Tag Archive: buhalteriai

Įmonės pertvarkymas su profesionalų pagalba

 

imones perorganizavimas
Jei jūsų planuose numatomas įmonės pertvarkymas, tvarkingam ir tiksliam darbui siūlome kreiptis į profesionalus, kurie suteiks ne tik reikalingas konsultacijas, bet ir pagelbės juridinių procesų labirinte. Ilgametę patirtį turintys ekspertai padės parengti juridinių asmenų pertvarkymo dokumentus ir atstovaus savo kliento interesus visose įmonių pertvarkymo bei pakeistų dokumentų registracijos stadijose. Tai itin patogus sprendimas, leidžiantis efektyviai taupyti jūsų laiką ir sąnaudas, garantuojantis vykdomų procesų teisėtumą, greitą ir sklandų darbą.

 

Kas yra įmonės pertvarkymas ir kaip išvengti iš čia kylančių rūpesčių?

Pertvarkymas – tai juridinio asmens teisinės formos pakeitimas, kai naujos teisinės formos juridinis asmuo perima visas pertvarkyto juridinio asmens teises ir pareigas. Pvz., jei jums priklauso individuali įmonė, kurią norite pakeisti į akcinę bendrovę, uždarąją akcinę bendrovę, viešąją įstaigą, turėsite sutvarkyti pertvarkymo dokumentus. Teisiškai kalbant, pertvarkymo metu juridinis asmuo nėra likviduojamas, tačiau pasikeičia juridinio asmens teisinė forma. Pertvarkymo procesas turi atitikti numatytus įstatymus ir reglamentus. Šiuo metu pertvarkymą reglamentuoja Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas ir tam tikri įstatymai bei teisės aktai, reglamentuojantys atskirų teisinių formų juridinių asmenų (pvz., bendrovių, organizacijų, įmonių) veiklą.

Pertvarkymo metu kyla įvairių klausimų, kurių sprendimas gali ne tik kelti stresą, bet ir stabdyti veiklos procesus. Bendraudami su šios srities profesionalais, paprastai – įmonių steigimo bendrovėmis, gausite visą pagalbą, kurios jums prireiks: konsultacijas, juridinio asmens pavadinimo įtraukimą į juridinių asmenų registrą, pertvarkymo procedūroms reikalingų dokumentų rengimą, jūsų interesų atstovavimą visose pertvarkymo stadijose (pvz., pas notarą) ir t. t.

Lanksčios paslaugos sklandžiam įmonės darbui

Kad įmonės pertvarkymas vyktų sklandžiai ir tvarkingai, kreipkitės į šios srities profesionalus, pvz., įmonių steigimo ir apskaitos įmonę Kaune (ar kitame jums aktualiame mieste), kuri turi ilgametę darbo patirtį ir kvalifikuotų specialistų komandą. Iš anksto pagalvokite, kokia pagalba jums reikalinga – ar jus domina tik konsultacijos, ar norite pagalbos ir tvarkant dokumentus? Verta pagalvoti ir apie buhalterinės apskaitos paslaugas, kurios sumažins jūsų rūpesčius. Be to, apskaitos paslaugos Kaune padės išvengti buhalterijos nesklandumų ir garantuos finansinių darbų kontrolę – jums nereikės sukti galvos nei dėl mokesčių valstybei, nei dėl skolų, algų išmokėjimo darbuotojams, buhalterinių dokumentų rengimo ar panašių rūpesčių.

 

Buhalterinės paslaugos Jūsų verslui

 

Buhalterinės paslaugos Manote, kad įmonėje viskam vadovauti ir viskuo pasirūpinti gali vienas žmogus? Greičiausiai, tas žmogus esate Jūs. Tačiau ar nesinori atsipūsti ir pasidalinti darbu bei atsakomybe? Vis dažniau įmonių vadovai užleidžia pozicijas ir šiek tiek atsakomybės perleidžia buhalteriams, kurie gali susikoncentruoti ties finansiniais ir su dokumentais susijusiais įmonės darbais. Norite užtikrinti, kad Jūsų įmonėje atliekamos buhalterio operacijos būtų tikslios ir kokybiškos? Tuo mielai gali pasirūpinti buhalterinės paslaugos, kurios sutvarkys Jūsų įmonės buhalteriją ir pasirūpins kasdieniais darbais.

Apskaita

Viena pagrindinių buhalterinių paslaugų darbo sferų yra buhalterinė apskaita. Tai viena nekenčiamiausių daugelio buhalterių pareiga. Buhalterinė apskaita reikalauja didelio susikaupimo ir kruopštumo. Negana to, tam reikalingos ir atitinkamos žinios bei supratimas. Norite užtikrinti, kad Jūsų įmonės buhalterinė apskaita būtų paruošta kokybiškai ir švariai? Tuo greitai ir kokybiškai pasirūpins buhalterinės paslaugos. Čia dirbantys profesionalūs buhalteriai apskaitas veda nuolatos ir jiems tai nesukelia didelio vargo. Tad, tikėtina, jog tokie žmonės su šia pareiga susitvarkys iš tiesų šauniai.

Kasdieniai darbai

Vis dažniau buhalterinės paslaugos tampa naudingos toms įmonėms, kurios ne tik nori sutaupyti, bet ir siekia iš tiesų tvarkingos buhalterijos veiklos savo įmonėje. Tam verslininkai dažnai pasirenka buhalterines paslaugas. Užsisakant žmogų, kuris atliktų vyriausiojo buhalterio darbus, verslininkai kartu užsisako ir kasdienių buhalterijos darbų atlikimą. Tai reiškia, kad toks žmogus kasdien rūpinasi Jūsų įmonės finansiniais dokumentais, ruošia sutartis ir ataskaitas, pasirūpina darbo užmokesčių sutvarkymu.

Dokumentų tvarkymas

Dar vienas dažnas atvejis, kuomet buhalterinės paslaugos tampa reikalingos  versle, tai įvairių ataskaitų vedimas. Kuomet įmonės veikla yra ilgametė ir buhalterija ne visada iki galo atlieka savo darbą, per ilgą laiką susikaupia nemažai nepadarytų darbų. Vienas iš tokių dažnai būna veiklos ir pelno ataskaitos. Kai atsitinka taip, kad įmonė nori dalyvauti kokiame konkurse ar kitiems planams jiems prireikia tokio pobūdžio dokumentų, užverda tikras pragaras, mat sutvarkyti kažkada apleistus dokumentus nėra taip paprasta. Čia vėl į pagalbą atskuba buhalterinių paslaugų darbuotojai, kurie gali pasirūpinti Jūsų brangiu laiku ir sutvarkyti net ir labai apleistus dokumentus.