Category Archive: El. komercija

Vidinė SEO optimizacija: suvaldykite raktažodžius

 

vidine seo optimizacijaSEO nėra atsitiktinės raidės. Tai optimizavimas paieškos sistemoms. Jei turite svetainę, kurioje skelbiate apie savo paslaugas, jums ši tema aktuali. Jei turite tinklaraštį, tema taip pat svarbi. Reikšminga ji ir dar šimtu devyniasdešimt aštuoniais atvejais. Sudaryta, beje, iš dviejų dalių. Vidinė SEO optimizacija ir išorinė. Šiuokart aptarsime vidinę.

Langeliai nenori būti tušti

Vidinė SEO optimizacija – tai visa interneto svetainė, jos vidus, lankytojams dažniausiai nepastebimas. Tačiau paieškos sistemų robotukai dirba preciziškai ir aptinka, kas yra gerai, o kas tobulintina. Kuo daugiau gerų dalykų, tuo lengviau kylate į pirmus „Google“ puslapius.

Manote, kad svetainė – vos keli įrašai, gražus dizainas ir viskas? Klystate. Yra gausybė techninių reikalavimų ir darbų, atliekamų norint tuos reikalavimus atitikti. Pavyzdžiui, turite el. parduotuvę. Gavote naują prekių siuntą. Kaip įkelsite prekes į sistemą? Įvesite pavadinimą, kodą ir pateiksite porą informacinių sakinių? Siekiant maksimalaus efektyvumo to nepakaks. Žymos (raktiniai žodžiai), meta aprašymas – be šių langelių sunkiai pajudėsite iš vietos.

Gerai, išsiaiškinote, kad puslapyje yra daug mažų langelių, kurių verčiau nepalikti tuščių. Dabar svarbu suprasti, kad kiekvienas iš tų langelių – vėlgi specifiniai reikalavimai. Jei parduodate papuošalus ir prie grandinėlės suvedate raktinius žodžius, susijusius su automobiliais, tai mažų mažiausiai keista. Esama ir ne tokių keistų klaidų. Jos ypač gajos meta aprašymuose. Užuot susitelkę į pagaulų skatinimą, interneto svetainės savininkai nusprendžia prirašyti padrikų raktažodžių. Deja, taip potencialaus kliento pritraukti nepavyksta. „Google“ robotukai irgi nepatenkinti.

Vidinė SEO optimizacija susijusi su reprezentacija

Beje, dar reikia kai ką patikslinti. Buvo minėta, kad interneto svetainės vidus lankytojams dažniausiai nepastebimas. Tai negalioja straipsniams. Kiekvienas asmeniniame portale publikuotas straipsnis reikšmingas vidinio SEO požiūriu ir patrauklus arba atmestinas lankytojams. Kuo paskelbtas įrašas įdomesnis, tuo labiau jis prikausto apsilankiusį internautą. Tai irgi susiję su kelione pirmų paieškos puslapių link.

Nemaža klaida – pernelyg dažnai kartojami raktiniai žodžiai. Kad vidinė SEO optimizacija būtų sėkminga ir tikslinga, negalima bet kur ir bet kaip primėtyti tikslinių žodžių. Tekstas taptų nenatūralus ir stokotų reprezentatyvumo.

 

 

 

 

 

Svajojantiems apie skalbinių džiovyklę – ką reikia žinoti?

 

Džiovyklės skalbiniamsApie skalbinių džiovyklę svajoja daugelis. Deja, tai nėra toks pigus daiktas, kurį tarsi dešros gabaliuką gali įsigyti parduotuvėje. Sprendimas įsigyti skalbinių džiovyklę turi būti labai apgalvotas. Todėl šiandien pasistengsime aptarti pagrindinius niuansus lemiančius džiovyklės pasirinkimą iš https://www.b-a.eu/c1482/Skalbiniu-dziovykles

Kur statyti džiovykle?

Pripažinkime, skalbinių džiovyklė tikrai netilps į dviejų kambarių būtą. Paprastai gyvenantys daugiabučiuose turi pakankamai problemų įtalpinti skalbimo mašiną, tad kalbėti apie skalbinių džiovyklę išties neverta. Nuosavuose namuose paprastai skalbyklei ir džiovyklei skiriamas specialus mažas kambariukas. Tačiau statant ten džiovyklę reikia aptarti jų įrengimo niunsus ir rūšis. Džiovyklės būna kondensacinės ir ventiliacinės.

Kondensacinė džiovyklė gali būti statoma kur norima. Visas iš skalbinių išgarintas vanduo patenka į specialią talpą. Kai kurie naujesni modeliai turi galimybę prijungti džiovyklę prie kanalizacijos sistemos, tad visas išgarintas vanduo iškart pašalinamas, nereikia išpylinėti. Tačiau norint pasinaudoti prijungimo prie kanalizacijos galimybe, reikia numatyti tokią vietą, arba džiovyklė statyti šalia skalbyklės ir naudoti tą patį prijungimą prie kanalizacijos.

Ventiliacinė džiovyklė iš drabužių išgarintą vandenį pašalina per ventiliacinę angą. Todėl džiovyklė turi būti statoma šalia ventiliacijos angos ir pajungta į angą. Kai kada sakoma, jog tereikia padaryti gerą ventiliaciją pačiame kambaryje, tačiau skalbiant itin dažnai ir naudojantis džiovykle, kambarys „paskęsta karštuose garuose – tai nėra gerai.

Kokios talpos džiovyklę pasirinkti?

Dydis arba kitaip džiovinamų skalbinių kilogramai, talpa yra dar vienas svarbus parametras priimant sprendimą. Pirmiausia, džiovyklė neturi būti mažesnė nei skalbyklė. Jei sakykime, skalbyklė 7 kg, o džiovyklė 5 kg, tai reiškia, jog džiovinti reikės per du kartus. Džiovinimo sėkmė priklauso nuo skalbinių kiekio, kuo mažiau, tuo geriau išdžiovinama. Tad geriausia, jog džiovyklė būtų tokio pat dydžio arba net didesnė už skalbyklę. Kita vertus, nesirinkite per didelės, kadangi džiovindami tik porą rūbų didelėje džiovyklėje eikvosite elektros energiją.

Naudingos funkcijos

Džiovyklės skalbiniams  turi keletą skirtingų džiovinimo rėžimų bei įvairių funkcijų. Tačiau kurios iš jų tikrai vertos dėmesio ir turėtų tapti kriteriju naujai džiovyklei? Pirmiausia, itin patogus yra šilumos jutiklis. Jis leidžia automatiškai nustatyti skalbinių drėgmę ir džiovinti tiek kiek reikia. Tai leidžia pasiekti tinkama drabužių sausumą bei leidžia sutaupyti elektros energijos, kadangi ši neeikvojama.

Kita naudinga funkcija – apdorojimas garais. Specialiai garais apdoroti skalbiniai atgauna pirminę apimtį ir stangrumą, medžiaga nesiglamžo arba glamžosi mažiau, taip pat yra pašalinami nemalonūs kvapai.

Temperatūros reguliavimas taip pat aktualus – temperatūros pasirinkimas priklausomai nuo audinio tipo padeda pasiekti geriausių džiovinimo rezultatų, nepažeidžia audinio. Paprastai Džiovyklės turi bent du džiovinimo rėžimus pagal medžiagas – medvilnė ir sintetika. Daugiau būna programos skirtos jautresniems audiniams – šilkui ar vilnai.

 

 

Kieto kuro katilai internetu: keletas svarbių aspektų

 

e-aquajazz.lt kieto kuro katilaiKatilai – kiekvienam nuosavo būsto šeimininkui aktuali tema. Šildymo sistemos įrenginiai veikia tinkamai, kai pasirinkimas apgalvotas. Ir kai montavimo darbai patikimi profesionalams. Būtent dėl to dėmesį patraukia e-aquajazz.lt kieto kuro katilai.

Šildymo sezonui verta ruoštis iš anksto

Katilus siūlančioje el. parduotuvėje dirbantys specialistai pritaria, kad šildymo sezonui verta ruoštis iš anksto. Kodėl? Nes taip galima konstruktyviau planuoti. Išvengiama streso. Šiais laikais labai populiaru kokią nors veiklą įvardyti projekto terminu. Panašiai galima kalbėti ir apie katilus, nes iš tam tikrų dalių sudaroma visuma, kuri leidžia žiemą sutikti be baimės.

Ruošiantis iš anksto galima ir mažesnių kainų atrasti. Nors apsilankius internete paaiškėja, kad čia kainos apskritai patrauklesnės. E-aquajazz.lt kieto kuro katilai taip pat atstovauja priimtinų kainų kategorijai. Nepaisant to, produktai kokybiški bei efektyvūs. O šie kriterijai svarbūs kiekvienam, besirenkančiam naują šildymo sistemos prietaisą.

Kada orai atvėsta tiek, kad jau reikia kūrenti? Pradžia įvardytume spalio mėnesį, nors, aišku, tai neprivalo būti kaip šimtaprocentinė taisyklė. Bet esmė paprasta: verčiau sistemą paruošti vasarą ar rudens pradžioje, kol dar nereikia kalenti dantimis. Kadangi ruduo neretai apibūdinamas kaip išlaidų metas, tikriausiai pamąstėte apie vasarą. Ir visai nesvarbu, kad tuo metu oro temperatūra siekia 25 ar 30 laipsnių. Žiema Lietuvoje vis tiek užima dalį iš dvylikos metų mėnesių.

Pirkti internetu naudinga dėl kelių dalykų

E-aquajazz.lt kieto kuro katilai prisideda prie šiuolaikinių tendencijų – aktuali informacija pirkėjui pateikiama tiesiog internete. Štai kieto kuro katilo „Buderus Logano S121“ (26 kW) ypatybės:

 • Aukšta kokybė
 • Pirminis ir antrinis oras pašildomas iki aukštos temperatūros
 • Nedulkantis pelenų pašalinimas
 • Keraminė degimo kamera, keraminės dalys su mikrosutvirtinimu
 • Kuras: malkos, pjuvenų briketai
 • Ištraukiamasis ventiliatorius.

Tai svarbi informacija, praverčianti renkantis. Taip pat nurodomas galingumas (šiuo atveju jis siekia 12–25 kW), maksimalus medienos ilgis (510 mm), naudingumo koeficientas (78 proc.), svoris (350 kg). Dar viena gera žinia – PDF formatu prieinamas bukletas, instrukcija vartotojui, instrukcija montuotojui. Tad pirkėjas nepaliekamas nežinioje.

Svarbu profesionaliai sumontuoti

Kad ir kokie efektyvūs yra e-aquajazz.lt kieto kuro katilai, kad ir koks platus pasirinkimas, įrenginys turi būti tinkamai prijungiamas. E-aquajazz.lt meistrai teikia šią paslaugą, tad nereikia eikvoti laiko ir papildomai ieškoti, kas atliktų darbus.

Profesionalaus montavimo svarba didžiulė. Nuo to priklauso ne tik katilo efektyvumas, ne tik šiluma ir jaukumas žiemą, bet ir saugumas. Kiekvienai šildymo sistemos grandžiai skiriama nemaža reikšmė, nes tai lemia rezultatą. Visada norisi, kad tas rezultatas būtų džiuginantis. Kūrenimas – atsakingas procesas, todėl negalima numoti ranka į kokybės kriterijų.

Katilo dydis

Mažai kur aptarta, kad ieškant katilo pravartu atsižvelgti į jo dydį. Ir ne vien dėl galingumo. Ypač kalbant apie kieto kuro katilus reikia žinoti, kokio ilgio malkos telpa. Statant naują namą ir rūpinantis visiškai nauja šildymo sistema tai svarbus aspektas, bet dar svarbesnis jis tampa, kai šildymo sistema yra atnaujinama, kai dar turima malkų ir reikia jas sukūrenti. Jei katile telpa iki 500 mm, o jūsų malkos ilgesnės, reikės ieškoti toliau – tokio šildymo įrenginio, kuris atitiks aptartą kriterijų.

Katilo dydis taip pat turi reikšmės, nes įrenginys turi tilpti į reikiamą vietą. Jei pas jus įrengta katilinės patalpa, joje veikiausiai pakaks erdvės. Tačiau vis tiek reikėtų apgalvoti tam tikrus niuansus. Vienas iš minėtinų dalykų yra katilo nugabenimas į vidų. Ar jis tilps pro duris? Pamiršus apie tai pagalvoti, vėliau galvą tenka sukti labiau.

Patogi paieška, atsiskaitymas ir pristatymas

Parduotuvėje e-aquajazz.lt kieto kuro katilai reprezentuoja tam tikrą išmonę. Ir ne vien šilumos srityje. Taip pat pagyrų nusipelno patogi paieška, atsiskaitymas ir pristatymas. Šie trys dalykai turi įtakos pirkėjo apsisprendimui. Įsigydamas prekes internetu jis nori, kad tai būtų nesudėtinga, kad neužimtų pernelyg daug laiko ir nepriverstų atsisakyti komforto. Internetinė prekyba – viso to suderinimas. Pasirūpinama, kad pirkėjai liktų patenkinti.

Kad vartotojų lūkesčiai būtų išpildomi, pagrindinis vaidmuo tenka ne tik parduotuvės profesionalumui, bet ir prekių kokybei. Todėl e-aquajazz.lt kieto kuro katilai atliepia žinomų ir produktus nuolat tobulinančių gamintojų veiklos rezultatus, įdirbį.

Pasirinkimas lengvas ar sudėtingas?

Pasirinkti kieto kuro katilą lengva ar sunku? Kai internetinių parduotuvių platformos tokios patogios, sakytume, jog pasirinkimas lengvas. Tačiau bandant apsispręsti yra ką veikti, nes pasiūla plati, o norisi optimaliausio varianto.

Pasirinkimas sudėtingėja ir dėl to, kad katilas turi šildyti būstą, veikti tinkamai, patikimai. O tai – techniniai dalykai. Todėl kreipimasis į meistrus ne tik naudingas, bet ir būtinas. Situacija lengvesnė, kai el. parduotuvėje e-aquajazz.lt nurodytais kontaktais susisiekiama su savo sritį išmanančiais asmenimis, kurie suteikia konsultaciją. Ir gali pasirūpinti montavimo darbais. Taip katilo tema tampa nekomplikuota, šaltajam metų laikui pasiruošiama profesionaliai.

Kieto kuro katilai lietuviams labai rūpi, nes metų laikai keičiasi, šiluma užleidžia vietą šalčiui, o gamta iš žalios tampa balta. Kad žiema būtų kuo jaukesnė, kad namie tvyrotų kuo malonesnė atmosfera, reikia profesionaliai įrengtos šildymo sistemos – kokybiškai pagaminto katilo ir kitų dalių bei atsakingo sumontavimo. Dėl to verta kreiptis į e-aquajazz.lt.

 

 

 

 

 

 

Maudymosi kostiumėliai internetu – galimybė apsipirkti pigiau

 

maudymosi kostiumėliai Jau greitai orai taps gerokai šiltesni, ir vis daugiau laiko norėsime praleisti prie vandens telkinių. Taigi, tikėtina, kad maudymosi kostiumėliai taps viena perkamiausių prekių. Jei dar nepasiruošėte vasarai, ir svarstote, kur būtų galima įsigyti maudymuką, tokiu atveju tikrai pravartu apsilankyti internetinėse parduotuvėse, kuriose yra prekiaujama tokia produkcija. Įsitikinsite, kad čia galima rasti iš tiesų didelį siūlomų prekių pasirinkimą, tad kiekvienu atveju atrasite labiausiai patinkančias prekes.

Rinkitės iš gausybės maudymosi kostiumėlių

Internetinėje erdvėje rasite iš tiesų daug siūlomų maudymosi kostiumėlių, tad visada galėsite rasti tokį, kuris jums patiktų labiausiai. Net ir tuomet, jei patinkančios prekės nerasite vienoje internetinėje parduotuvėje, tiesiog galėsite apsilankyti kitoje, ir netrukus galėsite pateikti savo užsakymą. Palanku yra tai, kad internetu pateikti užsakymą galima tikrai labai greitai, ir tai galima padaryti bet kuriuo jums patogiu metu. Pardavėjai pateiktus užsakymus dažniausiai patvirtina dar tą pačią dieną, tad galite net neabejoti, kad užsakytos prekės bus išsiųstos labai greitai, ir jums neteks ilgai laukti, kol jos bus pristatytos.

Maudymosi kostiumėliai pigiau

Palyginti kainas skirtingose fizinėse parduotuvėse gali būti gana keblu, tačiau internetinėse parduotuvėse kainas galėsite palyginti kur kas greičiau ir paprasčiau. Dažniausiai pakanka vos kelių minučių, norint atrasti tokias pardavimo vietas, kuriose prekės yra siūlomos pačiomis palankiausiomis kainomis. Pagal tam tikrus raktinius žodžius, pavyzdžiui, vientisi maudymosi kostiumėliai, tikrai labai greitai atrasite prekybos vietas, kuriose yra siūloma jus dominanti produkcija, ir galėsite išsirinkti tokias pardavimo vietas, kuriose maudymukai būtų parduodami pačiomis palankiausiomis kainomis. Apsipirkimas internetu niekada neištuština piniginės, tad čia ieškoti dominančios produkcijos visada yra palanku.

Internetu išsirinkti tinkamiausią maudymosi kostiumėlį tikrai nebus labai sudėtinga, jei  įvertinsite, kas geriausiai tinka jūsų figūros tipui, ir atidžiai rinksitės maudymosi kostiumėlio dydį. Iš gausybės įvairių prekių tikrai visada galėsite atrasti tokias, kurios iš tiesų puikiai pateisins jūsų lūkesčius, ir jas užsisakyti galėsite vos per kelias akimirkas. Taigi, pasidomėkite, ką gali pasiūlyti skirtingi pardavėjai, ir visada galėsite atrasti pačius geriausius pasirinkimus.

 

 

Naudingas patarimas vaikiška patalyne internete besidomintiems tėvams

 

vaikiška patalynėGyvename XXI amžiuje. Kai kurie procesai, rodos, niekuo nesiskiria nuo praėjusių amžių, o štai yra ir tokių, kurie dvelkte dvelkia modernumu. Puikus pavyzdys – visuotinis interneto naudojimas. Štai ir susidomėję vaikiška patalyne neriame į interneto platybes. Čia ieškome prekių, kurios prisidėtų prie jaukaus atžalos miego.

Štai ką pataria tėvai, pirkę patalynę internetinėje erdvėje, – neskubėti.

Daugelį reikalų norime sutvarkyti greitai. Atrodo, vienas du ir galima atsipūsti. Tačiau rūpinimasis vaiku negali būti aplaidus. Vaikiška patalynė turi būti pasirenkama atsakingai. Kad ir kaip vilioja žemiausia kaina, be jos yra ir kitų kriterijų, į kuriuos būtina atsižvelgti

Svarbu gerai apsižiūrėti ir įsitikinti, ar elektroninė parduotuvė patikima. Autoritetą žemyn numuštų jau vien pats pavadinimas. Jei tarp pavadinimo ir .lt, eu. ar kitos galūnės įsiterpia koks nors „scvdgttrtpto“, tai aiški nuoroda spustelėti mygtuką „atgal“ ir ieškoti kitur.

Patarimas neskubėti apima ir daugiau punktų. Tęsiant kalbą apie parduotuvės apipavidalinimą, reikšmingas jos dizainas. Jeigu jis chaotiškas ir skatinantis sumišimą, klientas gali pabėgti. Tai liudija ir apie kiek mėgėjišką pardavėjų požiūrį. O štai profesionalus ir patogus dizainas sukelia geras emocijas.

Jei domitės vaikiška patalyne, jums neabejotinai aktualu, kaip prekės elektroninėje erdvėje pateiktos. Pirminė informacija gaunama iš nuotraukų. Tačiau vien tik jų nepakanka. Šalia turėtų būti ir aprašymas. Juk vargu, ar norėtumėte rizikuoti ir įsigyti tokią patalynę, apie kurią nežinote visiškai nieko (nei kokio ji dydžio, nei iš ko pagaminta).

Elektroninėje parduotuvėje esančių aprašymų vaidmuo didžiulis. Tai komunikacija su klientais. Ir toji komunikacija svarbi visapusiškai. Pirminė funkcija – informacijos apie produktą suteikimas. Tačiau atsiskleidžia ir kitokia nauda. Pagal aprašymų taisyklingumą pirkėjas gali susiformuoti geresnį arba blogesnį įspūdį apie parduotuvę. Jei sakiniai išversti naudojantis vertimo programa, jie gali atrodyti maždaug taip: „kokybė patalynė už gera pinigų vertė jūs“. Joks lietuvis taip nekalba, tad tokio tipo sakiniai ne komunikuoja, o veikiau kuria kalbos parodiją. Juk paminėtieji žodžiai skiriasi nuo „kokybiška patalynė už puikią kainą“, tiesa?

Vaikiška patalynė gali būti pateikta savitai. Kai aprašymų stiliuje matomas informatyvumas bei originalumas, didesnė tikimybė, kad puslapio lankytojas taps pirkėju.

Ką dar galima patarti renkantis patalus internete? Kadangi jie siuvami iš įvairių medžiagų, vertėtų pasidomėti, kokios tų medžiagų ypatybės. Tai svarbu tiek komforto požiūriu, tiek kalbant apie priežiūrą. Laikui bėgant patalynė suprakaituoja, tenka ją išskalbti. Ir jei tas skalbimas primins kopimą į Everestą, sakysite, jog verčiau būtumėte atsakingiau pasidomėję prieš pirkdami.

Vaikiška patalynė būna nevienodo dydžio. Dėl to irgi nereikia skubėti. Juk nenorėtumėte nupirkti per mažos. Su tokia, kuri bus skirta krepšininko sudėjimo žmogui, irgi nebus ką daryti. Tad čia ir vėl atsiskleidžia atsakingo pasirinkimo reikšmė.

Be abejo, jūs norite apsaugoti savo vaiką nuo alergijų, tad rinksitės tik kokybišką patalynę. Tačiau tuomet dar reikia įsitikinti, ar kaina kelis kartus neviršija to, kas siūloma rinkoje.

Reikia užsiminti ir apie atsiskaitymą bei pristatymą. Jei suskubę įsigyjate produktą ir tik tuomet išsiaiškinate, kad jis bus pristatytas vėliau, nei jums reikia, tenka galvoti, ką daryti. Tai vėlgi iliustruoja pasverto pasirinkimo svarbą. Beje, ir pats atsiskaitymo būdas yra reikšmingas. Jei procesai elektroninėje parduotuvėje neautomatizuoti, tuomet pinigai pervedami įprastu būdu.  Būtina rinktis patikimą parduotuvę. Tokią, kurioje vėliau nebūtų pareikalauta primokėti už pristatymą daugiau, nei buvo skelbta.

Rodos, patarimas tik vienas – neskubėti. Tačiau paaiškėja, kad jis apima daugybę aspektų. Tebūnie jie naudingi ir pravartūs iekšant, kokią gi patalynę mažajam šeimos nariui nupirkti. Vaikiška patalyne besidomintys asmenys patvirtintų, kad internete jos pasiūla nemenka, tik pirmiausiai svarbu atrasti patikimą parduotuvę.

 

Kodėl Google reklama – pasirinkimas Nr.1?

 

Google reklamaVertinant šiandienines reklamos formas, rinkodaros specialistai sutinka – didžiausią investicinę grąžą, aukščiausius pelno rodiklius ir spartų klientų augimą užtikrina profesionaliai atlikta Google reklama. Nors minėtoji reklamos forma rekomenduojama internetinės prekybos verslo savininkams, tinkamai parinktos reklamos priemonės leis padidinti ir stacionarių prekybos vietų produktyvumą. Svarbiausia – bendradarbiauti su internetinės rinkodaros profesionalais, kurie racionaliai įvertins jūsų lūkesčius ir padės parinkti tinkamiausias reklamos priemones.

Praktika rodo, kad itin dažnai verslas negali gyvuoti be sėkmingai transliuojamos reklamos. Iš tiesų, tik tinkamai parinktos rinkodaros priemones padeda pasiekti aukščiausių rezultatų. Žinoma, negalima pamiršti ir kitos medalio pusės – paprastai reklama kainuoja gana brangiai, todėl daugelis smulkiųjų verslininkų negali sau to leisti. Šiuo atveju būtina kalbėti apie išskirtinį Google reklamos privalumą. Naudodamiesi Google AdWords paslauga, galėsite nustatyti biudžetą, kurį norite išleisti, todėl jums neteks rūpintinis netikėtais mokesčiais. Be to, stebėdami reklamos kampanijas, galėsite analizuoti vartotojų elgesį ir raktinių žodžių populiarumą, kas leis pasiekti kur kas aukštesnių rezultatų – laikui bėgant galėsite parinkti tikslingesnį biudžetą ir užtikrinti didžiausią investicinę grąžą.

Google reklama, priešingai nei kitos reklamos formos, orientuojasi į tikslinę klientų auditoriją. Praktika rodo, kad reklamos pertekliaus laikais daugelis potencialių vartotojų reklaminius skelbimus paprasčiausiai ignoruoja, t. y. stenduose esančios reklamos nepastebimos, televizinė reklama išjungiama, spaudos pranešimai praverčiami ir t. t. Tuo tarpu reklama Google paieškoje pateikiama tik susidomėjusiems vartotojams, kurie į Google paieškos laukelį veda atitinkamą, t. y. su jūsų siūloma produkcija susijusį, raktinį žodį. Kitaip sakant, reklama pateikiama reikiamoje vietoje reikiamu laiku, o jūsų potencialus klientas yra informuojamas, suteikiant jam aktualią informaciją apie pasirinktą paslaugų ar prekių kategoriją.

Rinkodaros specialistai primena, kad Google reklama išsiskiria itin patogia apmokėjimo sistema. Jūs ne tik turėsite galimybę iš anksto nustatyti reklamai skirtą biudžetą, bet ir mokėsite tik už tuos klientus, kurie susidomės jūsų skelbimu ir paspaus jo nuorodą. Kitaip sakant, jūsų reklama bus rodoma už dyką, o jūs mokėsite tik už potencialius klientus, kurie nuspręs apsilankyti jūsų svetainėje ir išsamiau pasidomėti jiems siūlomais produktais. Kai nustatytas paspaudimų skaičius yra išnaudojamas, reklama yra išjungiama. Be to, jūs bet kuriuo metu galite stebėti ir kontroliuoti reklaminę kampaniją, t. y. bet kada keisti Google AdWords reklamos biudžetą, jį didinti ir mažinti, sustabdyti ar atnaujinti reklaminę kampaniją.

 

Apple išmanieji telefonai

 

Apple išmanieji telefonaiIšmaniųjų telefonų pasaulyje – rimtas sujudimas. Naujausi Apple išmanieji telefonai iPhone 6 S tapo labai populiarūs ir paklausūs. Aišku, jų kaina irgi arti kosminės, tačiau juk visada malonu permokėti už Apple produkcija, turint omenyje tai, kad gali prieš kitus pasirodyti esąs ir „kietesnis“ ir turtingesnis 😉

Kuo gi šį kartą stebina Apple išmanieji telefonai? Visų pirma, didžiausias ir turbūt svarbiausias proveržis yra tai, kad jie taip paprastai kišenėje nebelinksta! Tai, Apple išmoko savo klaidas ir nebegalėjo daugiau raudonuoti iš gėdos dėl besilankstančių telefonų ir investavo į naujų aliuminio korpusų gamybą. Tiesa, jiems teks raudonuoti, bet dėl kitos priežasties. Pristatyta ir nauja iPhone korpuso spalva – rožinė. Labai patiks paauglėms ir blondinėms, kurios be rožinės spalvos ir išmaniojo telefono negali nė gyventi, nė valgyti, nė į tualetą nueiti.

Grįžkime prie rimtųjų telefono funkcijų. Jų tikrai yra ir ne viena.

Apple išmanieji telefonai niekada nepasižymėjo itin geromis kameromis. Lumia ir Sony juos „dėdavo į šiltą vietą“ visais atžvilgiais, kai tik reikėdavo pristatyti naują kamerą. Net Samsung dažniausiai „dėdavo“… Dabar jiems teks gerokai pasistengti, nes iPhone 6S turi labai neblogą 4K raiškos kamerą. Tiesa, tik 12 megapikselių, tad raiška su Sony ir Lumia neteks nė pasigalynėti. Video filmuojamas 4K raiška, taip pat yra galimybė filmuoti HD kokybe 130 kadrų per sekundę dažniu. Toks video gali būti labai kokybiškai sulėtinamas specialių programėlių pagalba ir išeina labai šaunus vaizdo klipas. Beje, pamenate nuotraukas iš kino filmų apie Harį Poterį? Jos ten visur judėdavo – tiek rėmeliuose, tiek laikraštyje. Dabar iPhone 6S irgi taip gali, kai padarote Live Photos – keli momentiniai kadrai sujungiami į vieną animaciją, kuri yra nuolatos kartojama ir atrodo, kad nuotrauka yra gyva. Nors tai ne 3 sekundžių video. Štai, kokių naudingų dalykų turi šie populiarūs Apple išmanieji telefonai!

Viena iš naujovių yra tikrai įdomi – 3D Touch. Ekraną žmogus spaudžia skirtingai. Vyrai spaudžia visu pirštu, moterys – nago galiuku. Vieni braukia švelniai, kiti taip, kad net cypia stiklinis ekranas. Dabar iPhone reaguos į paspaudimo jėgą ir bus galima kurti atitinkamus veiksmus, kai ekrano paviršius spaudžiamas stipriau ir kai silpniau. Tai ateities technologija, nes pritaikymo jai dar nelabai daug kur. Pirmiausia tai turėtų būti pritaikyta kai kuriuose žaidimuose.

Štai tokios yra iPhone 6S galimybės. Iš esmės tai yra atnaujintas iPhone 6 telefonas, o ne naujas modelis. Bet atnaujinimai tikrai smagūs. Kaip ir kaina… Laukiam naujo modelio – tada šis turėtų atpigti 😉

 

Kokybiškos ir nebrangios padangos

 

Įsigytpadangosi padangas galima įvairiose prekybos vietose. Šiomis dienomis šių prekių pasirinkimas yra itin didelis. Gamintojai kiekvienais metais pristato vis daugiau naujų padangų, kurios darosi patikimesnės bei saugesnės. Pripažinkime padangos suteikia didžiausią saugumo pojūtį, juk būtent nuo jų priklauso stabdymo greitis ir kiti nemažiau svarbūs faktoriai. Taigi, kaip išsirinkti geras ir kokybiškas padangas ir kur jas nusipirkti pigiau? Į šiuos klausimus atsakymus rasite šiame straipsnyje.

Naujos padangos tai pats iš geriausių padangų pasirinkimų. Daugumą padangų galima įsigyti įvairiose prekybos vietose. Gerai žinomų gamintojų padangos parduodamos prekybos centruose, turguose ir kitose specializuotose parduotuvėse. Naujos padangos turi priklijuotus lipdukus, kuriuose yra nurodomos pagrindinės padangų savybės: triukšmas, ekonomiškumas ir stapdymo greitis stabdant ant šlapios žolės. Naudotos padangos neturi jokių lipdukų, taigi nepatyrusiam padangų pirkėjui nepatartina pirkti naudotų padangų. Tiek naudotos žieminės padangos, tiek naudotos vasarinės padangos neturi jokių priklijuotų lipdukų.

Aptarėme dviejus būdus, kurie leidžia įsigyti padangas, tačiau liko dar vienas – restauruotos padangos. Šis būdas dažniausiai yra atmetamas vien dėl to, kad nėra itin patikimas. Šios padangos turi prastesnį sukibimą su važiuojamąja danga taip pat su jomis sunku įsibėgėti ir stabdyti. Kalbant apie staigius pasukimus reiktėtų paminėti ir tai, kad neretais atvejais automobilis gali tapti ir visiškai nevaldomas. Šios padangios pigiau yra už naujas, tačiau perkant šio tipo padangas nereikėtų pamiršti, kad yra tam tikra rizika.

Aptarėme pagrindines padangų rūšis, o dabar paminėsime vietas, kur galima jas įsigyti pigiau. Vasarinės padangos ir žieminės padangos yra parduodamos daugelyje vietų, pačios populiariausios iš jų yra turgavietės ir parduotuvės, tačiau vis daugiau vairuotojų atranda padangos internetu. Tai puikus būdas, kuris sutaupo ne vieną eurą, o taip pat ir laiko. Padangos internetu dažniausiai perka jaunesnio amžiaus žmonės, kurie daugelį prekių įsigyja interneto pagalba. Šis apsipirkimo būdas yra laikomas – padangos pigiau įsigijimo būdu. Tie, kurie dar nėra išbandę šio apsipirkimo būdo baiminasi dėl patikimumo, tačiau nereikėtų nerimauti, tiesiog prieš perkant iš tam tikrų internetinių parduotuvių, pavyzdžiui http://padangos123.lt, reikėtų paskaityti klientų atsiliepimus, kurie padės susidaryti pirmąjį įspūdį. Ir dar patikimos internetinės parduotuvės yra orientuotos į pirkėją, o tai reiškia, kad jos stengiasi, kad klientas visada būtų patenkintas.

 

Mini, midi, maxi – kokį sijoną pasirinkti?

 

sijonai

Šiltuoju metų laiku norisi išlįsti iš pabodusių, visus metus dėvimų kelnių, paslėpti jas kur nors giliai spintoje ir apsivilkti ką nors pabrėžiančio moterišką žavesį. Tokiu atveju verta suteikti šansą amžinam ir nepakeičiamam moters palydovui, derančiam bet kuria proga, bet kuriuo metu – dailiam, vėjyje plazdančiam sijonui.

Anokia naujiena, kad norint vilkėti sijoną, reikia pasitempti, priderinti tinkamus batus, galų gale išsirinkti modelį, kuris nestorina ir neatrodo lyg maišas. Skamba kaip tikras galvos skausmas… Reta, kuri geba teisingai išsirinkti sijoną, dėl kurio norėtųsi išmesti visas kelnes, tačiau, jei dėvėsite šį drabužį pagal savo figūros tipą, ko gero, jau galite atsisveikinti su savo numylėtosiomis kelnėmis.

Sijonai moterims pagal figūros tipą

Visai nesvarbu, ar Jūs kriaušė, ar obuolys, o gal smėlio laikrodis – sijonas – itin moteriškas ir universalus drabužis. Tereikia žinoti keletą triukų ir pasirinkti Jums labiausiai tinkantį modelį:

 • KRIAUŠĖ. Renkantis sijoną reikėtų vengti kūno apimtį didinančių, blizgių detalių, margų ir horizontalių raštų. Geriausia rinktis tamsių spalvų, šiek tiek platėjančius, A formos ar griežtų siluetų sijonus. Derėtų vengti mini sijonų, nes jie pabrėžia plačią klubų sritį. Midi sijonai – idealus pasirinkimas, jei tik sijono ilgis siekia kelius, tarčiau reikėtų atsisakyti itin aptemptų, pieštuko formos ir klostuotų modelių. Ilgi sijonai pažemintu liemeniu pabrėš Jūsų figūros privalumus ir paslėps trūkumus.
 • PIEŠTUKAS. Šį figūros tipą turinčios merginos ir moterys turėtų rinktis išryškinančius liemenį, apvalumų pridedančius siluetus – platėjančius, asimetriškus, šviesių ar ryškių spalvų modelius. Labiausiai tiks pūsti trumpi sijonai, dekoruoti blizgiomis detalėmis, kišenėmis ar dirželiais. Jei Jūsų figūra itin berniukiška, rinkitės vidutinio ilgio klostuotą sijoną, tačiau venkite ilgų, tiesių siluetų.
 • OBUOLYS. Trapecijos formos, šviesių atspalvių bei raštų sijonai sumažina pilvo srities apimtį ir pabrėžia kojas, tačiau obuolio figūros savininkėms reikėtų vengti siaurėjančių modelių, kurie pernelyg išryškina kūno apvalumus. Jei Jūsų kojos dailios, drąsiai vilkitės trumpą ar vidutinio ilgio sijoną. Laisvai krentantys, platėjantys maxi sijonai taip pat puikiai tinka, svarbiausia pasirinkti medžiagą, kuri nukreiptų dėmesį nuo probleminių zonų.
 • SMĖLIO LAIKRODIS. Šios figūros savininkėms reikėtų beformių ir asimetriškų sijonų – labiausiai tiks Jūsų figūrą išryškinantys modeliai. Mini sijonus patariama rinktis atsargiai – jie tinka tik lieknoms moteriškosios lyties atstovėms, nes vizualiai padalina kūną į kelias dalis (dėl šios priežasties neišryškinamas liaunas smėlio laikrodžio figūros moters liemuo – taip galite atrodyti stambesnė). Kita vertus, Jums puikiai tiks midi ilgio sijonai – galite dėvėti pieštuko formos, aukštinu liemeniu, klostuotus sijonus – atrodysite pritrenkiamai. Taip pt nedvejodama vilkėkite ilgus – maxi sijonus. Juos galite derinti su trumpu, įmantraus kirpimo švarkeliu ar megztuku.
 • TRIKAMPIS. Renkantis sijonus šios figūros atstovėms patariama pabrėžti klubų sritį.Tinka visų ilgių sijonai, jei tik jie pūsti, asimetriški, įmantraus, nestandartinio kirpimo. Būkite drąsi ir nebijokite blizgių, margų audinių, stambių raštų ar akis traukiančių detalių, stambių diržų. Tinka viskas, kas pabrėžia Jūsų klubus – pasitelkite fantaziją ir nustebinkite pati save!

Kiekviena moteris, segėdama jai tinkantį sijoną atrodo itin moteriškai ir viliojančiai. Jei vis dar neturite to vienintelio – trumpi, vidutiniai ir ilgi sijonai internetu – patikima ir greita išeitis skubančioms. Mini, midi ar maxi sijonai internetu pasieks jus jau po kelių dienų nuo užsakymo, todėl nauju pirkiniu galėsite džiaugtis labai greitai.

 

 

 

 

Naujovė mados srityje – bodžiai

 

Kasmet artėjant naujam metų laikui ir naujam sezonui, keičiasi apsirengimo tendencijos ir į gatves pasipila naujų madų vėjai. Kasmet mados industrija besidomintys žmonės laukia, ką šiemet pasiūlys naujos tendencijos, kas netikėto atsiras daugelio stilingų žmonių spintose ir ką naujo bus galima išbandyti. Viena iš retesnių mados naujovių – bodžiai. Puiki aprangos dalis, kurią merginos ir moterys mielai dėvi ir pritaiko prie įvairaus stiliaus aprangos. Šis drabužis jau spėjo išpopuliarėti ne tik įprastose, bet ir interneto parduotuvėse, kur jis parduodamas pigiau, o pasirinkimas stebina kiekvieną lankytoją.

Patogus nešioti

Bodžiai yra ne tik dailus, bet ir labai patogus drabužis. Jis gali būti dėvimas įvairiomis progomis. Geriausiai susipažinusios su bodžiais yra sportuojančios ir šokančios moterys. Kadaise bodis buvo būtent šiai veiklai skirtas drabužis. Šiandien bodžius moterys dėvi jau ne tik laisvalaikiui, bet ir darbui ar net išeigai. Bodį lengvai galima priderinti ir prie oficialios aprangos ir prie laisvalaikiui tinkančių drabužių. Nežinote, kaip tai padaryti? Bodis puikiai atrodo prie bet kokio sijono. Dailus ir tamsios spalvos bodis Jums atstos aptemtus marškinėlius, prie kurių drąsiai galite viltis mėgiamą sijoną. Prie bodžio, kuris yra universalus drabužis dailiai atrodo ir trumpas pūstas sijonas ir kiek ilgesnis ar net klasikinio stiliaus.

Modernūs bodžiai

Kadaise bodis buvo trikotažinės medžiagos itin aptempiantis kūną. Šiandien bodžių atmainos galima rasti įvairiose drabužių parduotuvėse. Itin mėgstama šių metų prekę – bodžio formos marškiniai. Tai itin patogus drabužis, kuris susisega apačioje. Jį patogu nešioti ir paprasta nusiimti. Tokie marškinukai – bodžiai puikiai atrodo, nes galite vilkėti juos prie kelnių ar sijono ir visada atrodysite stilingai ir tvarkingai. Nereikės jaudintis, kad marškinių apačia išlįs iš kelnių ar susilamdys ir atrodys nepatraukliai.

Internetu – pigiau

Nežinote, kur įsigyti dailų ir kokybišką bodį? Internetas – tam tinkamiausia vieta. Įvairios interneto parduotuvės siūlo bodžius tikrai draugiškomis kainomis. Dažnai žmonės renkasi interneto parduotuves dėl to, kad jose prekybininkai pateikia itin platų drabužių pasirinkimą. Be to, interneto parduotuvėse dažnai prekės kainuoja gerokai mažiau. Tai yra puikus būdas pigiai ir gerai apsipirkti tiems, kam rūpi naujausios mados tendencijos ir naujausi drabužiai.