ilgalaikių įsipareigojimų, galinčių apsunkinti jūsų finansinę padėtį. Jums tereikia sumokėti mažą mėnesio įmoką, po kurios iš karto galėsite mėgautis savo naujuoju mobiliuoju telefonu. Jei manote, kad daugiau nebegalite sau leisti šio prietaiso, sutarties nutraukimas yra labai paprastas, o jei nuspręsite ją atnaujinti, neprarasite ankščiau sumokėtų įmokų! Pasirinktu telefonu galėsite naudotis kiek tik panorėsite, o atsiradus norui – pakeisti jį į naujesnį modelį, galbūt patogesnį modelį. Šis būdas atsižvelgia į jūsų finansines galimybes ir padeda pasirinkti telefoną, kuris labiausiai tinka jums, todėl nereikia sukti galvos, kokį telefoną imti – naują ar naudotą.

Daugiau apie mobiliųjų telefonų įsigijimo paslaugą galite sužinoti https://www.bekredito.lt/kompiuteriai-ir-mobilus-telefonai/ismanieji-telefonai

 

 

Apple išmanieji telefonai

 

Apple išmanieji telefonaiIšmaniųjų telefonų pasaulyje – rimtas sujudimas. Naujausi Apple išmanieji telefonai iPhone 6 S tapo labai populiarūs ir paklausūs. Aišku, jų kaina irgi arti kosminės, tačiau juk visada malonu permokėti už Apple produkcija, turint omenyje tai, kad gali prieš kitus pasirodyti esąs ir „kietesnis“ ir turtingesnis 😉

Kuo gi šį kartą stebina Apple išmanieji telefonai? Visų pirma, didžiausias ir turbūt svarbiausias proveržis yra tai, kad jie taip paprastai kišenėje nebelinksta! Tai, Apple išmoko savo klaidas ir nebegalėjo daugiau raudonuoti iš gėdos dėl besilankstančių telefonų ir investavo į naujų aliuminio korpusų gamybą. Tiesa, jiems teks raudonuoti, bet dėl kitos priežasties. Pristatyta ir nauja iPhone korpuso spalva – rožinė. Labai patiks paauglėms ir blondinėms, kurios be rožinės spalvos ir išmaniojo telefono negali nė gyventi, nė valgyti, nė į tualetą nueiti.

Grįžkime prie rimtųjų telefono funkcijų. Jų tikrai yra ir ne viena.

Apple išmanieji telefonai niekada nepasižymėjo itin geromis kameromis. Lumia ir Sony juos „dėdavo į šiltą vietą“ visais atžvilgiais, kai tik reikėdavo pristatyti naują kamerą. Net Samsung dažniausiai „dėdavo“… Dabar jiems teks gerokai pasistengti, nes iPhone 6S turi labai neblogą 4K raiškos kamerą. Tiesa, tik 12 megapikselių, tad raiška su Sony ir Lumia neteks nė pasigalynėti. Video filmuojamas 4K raiška, taip pat yra galimybė filmuoti HD kokybe 130 kadrų per sekundę dažniu. Toks video gali būti labai kokybiškai sulėtinamas specialių programėlių pagalba ir išeina labai šaunus vaizdo klipas. Beje, pamenate nuotraukas iš kino filmų apie Harį Poterį? Jos ten visur judėdavo – tiek rėmeliuose, tiek laikraštyje. Dabar iPhone 6S irgi taip gali, kai padarote Live Photos – keli momentiniai kadrai sujungiami į vieną animaciją, kuri yra nuolatos kartojama ir atrodo, kad nuotrauka yra gyva. Nors tai ne 3 sekundžių video. Štai, kokių naudingų dalykų turi šie populiarūs Apple išmanieji telefonai!

Viena iš naujovių yra tikrai įdomi – 3D Touch. Ekraną žmogus spaudžia skirtingai. Vyrai spaudžia visu pirštu, moterys – nago galiuku. Vieni braukia švelniai, kiti taip, kad net cypia stiklinis ekranas. Dabar iPhone reaguos į paspaudimo jėgą ir bus galima kurti atitinkamus veiksmus, kai ekrano paviršius spaudžiamas stipriau ir kai silpniau. Tai ateities technologija, nes pritaikymo jai dar nelabai daug kur. Pirmiausia tai turėtų būti pritaikyta kai kuriuose žaidimuose.

Štai tokios yra iPhone 6S galimybės. Iš esmės tai yra atnaujintas iPhone 6 telefonas, o ne naujas modelis. Bet atnaujinimai tikrai smagūs. Kaip ir kaina… Laukiam naujo modelio – tada šis turėtų atpigti 😉