Category Archive: Kelionės

Keliaujame į Kretą. Ką verta pamatyti?

 

Pigiai į KretąKelionės – jos suartina žmones, suteikia jėgų, pagerina sveikatą, mažiną stresą. Jų naudą galima vardyti ir vardyti, tačiau jos nesijaučia, jeigu žmogus to nepabando pats. Tikriausiai daugelis galvoja: kur man važiuoti šiemet? Ką pamatyti, kad būtų ir naudinga ir įsimintų ilgam. Tad, kodėl gi nepasirinkus Kretos?

Pigiai į Kretą

Pigiai į Kretą – taip tai yra įmanoma. Tikriausiai daugelis galvoja, kad atostogoms reikia skirti milijonus pinigų, nes kitaip niekas nebus pamatyta. Anaiptol,  norint pamatyti Kretos salą – milijonų nereikia, reikia tik gero organizuotumo. Pigiai į Kretą žmonės keliauja ir vieni, ir su kelionių agentūromis.

Pigiai į Kreta keliauti vienam – reikia kelionę pradėti planuoti kuo ankščiau. Būtina lėktuvų bilietų pradėti ieškoti iki kelionės pradžios likus mažiausiai pusei metų, kai jie dar nėra pabrangę. Taip pat yra labai paplitęs faktas, kad skrydžio kompanijos siūlo lėktuvų bilietus įsigyti su didele nuolaida – šis pasiūlymas vilioja daugelį žmonių, kadangi bilietai kainuoja išties pigiai.

Pigiai į Kretą su kelionių agentūra – tokių pasiūlymų taip pat reikia pradėti ieškoti kuo ankščiau. Kelionių agentūros planuoja keliones ir siūlo jas pačias įvairiausias, pradedant nuo lėktuvų bilietų, viešbučių ir nuvežimo iš oro uosto į viešbutį kelionės komplektu, baigiant suplanuotomis pramogomis.

Ką pamatyti Kretoje?

Kreta yra labai įvairialypė sala. Čia žmonės ne tik mėgaujasi gamta, susipažįsta su vietinių žmonių tradicijomis, kultūra, bet ir keliauja į įvairius žygius, susipažįsta artimiau su Kretos sala. Kretoje galima pamatyti įspūdingą Samarijos tarpeklį, keliaujant išvysti ir Knoso rūmus, tipišką venecijiečių miestą, išsaugojusį viduramžių aurą – Chaniją. Kretoje yra daug išlikusios senovės, todėl mėgstantys istorija – turėtų čiupti Kretos istoriją pasakojančius lankstinukus ir būtinai aplankyti Matalą, Faistą. Šios vietos stebina savo išskirtinumu, daugiau nieko panašaus pasaulyje neįmanoma pamatyti. Unikalumas – Kretos savybė. Žinoma, ši Graikijos sala garsėja ir savo Dzeuso ola – sakoma, kad Kreta yra graikų dievo Dzeuso gimtinė. Taipogi pietvakarinėje pusėje galima pasivaikščioti po Elafonisio salą, nuvykus į rytus – po Spinalongos salą.

 

Ar draustis internetu patogiau naudojantis užklausos formomis?

 

Draustis internetuJeigu šiuo metu kaip tik internete žvalgotės būsto, automobilio ar kelionės draudimo Jums reikėtų žinoti, kad ne visi atsakymai pateikti paslaugų teikėjų interneto svetainėse, bloguose ar taisyklių pdf failuose. Na, galbūt visa informacija ir yra kažkur pateikta, tačiau kai kuriais atvejais mes ne tik tingime keliauti į draudimo bendrovės skyrių pas konsultantą, bet ir tingime ieškoti mums reikalingos informacijos interneto platybėse. Juk perskaityti taisykles, sąlygas ir kitą parankią informaciją užima nemažai laiko. Dėl to, kad ir kokio draudimo Jums reikėtų, turto, namų, kelionės, bagažo, asmens, automobilio privalomojo arba kasko, Jūs galite sužinoti atsakymą į jums rūpimą klausimą ėmę ir užpildę užklausos formą. Draustis internetu yra tikrai greičiau ir patogiau jei žinai ką perki, o jei nesi anksčiau susidūręs su draudimo paslaugomis, tuomet derėtų prieš tai arba gerai išstudijuoti visą internete prieinamą informaciją, arba nukeliauti pasikalbėti su gyvu konsultantu, arba užpildyti užklausos formą. Tiesa trečiasis variantas yra skirtas irgi jau šiek tiek patyrusiems draudimo pirkėjams.

Internete taip pat galite pasinaudoti tam tikrai įrankiais / specializuotomis interneto svetainėmis, kurios skirtos tam, kad galėtumėte palyginti ne tik skirtingų draudimo bendrovių kainas, bet ir tam tikrus konkrečius draudimo planus: jų kainas, sąlygas, pliusus ir minusus. Tiesa, orientacijai galima pasinaudoti tais palyginimais, tačiau norint tikrai gerai pasirinkti, gauti gerą kainą ir Jums asmeniškai geriausias sąlygas, derėtų nuodugniai išsinagrinėti konkrečios Jus dominančios įmonės siūlomus planus, sąlygas, kainas ir kt.

Užklausos formomis yra patogu naudotis, nes tai nesudėtingas procesas, kuris apima štai tokius žingsnius:

 • Draudimo užklausos formos užpildymas;
 • Draudimo užklausos pateikimas;
 • Bei laukimas kol draudimo bendrovės atsakys Jums elektroniniu paštu. Tiesa, kai kurios kompanijos vykdo ir „įkyresnius“ pardavimus. Tokiu atveju į užklausos formą atsakymą galėtumėte gauti ne elektroniniu paštu, o telefoniniu skambučiu.

Užklausos formos ir palyginimų įrankiai yra nemokami. Patogiais nemokamais palyginimais klientus dažniausiai vilioja brokeriai, na už tai jie žinoma sau prideda irgi procentą mokesčio. Draudimo bendrovės paprastai nelygina savo paslaugų ir jų kainų su konkurentais.

 

 

 

 

 

Vietos, kurias būtina aplankyti Kipre

 

poilsis KipreKiekvienos atostogos, taip pat ir poilsis Kipre, turėtų būti verti išleistų pinigų ir atostogų laiko. Juk esate bent kartą gyvenime buvę atostogose, kai vis kažkas nepasiseka – susiduriate su problemomis viešbutyje, liekate apvogtas vietinių kišenvagių, paragaujate ne itin gardaus ar net nešviežio maisto ar tiesiog nusiviliate pačia aplankyta šalimi ir vos vietomis. Tačiau galime nuraminti – poilsis Kipre bus tikrai įsimintinas ir eisis be menkiausių nesklandumų, jeigu prieš tai susidėliosite kruopštų planą, kurias vietas žadate aplankyti. O mes rekomenduojame aplankyti būtent šias vietas:

Kalavasos-Tenta. Tai iš neolito laikų likęs ir mūsų laikais atrastas statinys, tiksliau jo likučiai, kurie iš išorės visai nežavi, tačiau suvokus, kad archeologai atrado išlikusias statinio detales, priskiriamas neolito laikams (apie 8 tūkst.m.pr.Kr), šis istorinis palikimas tikrai atrodo neįtikėtinas.

Kolossi pilis. 1210 metais pastatyta viduramžių riterių, ši pilis vėl buvo atstatyta 1454-aisiais Luiso de Magnac. Nuo tų laikų nepaliesta viduramžių pilis taip pat stovi ir šiandien- sveika ir išlikusi.

Pafosas. Tai, galima sakyti, miestas-istorijos vadovėlis. Čia išlikę galybė Romos imperijos laikų architektūrinių likučių ir griuvėsių. Čia galima atrasti UNESCO saugomus senovinių teatrų likučius, romėniškas mozaikas, fortus, kaimelių likučius ar kapavietes.

Omeriye Hamam. Tai Nikosijos senamiestyje išlikusi ir savo paskirčiai vėl prikelta senoji turkiška pirtis. Čia ne tik išlaikyta XIV a. architektūra ir interjeras, bet ir pats pirties veikimo principas. Šioje vietoje galima atsipūsti pagal autentiškas viduramžių tradicijas.

Buffavento pilis. Tai kalnų pilis, pastatyta beveik 1 km virš jūros lygio. Čia kadaise buvo įrengta observatorija, vėliau nuo visuomenės atribotas kalėjimas, o dabar keliautojai gali grožėtis pilies likučiais ir nuo kalno atsiveriančiu fantastišku vaizdu.

Limasolis. Šiame mieste būtina apsilankyti, jeigu esate vyno gerbėjas. Čia, visai kaip senovės Graikijoje, vyksta vyno šventės, karnavalas, teatro festivaliai. Šiame mieste yra išlikę daug archeologinių vietovių, ypač tų, kurios statytos Afroditės garbei.

Taigi, Kipre tikrai nenuobodžiausite, o net gi pasisemsite istorinių žinių, ir grįšite iš atostogų ne tik pailsėjęs, bet ir dvasiškai praturtėjęs.

 

 

 

3 pigiausi būdai keliauti

 

Paskutinės minutės kelionių pasiūlymaiTurbūt nėra žmogaus, kuris nemėgtų karts nuo karto ištrūkti iš savo miesto bent į kitą šalies miestą ar kurortą ar net išvykti į tolimą užsienio šalį. Dirbantys miestiečiai kiekvienas savo sukauptas atostogas ar bent kelias atostogų dienas skiria išvykai į kitą miestą ar šalį. Žinoma, kuo toliau keliaujama, tuo daugiau išlaidų šios kelionės reikalauja, tačiau šiandien žmonėms yra siūlomas ne vienas ir ne du būdai keliauti pigiau negu įprasta. Pasirinkdami pigesnius kelionės būdus poilsiautojai sugeba net ir sutaupyti kelionpinigiams, lauktuvėms bei kitoms pramogoms. Čia pristatome 3 pigiausius būdus keliauti į užsienio šalis.

 • Išankstinių bilietų pirkimas. Tai šiandien vienas populiariausių pasirinkimų keliauti. Negana to – ir paprasčiausias. Jeigu savo darbovietėje jau galite pasižymėti savo atostogų dienas pusė metų iš anksto, tai lygiai taip pat galite ir įsigyti išankstinius kelionės bilietus į pasirinktą šalį. Perkant lėktuvo bilietus iš anksto į tokias šalis kaip Italija, Graikija, Turkija, Kipras ir t.t. galima ten nukeliauti už vos 30 eur.
 • Paskutinės minutės kelionių pasiūlymai. Tai mažiau populiarus pasirinkimas, tačiau kai kuriems itin pravartus. Jeigu dirbate tokį darbą, kai iš anksto planuotis atostogas – sudėtinga ir jūsų gali netikėtai prireikti kiekvieną minutę, paskutinės minutės kelionių pasiūlymai tinka, kai žinote, kad artimiausią savaitę jūsų pagalbos tikrai niekam nereikės. Šiuos kelialapius kelionių agentūros parduoda net ir su 50 proc. nuolaida nuo įprastos kelionės kainos.
 • Keliavimas su grupele draugų. Jeigu nemėgstate pusę metų savo stalčiuje saugoti kelionės bilieto arba strimgalviais keliauti į atostogas su paskutinės minutės kelionių pasiūlymais, dar vienas žmonių mėgstamas variantas – kelionė automobiliu su draugais. Tai nuotykių ir pramogų pilnas atostogų pasirinkimas, kuris padės sutaupyti kelionės išlaidas dalinant iš keliaujančiųjų skaičiaus.

Taigi, keliauti pigiai – tikrai įmanoma, tereikia pasirinkti patį patraukliausią ir jūsų galimybes atitinkantį keliavimo būdą. Jeigu esate planuojantis žmogus, rinkitės išankstinius kelionės bilietus, o jeigu trokštate pakeliui patirti daug nuotykių, vykite atostogauti su draugais.

 

Fuerteventūra – Afrikos karštis ir Ispaniškas vietinių temperamentas

 

kelionė į Fuerteventūrą

Atlanto vandenyne esanti 1660 km 2 ploto sala, kurios šeimininkė – Ispanija, sužavi nuo pat pirmųjų minučių – įspūdingo grožio gamta, maloniai nuteikianti šiluma bei ramūs bei ypač draugiški vietiniai. Kiekviena kelionė į Fuerteventūrą žada kažką naujo, tačiau kaskart garantuoja vieną ir tą patį – nepamirštamą tos vietos idilę.

Fuerteventūra yra ypač tinkama tiems, kas galvas pametę dėl vandens sporto. Puikūs paplūdimiai, o taip pat ir vanduo kasmet vilioja žmones išmėginti savo jėgas ir atsistoti ant banglentės, burlentės ar suvaldyti vėjo aitvarą. Beje, oras Fuerteventūros saloje irgi išskirtinis – jis labiau panašus į kaimyninės Afrikos žemyno klimatą, mat temperatūra tik labai išskirtiniais atvejais nukrenta žemiau  18 laipsnių. Įprastai, vasaromis saloje keliautojai gali mėgautis 32 laipsnių temperatūra.

Deje, bet kelionė į Fuerteventūrą dažniausiai vyksta per Ispanijos sostinę Barseloną. Gana nedidelė sala neturi oro uosto, tad tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus ar kito pasaulio kampelio – neįmanomi. Bet, kai pastatoma koja šiame rojaus kampelyje, rodos, laikas sustoja ir savaime įsiliejama į vietinių gyvenimo ritmą.

Ispanai – unikali tauta, kuri moka džiaugtis gyvenimu. Tai taip pat ypač ryškiai jaučiasi ir Fuerteventūros saloje. Vietiniai moka pramogauti, jie neskuba, tai kartais gali pasirodyti gana keistai, ypatingai lietuviams, kurių gyvenimo tempas paprastai būna kelis kartus spartesnis. Bet kuriuo atveju kelionė į Fuerteventūrą reiškia poilsį ir trumpą „relaksaciją“.

Fuerteventūroje viską apkeliauti galima su automobiliu. Turistams puikiai paruošta auto nuomos paslauga tikrai verta pasinaudoti – patogūs, manievringi automobiliukai smagiai rieda siaurais bei vingiuotais salos keliais – serpantinais, jiems vietą lengva rasti net ir mažiausiuose salos miesteliuose. Be to, taip salą aplankysite taip, kaip patiks jums patiems.

Keliautojams kelionė į Fuerteventūrą neturėtų apsieiti be Betancuria miestelio. Šioje nedidelėje salos gyvenvietėje įspūdį palieka senovinio stiliaus architektūra, dar XV amžiuje pastatyta Mergelės Marijos bažnyčia bei 600 metų senumo viešbutis.

Fuerteventūra apdovanota žodžiais neapsakoma gamta. Vienas iš to pavyzdžių – Cofete paplūdimys.  Apie 800 km besidriekiantis paplūdimys, nepaliestas civilizacijos. Visiškai laukinis, kalnuotas pliažas pretenduoja tapti vienu gražiausių paplūdimių visame pasaulyje.

Tai tik maža dalis Fuerteventūros salos nematerialių turtų. Daugiau – Jūsų kelionės metu.

 

 

Kasdien į Daniją organizuojamos kelionės patenkina kiekvieno kliento poreikius

 

kasdien į DanijąKasdien vykstame į darbą, kasdien grįžtame namo. Atrodo natūralu sukarti vieną kitą dešimtį kilometrų. Kartais stebimės, kokį atstumą kiekvieną dieną nuvažiuoja kokioje didesnėje šalyje gyvenantys asmenys. O štai yra vežėjų įmonių, kurios rūpinasi, kad žmonės kasdien galėtų pasiekti įvairiausias vietas. Pavyzdžiui, kasdien į Daniją zuja autobusai ir mikroautobusai.

Ko žmonėms prireikia Danijoje? Na, tai turistų traukos centras bei šalis, kur tikimasi nemažai užsidirbti. Kaip žinia, lietuvių emigracijos mastai didžiuliai, tad kai kas gali norėti vykti į Daniją aplankyti ten apsigyvenusius artimuosius. Suprantama, kad kiekvieną dieną tas pats keleivis nevažiuoja pirmyn atgal. Tačiau, žvelgiant iš vežėjų pusės, būtų netikslinga organizuoti reisus kas tam tikrą retesnį laikotarpį. Per mažas intensyvumas neatsipirktų. Žmonės į kitą šalį vyksta įvairiais tikslais ir įvairiu laiku. Vienam keleiviui numatytą stotelę reikia pasiekti penktadienį, o kitas Danijoje atsidurti turi pirmadienį. Jei paslaugų teikėjai nepasirūpintų, kad abiejų klientų pageidavimai būtų išpildomi, tuomet sistema nebūtų tobula. O štai tada, kai kasdien į Daniją važiuoja įvairios transporto priemonės, kiekvienas žmogus gali žinoti, jog prireikus atsidurs aktualioje vietoje.

Kad kasdien į Daniją organizuojamos kelionės maksimaliai patenkintų kiekvieno kliento poreikius, vežėjų įmonėms reikia gerų vairuotojų, gerų transporto priemonių ir patikimų mechanikų. Jei automobilis būtų nusenęs ir apverktinos būklės, mechanikai jį kaskart lopytų ir vis tiek išliktų rizika, kad kas nors suges. Tačiau be meistrų darbas apskritai nevyktų. Apie vairuotojų reikšmę aišku ir be papildomų postringavimų. Trumpai tariant, labai svarbi kiekviena grandis. Jei visi tinkamai atlieka savo darbą, viskas vyksta sklandžiai. Vežėjai buria klientų ratą, o šie džiaugiasi gautomis paslaugomis.

Žmonėms rūpi ne tik tai, kada autobusai ir autobusiukai vykstą į Daniją, bet ir kada iš jos grįžta. Pastarasis punktas neaktualus nebent tada, kai į svetimą šalį emigruojama visam laikui. Na, o visais kitais atvejais keleiviai domisi atgaliniu maršrutu.

Iš tiesų smagu, kai kasdien į Daniją kursuoja įvairiausias transportas. Toks intensyvumas užtikrina, kad kiekvieno kliento poreikiai būtų patenkinami. Ir kad užsinorėjus aplankyti svečią šalį nereikėtų laukti. Jei turima pinigų ir kartais mėgstama pasielgti spontaniškai, kodėl nenusprendus rytoj nuvykti į kokį Kopenhagos restoraną pasimėgauti gurmaniškais Daniškais sumuštiniais? Vežėjų įmonė tuo pasirūpins.

 

 

Automobilių nuoma – galimybė gyventi paprasčiau

 

automobilių nuomaApie auto nuomos teikiamas paslaugas daugelis mūsų yra girdėjęs. Tai labai patrauklus būdas gauti laikiną mašiną tuomet, kai neturite nuosavos arba pastaroji yra sugedusi. Daugelis anksčiau manė, kad automobilių nuoma yra turtingų žmonių privilegija, tačiau susipažinę su kainomis suvokė, kad tai labai gera paslauga, kuri gali ženkliai prisidėti prie kur kas paprastesnės gyvenimo kokybės. Labai gerai, kad egzistuoja viešasis transportas, tačiau kartais taip jau yra, kad tik nuosavas automobilis padės pasiekti reikiamą tašką. Ypač kuomet kalbama apie šventes arba atostogas.

Kaina gera, tad pasirinkimai patogūs

Automobilių nuoma Lietuvoje iš populiarėjo prieš kokius gerus dvidešimt metų, kuomet mūsų šalis tapo kapitalistine valstybe ir vis daugiau žmonių pradėjo susitaupyti pinigus, kuriuos galėjo investuoti ten, kur tik nori. Pirmiausia automobilių nuoma atrodė labai gera paslauga tuomet, kai vykdavo tokios šventės kaip vestuvės ir žmonėms reikėdavo, kad pagrindinius svečius vežtų prabangūs vairuotojai. Vėliau viskas kiek kito ir šiuo metu tai tokia paprasta ir daugeliui prieinama paslauga, kad gali būti naudojama kiekvieną dieną.

Pasirinkite tai, kas jums labiausiai tinka

Kadangi Lietuvoje šiuo metu paslauga tikrai labai populiari – teks skirti nemažai laiko ne tik kol surasite jums tinkamą automobilį, tačiau tuo pačiu ir tinkamiausią kompaniją. Automobilių nuoma – atsakingas žingsnis, juk reikia pasirinkti tokią auto, kuri visapusiškai jus patenkintų. Pateiksime kelis kriterijus kuriais remiantis galima ieškoti labiausiai poreikius tenkinančio varianto.

 1. Užsistatykite pinigų sumą, kurią galite skirti paslaugai.
 2. Kokios markės automobilio jūs norite?
 3. Įvertinkite, kiek laiko planuojate nuomoti.
 4. Tuo pačiu svarbu ir tai, kokios sąlygos apipina nuomą.
 5. Galiausiai, ar planuojate keliauti Lietuvoje ar už jos ribų.

Geriausia su reikalingi informacija yra susipažinti konkrečios kompanijos internetiniame puslapyje arba paskambinus vadybininkui sulaukti atsakymų į visus jums rūpimus klausimus. Tokiu atveju ramiai galėsite įvertinti galimybes ir arba pasinaudoti paslauga, arba ją ignoruoti.

 

Mikroautobusų nuoma Vilniuje pataria, kaip pasiruošti ilgai kelionei su vaikais

 

mikroautobusų nuoma VilniujeMikroautobusų nuoma Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose sparčiai populiarėja šeimų tarpe. Vis daugiau šeimų atostogas nusprendžia praleisti su artimiausiais draugais ar giminaičiais, todėl renkasi erdvę, saugią ir patogią transporto priemonę – mikroautobusą. Komfortiškas mikroautobusas tarsi savaime garantuoja malonią kelionę, tačiau mikroautobusų nuoma Vilniuje įspėja, kad kelionė bus įsimintina tik tuo atveju, jei jai tinkamai pasiruošite, ypač tada, jei keliaujate su savo atžalomis.

Štai keli naudingi patarimai, kurie išties pravers kelionės metu:

 • Nustatykite taisykles. Puiku, jei jūsų atžalos kelionės metu miegos, tačiau jei ne, iš anksto paaiškinkite jiems, kad važiuojančiame mikroautobuse negalima lakstyti ar šokinėti ant sėdynių, nes jie gali susižeisti ir blaško vairuotojo dėmesį. Ilgos kelionės pabosta ir suaugusiesiems, o ką jau kalbėti apie vaikus, todėl mikroautobusų nuoma Vilniuje rekomenduoja tėveliams sugalvoti kažkokių žaidimų, kad vaikams kelionė neprailgtų.
 • Nepamirškite vaistinėlės. Mažus vaikus mikroautobuse ar automobilyje dažnai pykina, todėl tokioms situacijoms turite būti pasiruošę iš anksto. Turėkite su savimi plastikinių maišelių ir vaistų nuo pykinimo. Tiesa, prieš užsukdami į vaistinę, pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju, kuris ir patars, kokius vaistus vartoti. Be to, visi puikiai žinome, kad vaikai kartais negali nustygti vietoje, todėl su savimi kelionės metu vertėtų turėti ir peroksido, binto, pleistro. Nenumatytoms situacijoms visada praves vaistai nuo karščiavimo, antivirusiniai vaistai, angliukai ar Smekta. Vasaros metu nepamirškite į vaistinėlė įsimesti losjoną nuo nudegimų.
 • Pasirūpinkite maistu. Ilgos kelionės metu su savimi turėkite sauso ir negendančio maisto, kad vaikams užsinorėjus valgyti, jie galėtų užkąsti, kol pasieksite kavinę, valgyklą ar degalinę. Taip pat turėkite geriamo vandens. Gazuotų ir saldžių gėrimų reiktų vengti, nes jie geriami ne troškuliui numalšinti, o todėl kad yra skanūs, tad kyla grėsmė nuolatos stoviniuoti ir ieškoti tualeto. Be to, reiktų vengti ir saldumynų, nes jie vaikus veikia šiek tiek tonizuojančiai, o mikroautobusas nėra geriausia vieta išlieti susikaupusią energiją.
 • Nepiktnaudžiaukite alkoholiu. ES kelių eismo taisyklės griežtai draudžia vartoti alkoholį ne tik vairuotojui, bet ir keleiviams. Visgi, atostogos – tai apsipalaidavimo metas, kai draudimai yra užmirštami. Visgi, mikroautobusų nuoma Vilniuje įspėja, kad keliaujant svečioje šalyje su vaikais ir vartoti net ir lengvuosius alkoholinius gėrimus nederėtų, nes vietiniai pareigūnai tokio neatsakingo elgesio nepraleis pro akis, o tada gali grėsti dideli nemalonumai.

Taigi, keliaujant mikroautobusu, svarbu tinkamai pasiruošti ir tada niekas nesutrukdys jūsų puikioms bei įsimintinoms atostogoms.

 

 

 

Kaip prižiūrėti padangas?

 

padangosXXI amžiaus žmogus sunkiai savo kasdienybę gebėtų įsivaizduoti be automobilio. Pastarasis ne tik padeda sėkmingai pasiekti konkretų tašką, tačiau taip pat suteikia galimybę tai padaryti labai komfortabiliai. Nenuostabu, kad rūpinimasis savo auto priemone yra toks svarbus. Ne tik siekiant, kad ji atrodytų estetiškai, tačiau tuo pačiu ir būtų funkcionali. Padangos yra viena iš esmingiausių transporto priemonės dalių. Galima sakyti, kad jos tarsi batai. Tik tinkamai pasirinkti gali garantuoti, kad funkcijos pateisins lūkesčius.

 1. Padangos Jums tarnaus kur kas ilgiau, jei reguliariai prižiūrėsite slėgį. Rekomenduojame jį tikrinti bent kas du mėnesius. Svarbiausia, kad paslauga visiškai nemokamai galite pasinaudoti didžiojoje dalyje degalinių. Jei slėgis per mažas – nemokamai jį padidinti.
 2. Taip pat svarbu reguliariai tikrinti, ar padangos nėra pažeistos. Šiuo atveju kalbame ne apie didelius pažeidimus, kurie aiškiai matosi, tačiau paprasčiausią nusidėvėjimą. Rekomenduojama padangas keisti kas 7 000 kilometrų. Tai pats optimaliausias pasirinkimas siekiant, kad jos tinkamai atliktų savo darbą.
 3. Kiekvieną sezoną naudokite tas padangas, kurios priklauso. Štai žieminės vasaros metu gadina ne tik kelius, tačiau tuo pačiu ir jūsų automobilį. Universalios, nors ir labai tautiečių mėgstamos, nėra pats geriausias pasirinkimas. Geriausiai uždėkite tas, kurių reikia atsižvelgiant į tuo metu vyraujantį orą.
 4. Svarbu pasirūpinti, kad jūsų ratai būtų gerai subalansuoti. Tai užtikrina ir saugumą, ir ilgesnį padangos dėvėjimosi laiką. Tikrinti taip pat vertėtų reguliariai. Dažniausiai užtenka bent kartą per metus. Nesunku pasitikrinti, tad nebūtina keliauti į profesionalų servisą siekiant sužinoti padangų pasiskirstymą.

Akivaizdu, kad tik reguliari priežiūra gali garantuoti kur kas ilgesnę padangų naudojimosi laiko trukmę. Padangos tokios pat reikalingos, kaip ir žmogui batai. Būtent todėl tinkamai jos gali funkcionuoti tik tada, kai skirsite joms užtektinai dėmesio. Jei negalite sau leisti labai dažnai keliauti į auto servisus, tokiu atveju rekomenduojame susirinkti reikalingą informaciją ir pačiam bandyti bent jau patikrinti, ar viskas yra gerai. Jei iškyla kokios nors problemos, kurias reikia sutaisyti – keliaukite pas profesionalus ir atiduokite į rankas savo kasdienybės lengvintojus.

 

Patikima automobilių nuoma Kaune

 

automobilių nuoma KauneKelionė autobusu gali išvarginti ir atimti visą malonumą iš kelionės. Būtent todėl šiuo tikslų dažnai pasirenkamas lengvasis automobilis. Tačiau, ką daryti, jei nuosavos transporto priemonės nėra? Skolintis iš draugo? Giminaičio? To daryti neverta, kadangi automobilių nuoma Kaune leidžia rasti lengvą transporto išeitį bet kuriam šio ar kito miesto gyventojui. Tai padaryti paprasta, kadangi dabar išsinuomoti automobilį yra labai paprasta.

Su automobiliu patogu keliauti bet kur. Tai gali būti pasivažinėjimas mieste, kelionė į užmiestį ar kaimą. Bet kokį maršrutą visuomet lengviau įveikti mašina, tačiau problema iškyla tuomet, kai šios transporto priemonės nėra. Visgi, dabar sprendimą šioje situacijoje galima rasti – automobilį lengva išsinuomoti. Automobilių nuomos punktai kiekvienam gyventojui suteikia šią itin naudingą galimybę. Net jei ir negali įsigyti prabangaus automobilio, gali jį išsinuomoti ir pasibandyti. Tai gali tapti tiek pramoga, tiek puikia pagalba įvairių kelionių organizavimo metu.

Tenka pripažinti, jog mieste gyvenančiam asmeniui nuosavą automobilį išlaikyti būtų sunku. Miesto gatvėse kasdien šurmuliuojantis eismas bei ankštos aikštelės butų kiemuose sąlygas tik dar labiau apsunkina. Kam tuomet pirkti automobilį, jei jo išlaikymas bus toks sudėtingas? Automobilių nuoma Kaune tuo tarpu siūlo kur kas geresnę išeitį. Mieste gyvenančiam asmeniui automobilio kiekvieną dieną gali ir neprireikti, tačiau išvažiuoti į kitą miestą ar šalį gali prireikti. Tuomet transporto nuomos paslauga skamba patraukliai. Išsinuomoti lengvąjį automobilį tokiose situacijose yra paprasta, patogu ir naudinga.

Išsinuomoti automobilį gali beveik kiekvienas B kategorijos teises turintis asmuo. Tai padaryti yra visai paprasta, užtenka užpildyti vos kelis dokumentus ir pasirinktos markės bei modelio automobilis jau bus sėkmingai paruoštas kelionei. Viskas patikima ir saugu. Technine apžiūra ir kuro baku pasirūpinta iš anksto, telieka mėgautis atpalaiduojančia kelione. Visa tai padeda užtikrinti automobilių nuoma Kaune. Šio miesto gyventojai gali be vargo rasti geriausią automobilį pigiausiomis kainomis.

Smagu žinoti, kad transporto priemonę nebūtina pirkti, ją galima ir išsinuomoti. Tai padaryti yra visai nesunku, tad šia paslauga ryžtasi naudotis tūkstančiai gyventojų kiekvieną dieną. Pasirinkite automobilį, sėskite už vairo ir mėgaukitės keliones, nes visa kita nesvarbu. Viskuo pasirūpinta iš anksto.