Tag Archive: auto nuoma

Automobilių nuoma. Kartu pasirinkime geriausią punktą

 

automobilių nuoma Kaune

Automobilių nuoma šiuo metu yra labai mėgstama ir daugelio žmonių pasirenkama paslauga. Ne tik tokiu atveju, kai šventėms reikalinga ypatinga transporto priemonė, tačiau ir paprasčiausiai kasdienybei, kadangi automobilių nuoma Klaipėdoje suteikia galimybę išsinuomoti tokią transporto priemonę, kurios nusipirkti paprasčiausiai nebūtų galimybių.

Automobilių nuoma Šauliai, automobilių nuoma Panevėžyje bei kituose miestuose – geras pasirinkimas. Tačiau šiuo metu egzistuoja tiek daug punktų, kad susirasti patį geriausią gali būti labai sunku. Štai todėl nurodome pagrindinius kriterijus, kurie padės rasti patį tinkamiausią gaminį už mažiausią kainą.

 1. Pigi automobilių nuoma Vilniuje be užstato pirmiausia pasirenkama pagal kainą. Daugelis žmonių nustato galimybes būtent pagal tai, kiek vertos konkrečios transporto nuomos galimybės. Nusistatykite savo galimybes ir peržiūrėkite internete esančius pasiūlymus. Juk automobilių nuoma gali kainuoti labai skirtingai.
 2. Kitas kriterijus yra sąlygos. Tiek paprastų, tiek prabangių automobilių nuoma yra apipinama tam tikromis sąlygomis, kurios nustato, kas gali skolintis ir kaip reikia rūpintis mašina. Dažniausiai tos sąlygos yra aprašomos internete, tad būtent ten ieškoti ir siūlome jeigu norite būti tikras, kad radote geriausią variantą.
 3. Suprantama, kad galimų transporto priemonių pasirinkimas tai pat labai svarbus kriterijus. Ilgalaikė automobilių nuoma turėtų būti ekonomiška, kadangi kasdien nuvažiuojami nemaži atstumai. Tuo tarpu, kai reikia prabangios mašinos – puikiai tiks ir brangesnė, kadangi dažniausiai ji naudojama rečiau. Kokios transporto priemonės reikia Jums?
 4. Automobilių nuoma skelbiu siūlo nepamiršti, kad dar vienas svarbus kriterijus yra transporto priemonės smulkmenos. Pavyzdžiui, ar ji yra automatinė? O gal mechaninė? Galbūt jums svarbu, kad transporto priemonėje būtų vaikiška kedutė. Jeigu renkatės internetu – sutaupysite labai daug laiko, kadangi dažniausiai puslapiuose viskas būna labai aiškiai ir detaliai aprašyta. Taigi, rinkitės atsakingai ir įvertinkite.
 5. Automobilių nuoma galiausiai gali būti pasirenkama pagal kitų žmonių paliktus komentarus. Dažniausiais jais dalinamasi įvairiuose forumuose. Tikrai verta susipažinti su kitų patirtimi.

Šiuo metu nuomos galimybės atviros ir pigios kaip niekada. Automobiliu nuoma – kiekvienam, kuris nori, kad gyvenimas būtų paprastesnis.

 

 

Automobilių nuoma Vilniuje: galimybės plačios, tačiau kuri yra geriausia?

 

automobiliu nuoma VilniujeAutomobilių nuomos poreikis išaugo tik paskutiniu metu. Žinoma, paslauga siūloma gana seniai, tad visiškai natūralu, kad augant atlyginimams ir tuo pačiu plečiantis žmonių galimybėms vis daugiau džiaugiasi puikia galimybe išsinuomoti  transporto priemonę ir važinėti su ja ne tik Lietuvos ribose, tačiau ir po visą Europą.

Automobilių nuoma Vilniuje – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad kelionė būtų kur kas smagesnė. Visgi, šiuo metu yra tiek daug nuomos punktų, kad visai naudinga susidėlioti aspektus, kurie gali padėti paprasčiau apsispręsti, kieno paslaugos jums labiausiai tinka.

 • Pirmiausia daugelis noriai susipažįsta su sąlygomis, kurios gali padėti apsispręsti, kieno paslaugos jums labiausiai tinka, o kieno ne visiškai pilnai patenkina Jūsų poreikius. Automobilių nuoma Vilniuje dažniausiai apie savo paslaugas formuoja internete. Tai labai patogus būdas susirasti visą reikalingą info ir paprasčiau apsispręsti, ar konkretus pasiūlymas Jums tinka, ar ne.
 • Taip pat skiriasi ir automobilių pasirinkimas, taigi jeigu ieškote konkretaus modelio – tai gali būti svarbus kriterijus, kuris padės suprasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Ieškodami internete sutaupysite daug laiko. Ir natūralu, kad susiaurinsite savo paieškas, kadangi ne visos įmonės turi specifinius automobilius. Jeigu tokio reikia – paieškų galimybių bus kiek mažiau.
 • Žinoma, tuo pačiu reikia įvertinti ir tai kitų žmonių paliktus komentarus, kuriuos galima rasti pačiuose įvairiausiuose forumuose. Dažniausiai juose galima apsispręsti, ar tam tikros įmonės paslaugos atitiko poreikius ir buvo tokios, kokios žadama.
 • Galiausiai kai kurie gali reikalauti gana didelio depozito, kuris ir užkerta duris naudotis vienos arba kitos įmonės paslaugomis. Apskritai, kaina yra svarbus kriterijus, kuris gali koreguoti poreikius. Vėlgi, dažniausiai kainoraščiai pateikiami internete, tad žmonės labai džiaugiasi, kad tai puikus būdas sutaupyti laiko ir tuo pačiu susirasti patį pigiausią pasiūlymą.

Automobilių nuoma Vilniuje – kiekvienam, kuris džiaugiasi, kad nereikia nuosavos transporto priemonės norint gyventi patogiai. O kai galimybių tiek daug – kuris nors variantas Jums tikrai tiks. Drąsiai pasirinkite tinkamiausią ir džiaukitės nuomota transporto priemone.

 

 

Kokiose situacijose auto nuoma yra puikus pasirinkimas?

 

auto nuomaAutomobilis yra bene patogiausia susisiekimo priemonė, leidžianti patiems planuoti laiką, lengvai judėti ir komfortabiliai keliauti. Jeigu neturite nuosavo automobilio, bet turite teisę vairuoti, kai kuriose situacijose auto nuoma gali būti puikiu pasirinkimu. Išsinuomoti transporto priemonę, kai jos prireikia, tikrai patogiau ir pigiau negu nuolat išlaikyti savo automobilį. Kokiais atvejais verta pasinaudoti nuomos paslauga?

Kai automobilis reikalingas tik kartais

Dabar daug žmonių net neįsivaizduoja savo kasdienybės be automobilio. Jeigu reikia daug važinėti, yra dideli atstumai nuo namų iki darbo, jei gyvenate užmiestyje, tai tikrai automobilis neišvengiama būtinybė. Bet jeigu į darbą einate pėsčiomis, neturite kasdien įveikti didesnių atstumų, tai nuosavas automobilis gali tapti tiesiog našta. Tikrai neverta išlaikyti savo transporto priemonę, jeigu ja naudositės vos kelis kartus per mėnesį. Žinodami, kad reikia nuvažiuoti į kitą miestą, galite tiesiog išsinuomoti automobilį, juo pasinaudoti ir nereiks rūpintis nei remontais, nei padangų keitimais, nei garažo išlaikymu.

Kai nuosavas automobilis sugenda

Tiems, kuriems automobilis reikalingas darbe, reikia vežioti vaikus į mokyklą, būrelius, viena diena be transporto priemonės gali tapti tikru iššūkiu. O apie tokius nenumatytus iššūkius žino visi vairuojantys. Net ir puikiai prižiūrima mašina gali netikėtai sugesti, o tuomet jau telieka kantriai laukti, kol servise bus atliktas remontas. Tokiu atveju auto nuoma yra geriausia išeitis. Kol sugedęs automobilis tvarkomas, galima važinėti nuomota transporto priemone ir visi planai bus įgyvendinti.

Kai keliaujate, vykstate į komandiruotes

Automobilių nuoma dažnai naudojasi verslininkai, vykstantys į kitą miestą ar šalį ilgesnėms komandiruotėms. Dažnai nuomos punktai būna oro uostuose, autobusų ir geležinkelio stotyse, kad atvykęs į kitą miestą žmogus galėtų pats vairuoti ir nepriklausyti nuo viešojo transporto ar taksi paslaugų. Turistai taip pat mėgsta auto nuomos paslaugą, nes gali savarankiškai važinėti po lankomas vietas, susidaryti savo kelionės maršrutus. Automobilių nuoma Kaune ar Vilniuje labai patogi emigrantams, grįžusiems kelioms savaitėms aplankyti Lietuvos. Juk tikrai patogu jau oro uoste išsinuomoti transporto priemonę ir laisvai judėti visos viešnagės savo šalyje metu. Auto nuomos paslauga dabar yra prieinama internetu, galima pasirinkti norimo dydžio ir galingumo automobilį, jį rezervuotis iš anksto, tad tikrai paprasta susiplanuoti komfortišką kelionę.

 

 

Kaip pasirinkti automobilių nuomą vestuvėms?

 

automobilių nuoma vestuvėmsSiekiant suorganizuoti kuo nuostabesnes vestuves – reikia atsižvelgti į labai daug smulkmenų, kurios susijungdamos sukuria nuostabią šventę. Vienas iš aspektų – automobilių nuoma vestuvėms. Kol vieni mano, kad limuzinas yra geriausias pasirinkimas jauniesiems, o mikroautobusas – svečiams, kiti tikina, kad šiuo metu auto nuoma daug platesnė, tad reikia įvertinti pasiūlymus ir džiaugtis jais.

Pateikiame kelis variantus, kurie gali būti panaudojami per vestuves:

 1. Limuzinai, kurie dažnai pristatomi kaip vestuvinis automobilis.
 2. Senoviniai automobiliai, kuriuos taip pat galite išsinuomoti.
 3. Mikroautobusai, kurie dažniausiai būna skirti vestuvių svečiams, o ne jauniesiems.
 4. Prabangios markės nauji automobiliai.

Kadangi pasiūla labai plati – kiekvienas žmogus įvertindamas savo poreikius gali pasirinkti jiems labiausiai tinkamą variantą. Automobilių nuoma vestuvėms dažniausiai pasirenkama labai panašiais kriterijais, kaip ir renkantis paprasčiausią auto nuomai. Kuo daugiau laiko paieškoms skirsite – tuo galimai pavyks atrasti patį geriausią variantą. Tuo pačiu siūlome auto paieškų vargus palikti vyrams, nes dažniausiai jų kompetencija yra kiek didesnė šioje sferoje ir jie geriau žino, koks automobilis tiks.

 1. Įprastai naudojantis nuomai žmonės nekreipia daug dėmesio į tai, kokios spalvos automobilio jiems reikia. Šiuo atveju rekomenduojame atsižvelgti į šį faktorių. Per vestuves dažniausiai pasirenkamos šviesių spalvų transporto priemonės.
 2. Rekomenduojame nusistatyti konkretų biudžetą, kuris bus skirtas automobilio nuomai. Tokiu atveju tiksliai žinosite, kokio tipo (limuziną, seną auto ar paprastą) galite nuomoti.
 3. Pagalvokite, kokio dydžio automobilis Jus reikalingas. Jeigu jaunoji į vestuves planuoja važiuoti su pamergėmis ir artimiausiomis šeimos narėmis, o vyras – su savais, tokiu atveju reikia didesnių transporto priemonių. Akivaizdu, kad limuzinas būtų pats geriausias pasirinkimas.
 4. Galiausiai reikia įvertinti ir prabangos aspektą. Per vestuves norisi, kad viskas būtų kuo tobuliau ir gražiau, tad žmonės negaili pinigų net ir tokiems dalykams, kaip automobilis, kuriuo planuoja atvykti iki vestuvių.

Automobilių nuoma vestuvėms būtina, kadangi atvažiuoti su savu, jei jis nėra labai prabangus, bus neestetiška. Juolab, kai Lietuvoje tiek daug tokio pobūdžio įmonių – nesunkiai atrasite Jums labiausiai tinkamą variantą.

 

Automobilių nuoma – galimybė gyventi paprasčiau

 

automobilių nuomaApie auto nuomos teikiamas paslaugas daugelis mūsų yra girdėjęs. Tai labai patrauklus būdas gauti laikiną mašiną tuomet, kai neturite nuosavos arba pastaroji yra sugedusi. Daugelis anksčiau manė, kad automobilių nuoma yra turtingų žmonių privilegija, tačiau susipažinę su kainomis suvokė, kad tai labai gera paslauga, kuri gali ženkliai prisidėti prie kur kas paprastesnės gyvenimo kokybės. Labai gerai, kad egzistuoja viešasis transportas, tačiau kartais taip jau yra, kad tik nuosavas automobilis padės pasiekti reikiamą tašką. Ypač kuomet kalbama apie šventes arba atostogas.

Kaina gera, tad pasirinkimai patogūs

Automobilių nuoma Lietuvoje iš populiarėjo prieš kokius gerus dvidešimt metų, kuomet mūsų šalis tapo kapitalistine valstybe ir vis daugiau žmonių pradėjo susitaupyti pinigus, kuriuos galėjo investuoti ten, kur tik nori. Pirmiausia automobilių nuoma atrodė labai gera paslauga tuomet, kai vykdavo tokios šventės kaip vestuvės ir žmonėms reikėdavo, kad pagrindinius svečius vežtų prabangūs vairuotojai. Vėliau viskas kiek kito ir šiuo metu tai tokia paprasta ir daugeliui prieinama paslauga, kad gali būti naudojama kiekvieną dieną.

Pasirinkite tai, kas jums labiausiai tinka

Kadangi Lietuvoje šiuo metu paslauga tikrai labai populiari – teks skirti nemažai laiko ne tik kol surasite jums tinkamą automobilį, tačiau tuo pačiu ir tinkamiausią kompaniją. Automobilių nuoma – atsakingas žingsnis, juk reikia pasirinkti tokią auto, kuri visapusiškai jus patenkintų. Pateiksime kelis kriterijus kuriais remiantis galima ieškoti labiausiai poreikius tenkinančio varianto.

 1. Užsistatykite pinigų sumą, kurią galite skirti paslaugai.
 2. Kokios markės automobilio jūs norite?
 3. Įvertinkite, kiek laiko planuojate nuomoti.
 4. Tuo pačiu svarbu ir tai, kokios sąlygos apipina nuomą.
 5. Galiausiai, ar planuojate keliauti Lietuvoje ar už jos ribų.

Geriausia su reikalingi informacija yra susipažinti konkrečios kompanijos internetiniame puslapyje arba paskambinus vadybininkui sulaukti atsakymų į visus jums rūpimus klausimus. Tokiu atveju ramiai galėsite įvertinti galimybes ir arba pasinaudoti paslauga, arba ją ignoruoti.

 

Patikima automobilių nuoma Kaune

 

automobilių nuoma KauneKelionė autobusu gali išvarginti ir atimti visą malonumą iš kelionės. Būtent todėl šiuo tikslų dažnai pasirenkamas lengvasis automobilis. Tačiau, ką daryti, jei nuosavos transporto priemonės nėra? Skolintis iš draugo? Giminaičio? To daryti neverta, kadangi automobilių nuoma Kaune leidžia rasti lengvą transporto išeitį bet kuriam šio ar kito miesto gyventojui. Tai padaryti paprasta, kadangi dabar išsinuomoti automobilį yra labai paprasta.

Su automobiliu patogu keliauti bet kur. Tai gali būti pasivažinėjimas mieste, kelionė į užmiestį ar kaimą. Bet kokį maršrutą visuomet lengviau įveikti mašina, tačiau problema iškyla tuomet, kai šios transporto priemonės nėra. Visgi, dabar sprendimą šioje situacijoje galima rasti – automobilį lengva išsinuomoti. Automobilių nuomos punktai kiekvienam gyventojui suteikia šią itin naudingą galimybę. Net jei ir negali įsigyti prabangaus automobilio, gali jį išsinuomoti ir pasibandyti. Tai gali tapti tiek pramoga, tiek puikia pagalba įvairių kelionių organizavimo metu.

Tenka pripažinti, jog mieste gyvenančiam asmeniui nuosavą automobilį išlaikyti būtų sunku. Miesto gatvėse kasdien šurmuliuojantis eismas bei ankštos aikštelės butų kiemuose sąlygas tik dar labiau apsunkina. Kam tuomet pirkti automobilį, jei jo išlaikymas bus toks sudėtingas? Automobilių nuoma Kaune tuo tarpu siūlo kur kas geresnę išeitį. Mieste gyvenančiam asmeniui automobilio kiekvieną dieną gali ir neprireikti, tačiau išvažiuoti į kitą miestą ar šalį gali prireikti. Tuomet transporto nuomos paslauga skamba patraukliai. Išsinuomoti lengvąjį automobilį tokiose situacijose yra paprasta, patogu ir naudinga.

Išsinuomoti automobilį gali beveik kiekvienas B kategorijos teises turintis asmuo. Tai padaryti yra visai paprasta, užtenka užpildyti vos kelis dokumentus ir pasirinktos markės bei modelio automobilis jau bus sėkmingai paruoštas kelionei. Viskas patikima ir saugu. Technine apžiūra ir kuro baku pasirūpinta iš anksto, telieka mėgautis atpalaiduojančia kelione. Visa tai padeda užtikrinti automobilių nuoma Kaune. Šio miesto gyventojai gali be vargo rasti geriausią automobilį pigiausiomis kainomis.

Smagu žinoti, kad transporto priemonę nebūtina pirkti, ją galima ir išsinuomoti. Tai padaryti yra visai nesunku, tad šia paslauga ryžtasi naudotis tūkstančiai gyventojų kiekvieną dieną. Pasirinkite automobilį, sėskite už vairo ir mėgaukitės keliones, nes visa kita nesvarbu. Viskuo pasirūpinta iš anksto.

 

 

 

 

Kodėl verta nuomotis automobilį

 

Autonuoma tampa vis populiaresne paslauga, kurią renkasi pažangūs ir protingi miesto bei ne miesto gyventojai. Autonuoma Vilniuje, žinoma, turi savų privalumų. Šį kartą pažvelkime iš giliau ir pamąstykime, kuo gi automobiliu nuoma iš tiesų yra tokia naudinga paprastam vartotojui.

auto nuoma

Geresnis, negu tavo

Visų pirma, pagalvok – ar tas automobilis, su kuriuo važiuoji, tikrai yra toks, kuriuo didžiuojiesi? Jeigu į šventę ruošiesi, kaip gali, jeigu rengiesi kostiumą ar naują suknelę, jeigu perki batelius ir batų tepalą, jeigu užsirašai į kirpyklą ir šventėje sakai mintinai pasiruoštas kalbas, kad tik neparodytum savojo veido – tai argi ne logiška, kad autonuoma taip pat turi įeiti į tą patį komplektą. Juk reikia šventinio įvaizdžio, todėl autonuoma Vilniuje yra labai patogus būdas. Tavo automobilis – kaip tavo džinsai, kaip tavo keiksmažodis, kurį ištari, kai kompiuteryje dingsta svarbūs duomenys, kaip tavo užtinęs veidas, kai prabundi šeštą ryto. O kas yra automobiliu nuoma? Tai – šventinis kostiumas, gražiausias tavo veidas, tavo pateikimas. Taigi, jeigu nori, kad būtum pilnas geras komplektas, tai ir autonuoma yra reikalinga.

Išskirtinė tema

O dabar pakalbėkime apie tai, ko tu bijai – vestuves. Galvoji, kad tai nesąmonė, kad tai pompastika, ir kad už tuos pinigus geriau nuvažiuoti paslidinėti į kalnus. Visiška tiesa – tikrai taip ir yra. Tačiau vestuvės ir yra pasipiršimo esmė, santuokos esmė, tai ta šventė, kurios nori dauguma moterų. Todėl šventei sukurti reikalinga ir speciali teminė autonuoma, ir visi tie tortai, ir torto formos suknelės – viskas. Net nebandyk nuo to pabėgti, nes susigadinsi santuoką sau, dar jai neprasidėjus. Beje, nereikia išleisti visų pinigų, yra ir pigi automobiliu nuoma Vilniuje, tik ieškoti reikia mokėti. Kas čia dar? Dar vertėtų pasakyti ir tai, kad visgi, kai jau pasiryši, tai ir pats pamatysi, kad ta šventė visai maloni. Juk autonuoma be uzstato, vairuoji automobilį, kokio gal niekada neįpirksi, žmona graži, kokios irgi taip atrodančios greit nepamatysi, aplink yra visi draugai, šeima, iš kurios tikrai mėgsti bent vieną narį, o jeigu nemėgsti, yra daug gėrimų, daug maisto, muzikos ir kitų būdų užsimiršti. Net ir tavo autonuoma Europoje ir puikioji mašina – argi ne kaifas tokią vairuoti? Pats tas.

Bent kartą gyvenime

Ir galų gale – nebūkime skystų blauzdų, kaip pasakytų bobutė. Auto nuoma – bent kartą gyvenime. Mokyklos šokiai – bent kartą gyvenime, surūkyt cigaretę – bent kartą gyvenime, nueiti į repo tūsą – bent kartą, tranzuoti aplink Europą ar bent aplink savo miestą – kartą gyvenime. Tai ir auto nuoma Kaune bent kartą gyvenime, pasimėgauti, pajausti, ką reiškia vairuoti išnuomotą automobilį.

Vairuotojas ir jokios atsakomybės

Nesuprask klaidingai – vairuotojas atsakomybės turi, bet tu gali trumpam pamiršti. Jei, pavyzdžiui, reikalinga auto nuoma Siauliuose, o mašinos paskui nebereikia. Tai tau nereikia kartoti „ne ne, aš negeriu, šiandien už vairo“, nes už vairo visai ne tu. Gal tos pačios mašinos auto nuoma Alytuje jau rytoj bus, nes vairuotojas ją iš tavo užmiesčio sodybos parvarys atgal. O gal tai jau bus auto nuoma Kaune. Švęsk savo šventę, mėgaukis tais puikiais dalykais, kuriuos tau suteikia dabartiniai taikos mūsų šalyje metai, gyvenk ir džiaukis. Nėra ko spausti savęs į kampą ir sakyti „taupau juodai dienai“, nes kai ta diena ateis, tai ir ta tavo kojinė visai nepagelbės.

 

Automobiliu nuoma Vilniuje už nedidelę kainą

 

Norite išsinuomoti automobilį, kuriuo galėtumėte patogiai važinėti mieste ir už jo ribų? Jeigu atvykote į Lietuvos sostinę ir pastebėjote, kad nėra labai pigu ir patogu važinėti su viešuoju transportu, o pėsčiom tokiame dideliame mieste važinėti taip pat nesinori, tuomet turite galimybę pasinaudoti automobiliu nuoma Vilniuje. Čia tikrai rasite ne vieną gerą įmonę, siūlančią aukščiausios klasės nuomos paslaugas. Tereikia išsirinkti savo norimą mašiną, ir jau greitai galėsite ja važinėtis kiek tik panorėję.

Kokius automobilius nuomotis Vilniuje pigiausia?

Jeigu norite sutaupyti pinigų nuomojantis automobilį, tuomet geriausia būtų Vilniuje išsinuomoti automobilį be vairuotojo – jeigu patys vairuosite automobilį, tuomet jau tikrai sutaupysite dalį pinigų. Tačiau tai nėra viskas – reiktų atsižvelgti ir į daugelį kitų svarbių dalykų. Pavyzdžiui, kokios klasės automobilį jūs nuomojatės. Jeigu norėsite nuomotis vidutinės klasės automobilį arba mikroautobusiuką, tuomet jums tai gali kainuoti visai nemažai, tačiau jeigu norite nedidelio, kompaktiško automobilio, kuris idealiai tinka važinėtis aplink miestą net ir tada, kai yra daug spūsčių, tuomet jums reiktų pasidomėti kompaktiškais automobiliais arba ekonominės klasės automobiliais.

Kompaktiški automobiliai kaip Mazda 3 arba Renault Megane išsiskiria tuo, kad jie tikrai nedideli, tačiau labai patogūs ir gali greitai važiuoti, tad daugelis miesto svečių renkasi būtent tokius automobilius. Žinoma, nemažai kas pastaruoju metu renkasi ir Smart automobilius, tačiau jie nėra tokie patogūs, kadangi yra itin maži ir daug žmonių ten jokiais būdais netilps.

O štai ekonominės klasės automobiliai išsiskiria tuo, jog jie taip pat gali būti labai kompaktiški, bet geriausia yra tai, jog jais iš tikrųjų daug sutaupysite – ekonominės klasės automobiliai Vilniuje sutaupo nemažai benzino, tad jums nereikės nervintis dėl didelių pinigų sumų, išleidžiamų degalams.

Dar vienas puikus patarimas tiems, kurie nori pasinaudoti automobiliu nuoma Vilniuje ir sutaupyti yra toks – jeigu įmanoma, tuomet išsinuomokite automobilį kuo ilgesniam laikui – tai reikš, kad sutaupysite, kadangi ilgalaikė automobiliu nuoma Vilniuje yra beveik dvigubai pigesnė. Pavyzdžiui, jeigu Toyota Yaris automobilį nuomositės tik vienai dienai, tuomet jums tai kainuos apie trisdešimt du eurus, o štai jeigu sumanysite nuomotis jį bent jau dviems savaitėms, kaina iš karto ženkliai nukris – už vieną parą teks sumokėti vos dvidešimt eurų. Skirtumas tikrai nemažas, tad automobiliu nuoma Vilniuje gali būti labai pigi, o juk CarsRent.lt siūlomos mašinos yra tikrai techniškai tvarkingos ir gražios, tad įtiks visiems.