Tag Archive: drabužiai

Naujovė mados srityje – bodžiai

 

Kasmet artėjant naujam metų laikui ir naujam sezonui, keičiasi apsirengimo tendencijos ir į gatves pasipila naujų madų vėjai. Kasmet mados industrija besidomintys žmonės laukia, ką šiemet pasiūlys naujos tendencijos, kas netikėto atsiras daugelio stilingų žmonių spintose ir ką naujo bus galima išbandyti. Viena iš retesnių mados naujovių – bodžiai. Puiki aprangos dalis, kurią merginos ir moterys mielai dėvi ir pritaiko prie įvairaus stiliaus aprangos. Šis drabužis jau spėjo išpopuliarėti ne tik įprastose, bet ir interneto parduotuvėse, kur jis parduodamas pigiau, o pasirinkimas stebina kiekvieną lankytoją.

Patogus nešioti

Bodžiai yra ne tik dailus, bet ir labai patogus drabužis. Jis gali būti dėvimas įvairiomis progomis. Geriausiai susipažinusios su bodžiais yra sportuojančios ir šokančios moterys. Kadaise bodis buvo būtent šiai veiklai skirtas drabužis. Šiandien bodžius moterys dėvi jau ne tik laisvalaikiui, bet ir darbui ar net išeigai. Bodį lengvai galima priderinti ir prie oficialios aprangos ir prie laisvalaikiui tinkančių drabužių. Nežinote, kaip tai padaryti? Bodis puikiai atrodo prie bet kokio sijono. Dailus ir tamsios spalvos bodis Jums atstos aptemtus marškinėlius, prie kurių drąsiai galite viltis mėgiamą sijoną. Prie bodžio, kuris yra universalus drabužis dailiai atrodo ir trumpas pūstas sijonas ir kiek ilgesnis ar net klasikinio stiliaus.

Modernūs bodžiai

Kadaise bodis buvo trikotažinės medžiagos itin aptempiantis kūną. Šiandien bodžių atmainos galima rasti įvairiose drabužių parduotuvėse. Itin mėgstama šių metų prekę – bodžio formos marškiniai. Tai itin patogus drabužis, kuris susisega apačioje. Jį patogu nešioti ir paprasta nusiimti. Tokie marškinukai – bodžiai puikiai atrodo, nes galite vilkėti juos prie kelnių ar sijono ir visada atrodysite stilingai ir tvarkingai. Nereikės jaudintis, kad marškinių apačia išlįs iš kelnių ar susilamdys ir atrodys nepatraukliai.

Internetu – pigiau

Nežinote, kur įsigyti dailų ir kokybišką bodį? Internetas – tam tinkamiausia vieta. Įvairios interneto parduotuvės siūlo bodžius tikrai draugiškomis kainomis. Dažnai žmonės renkasi interneto parduotuves dėl to, kad jose prekybininkai pateikia itin platų drabužių pasirinkimą. Be to, interneto parduotuvėse dažnai prekės kainuoja gerokai mažiau. Tai yra puikus būdas pigiai ir gerai apsipirkti tiems, kam rūpi naujausios mados tendencijos ir naujausi drabužiai.

 

Kodėl populiarėja drabužiai internetu

 

Kodėl drabužiai internetu pradėjo taip populiarėti pastaraisiais metais? Yra keletas priežasčių, kodėl žmonės dažniau įsigyja rūbus interneto parduotuvėse. Štai, mūsų manymu, kelios pagrindinės:

  • El. komercijos sąmoningumo lygis padidėjo. Žmonės iš esmės dažniau perka internetu. Tam įtakos turėjo grupinių nuolaidų portalai, nes jų dėka el. komercija tapo nebe tokia baisi. Žmonės nebebijo pirkti ir dėl patikimo Mokejimai.lt sistemos darbo bei naudojimosi internetinės bankininkystės sprendimais. Kreditinėmis kortelėmis lietuviai atsiskaitinėja vis dar gana retai.
  • Padidėjo rūbų asortimentas interneto parduotuvėse. Tai įtakojo krizė ir suaktyvėję Lenkijos tiekėjai.
  • El. parduotuvių sukūrimas smarkiai atpigo. Dabar el. parduotuvę galima paleisti vos už 500-1500 litų. Tiesa, ji nebus itin išvaizdi, nes naudojami nemokami el. parduotuvių sprendimai su tam tikrais dizaino šablonų apribojimais.
  • Palankios sąlygos prekes grąžinti. Pagal Europos Sąjungos direktyvas, nepatikusią prekę pirkėjas gali grąžinti per 7 dienas, o brokuotą – per 30 dienų. Tokia tvarka padidino pasitikėjimą rūbų el. parduotuvėmis, kadangi didelis trūkumas yra tas, kad rūbų negalima pasimatuoti gyvai. Realiose parduotuvėse su prekės grąžinimu kyla daugiau problemų.
  • Tikslūs išmatavimai ir dydžių lentelės. Kai rūbų matuotis negalima, labai praverčia tikslios matmenų lentelės, kuriose pateikiami tikslūs išmatavimai centimetrais. Taip galima paprasčiau apsispręsti, kokius dydžius pirkti.
  • Konkurencinga kaina. Tikriausiai tai tiekėjų ir konkurencijos nuopelnas, nes Lietuvoje veikia daugiau nei 50 rūbų parduotuvių, neskaitant apatinio trikotažo ir avalynės specializuotų parduotuvių. Drabužiai internetu nėra labai brangūs, tad realiai gali konkuruoti ir su vietiniais turgumis, kur karaliauja produkcija iš Turkijos.
  • Išaugusi padėvėtų rūbų prekyba taip pat įtakojo rūbų pirkimą internete, nes tai vienas iš būdų sutaupyti ir įsigyti kokybiškus, nors ir ne naujus drabužius. Drabužiai internetu pardavinėjami specialiuose skelbimų puslapiuose ir prekybos bendruomenėse. Tarp padėvėtų prekiaujama ir naujais drabužiais.
  • Padidėjusi pirkimo galia taip pat yra pastebima, nes krizė eina į pabaigą ir žmonės turi daugiau pinigų.

Šios kelios priežastys yra labai svarbios prekiaujant rūbais internetu. Aišku, tai nėra tokia išvystyta sritis, kaip elektronika, buitinė technika ar lėktuvų bilietai, tačiau pamažu ši rinka auga, konkurencija aršėja, todėl galima stebėti džiuginančius rezultatus ir teigiamas prognozes.